آیا از تایمی که لایو شروع میشه افزایش ویو استارت میخوره یا نه؟

آیا از تایمی که لایو شروع میشه افزایش ویو استارت میخوره یا نه؟

آیا از تایمی که لایو شروع میشه افزایش ویو استارت میخوره یا نه؟

 

چطوری بازدید لایو خود را زیاد کنیم؟

خرید ویو لایو، شاید دومین راه ( بعد از فعالیت عادی و ارتقاء ارگانیک) برای رسیدن به موفقیت در اینستاگرام باشد. اگر محبوبیت خاصی در جامعه ندارید به سختی می توانید در این راه موفق شوید، مگر این که از راه های میانبر و ساده استفاده کنید.
قطعا بالا بودن ویو لایو شما، می تواند روی ارتقاء حساب شما تاثیر بگذارد، شما باید سعی کنید برای کسب بیشترین ویو بهترین راه را انتخاب کنید. ما در وب سایت ایرانی لایک آسان ترین راه یعنی خرید ویو لایو را به کاربران و مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.

 

ویو لایو واقعیِ یا فیک؟

ویو لایو فیک می باشد و فقط هدف از خرید ویو یا همان بازدید لایو این است که وجه قشنگی به لایوتان بدهد و درکنار بازدید کننده های واقعی پیجتان ویو های فیک نما و اعتبار خوبی به لایو شما می دهد و شما باید تعادل را بین ویو های فیک و واقعی خودتان حفظ کنید.

 

نکات مهم درباره ی ویو لایو

بازدید ها نوسان بسیار طبیعی و پایینی دارند ! یعنی ورود و خروج بازدید کنندگان از لایو شما به صورت طبیعی می باشد و عددی که نمایشگر بازدید ها در بالای لایو شما هست دارای نوسان طبیعی و پایینی هست !
بازدید کننده ها حداکثر تا نیم ساعت در لایو شما باقی خواهند ماند .
ملیت بازدید کننده ها Mix (ایرانی و بین المللی) می باشد !
بازدید کننده ها در سریع ترین زمان ممکن (۱ الی ۵ دقیقه) روی Live شما اعمال خواهند شد !
بلافاصله پس از نهایی کردن سفارش لایو خود را استارت نمایید (سرویس اتوماتیک است)

 

خرید ویو لایو چه کمکی می کند؟

این کار به دیده شدن پیج شما کمک خواهد کرد و باعث می شود افراد ترغیب شوند که در لایو شما بمانند و به صحبت ها،مطالب،محتوای شما توجه کنند چراکه می بینند افراد زیادی درحال مشاهده این لایو هستند.

 

آیا از تایمی که لایو شروع میشه افزایش ویو استارت میخوره یا نه؟

با توجه به اینکه ویو لایو هایی که پیج ما پرشین ادز خدمت شما ارائه می دهند واقعی هستند و از راه تبلیغات درون برنامه ای بدست می آیند ممکن است کمی طول بکشند تا همه تعدادی ویو هایی که سفارش دادید وارد لایوتان بشوند اما از لحظه استارت لایو کم کم این تعداد وارد لایوتان می شوند و از آنجایی که ویو های واقعی هستند باید سعی در جذاب کردن لایو خود داشته باشید تا در لایوتان باقی بمانند و نمای ظاهری زیبایی به تعداد ویو های لایوتان بدهند.

 

چرا باید لایو بگذاریم؟

این که آیا شما در این کار تازه وارد هستید یا می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید، لایو اینستاگرام مکانی عالی برای گسترش کسب و کار و تجارت شما در این پلتفرم است. مهم نیست اینفلوئنسر باشید یا تاجر و فروشنده، قطعا می‌خواهید دایره مخاطبان خود را وسیعتر کنید.
اگر برای اولین بار از ویو لایو اینستا استفاده کنید، شاید زیاد با محبوبیت روبرو نشوید، این کار می تواند دلیل زیادی داشته باشد. از تعداد کم فالوورها گرفته تا مناسب نبودن محتوای شما و غیره. یکی دیگر از راه های جالب برای تبلیغ لایو اینستاگرام، خرید ویو لایو است.

 

 

چرا پرشین ادز را انتخاب کنیم؟

اگر چه سایت های دیگر ممکن است برای فروش بازدید به شما از اکانت های فیک و ربات ها استفاده کنند و این موضوع باعث اذیت رساندن اینستاگرام به شما باشد چراکه اینستاگرام بخاطر وجود فالوور های فیک و بازدید کننده های فیک بسیار حساس است، اما ما هیچ گاه چنین کاری نمی کنیم. بازدیدکنندگان ما همه واقعی و فعال بوده و می توانند لایو شما را فعال تر جلوه دهند.سفارش سرویس ویو لایو اینستاگرام

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *