آیا خرید فالوور واقعی است؟

آیا خرید فالوور واقعی است؟

آیا خرید فالوور واقعی است؟


همه افراد ، خصوصا افرادی که دارای کسب و کاری در اینستاگرام می‌باشند ؛ داشتن فالوور بالا ، یکی از اهداف آن‌ها می‌باشد. زیرا فالوور بالا ، می‌تواند برای آن‌ها مشتریان بسیاری را به ارمغان آورد. به منظور آن که افراد بتوانند تعداد فالوورهای خود را افزایش دهند ؛ ممکن است از روش‌های مختلفی استفاده کنند. این روش‌ها ، ممکن است خیلی هم برای آن‌ها خوب و کارآمد نباشد. یکی از بهترین کارهایی که افراد ، می‌توانند برای بالا بردن اکانت اینستاگرام خود انجام دهند ؛ خرید فالوور واقعی می‌باشد که این روش ، می‌تواند یکی از راه‌های درامدزایی برای آن‌ها به شمار رود. یکی از مهمترین سوال‌هایی که ممکن است برای برندها و کسب و کارهای آنلاین در فضای اینستاگرام پیش بیاید ؛ این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام واقعی است؟ به منظور آن که از واقعی بودن فالوور اینستاگرام مطمئن شوید ؛ باید به نکاتی در جهت خرید فالوور توجه کنید. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم آیا خرید فالوور واقعی است؟ با ما همراه باشید.

فالوور اینستاگرام چیست؟

اگر شما هم در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشید ؛ اصطلاح فالوور خیلی به گوشتان خورده است. در واقع فالوور ، در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده می‌باشد. زمانی که شما در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیسبوک ، یوتیوب و … فعالیت دارید ؛ فالوور به معنای تعداد اکانت‌هایی می‌باشد که پیج شما را دنبال می‌کند. یکی از اهداف فالوور در شبکه‌های اجتماعی ، ارتباط گرفتن با این حساب‌های مختلف می‌باشد که می‌تواند تعامل بیشتری را بین حساب‌های مختلفی ایجاد کند. اگر پیج شما کاری نباشد و در واقع حساب اینستاگرام شما محبوب نباشد ؛ ممکن است تعداد افراد کمی پیج شما را دنبال کنند. اگر قصد دارید که تعداد افراد دنبال کننده پیج خود را بالا ببرید ؛ نیاز است که اقدام به خرید فالوور واقعی کنید.

دسته بندی فالوورهای اینستاگرام

فالوورهای اینستاگرام ، به طور کلی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

فالوورهای واقعی : فالوورهای واقعی اکانت‌هایی هستند که دارای عکس پروفایل ، نام کاربری ، شماره تلفن و ایمیل می‌باشند و افرادی پشت این اکانت‌ها ، هستند که به طور مداوم با پیج شما ، فعالیت و تعامل دارند.

فالوور فعال : فالوور فعال ، با توجه به نامش ، افرادی هستند که در اینستاگرام مشغول به انجام فعالیت‌هایی مثل پست گذاشتن ، لایک کردن ، کامنت گذاشتن و به اشتراک گذاشتن می‌باشد. در واقع تعامل بسیار زیادی با پیچ‌های مختلف دارند.

ملیت فالوور : در این دسته بندی ، فالوورها را بر اساس ملیتی که دارند ؛ از همدیگر جدا می‌کنند.

جنسیت فالوورها : در این دسته بندی ، فالوورها با توجه به مذکر و مونث بودن ، از یکدیگر تفکیک می‌شوند.

آیا خرید فالوور واقعی است؟

اگر شما هم یکی از افرادی باشید که برای خرید فالوور ، به یکی از پیج‌های فروش این حوزه مراجعه کرده باشید ؛ ممکن است با این شک و دودلی روبرو شده باشید که آیا خرید فالوور واقعی است؟؟ فالوورهای واقعی ، از ابتدا تا اکنون ، پای ثابت اینستاگرام بودند. در واقع فالوورهای واقعی ، افراد حقیقی هستند که برای استفاده شخصی خود ، اکانت‌های اینستاگرام را ایجاد می‌کنند و در این بستر ، مشغول فعالیت می‌شوند. در برابر اکانت‌های واقعی ، اکانت‌های فیک نیز وجود دارند که ممکن است ربات‌ها ، این اکانت‌ها را به وجود آورده باشند. اکانت‌های فیک ، در چند سال اخیر بسیار رونق گرفتند و در اینستاگرام زیاد شدند. استفاده از اکانت‌های فیک ، تنها به منظور بالا بردن فالوور پیج می‌باشد و در واقع هیچ خاصیت و فایده‌ای برای پیج ندارد. فالوور های فیک هیچ تاثیری روی میزان تعامل پیج ندارند. دلیل آن نیز این است که هیچ شخص حقیقی ، پشت این اکانت‌ها وجود ندارد. لازم است بدانید آیا خرید فالوور واقعی است؟ پاسخ بله است ؛ فالوورهای واقعی قابل خریداری می‌باشند. در مقابل ، فالوورهای فیک نیز قابل خریداری هستند و ممکن است این فالوورها ، از لحاظ ظاهری با یکدیگر شباهت‌هایی داشته باشند. به همین منظور لازم است که شما جهت خرید فالوور واقعی ، به پیج‌های معتبر مراجعه کنید تا به جای فالوور واقعی به شما فالور فیک داده نشود.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

برخی از افراد ، ممکن است این دیدگاه را داشته باشند که تنها با تولید محتوای عالی ، می‌توانند پیج خود را گسترش دهند. اما در شرایط امروزه که بسیاری از مشاغل ، در اینستاگرام اشباع شده است ؛ این طرز فکر چندان درست نیست. حتی اگر پیجی داشته باشید که دارای بهترین محتوا در زمینه‌های خاص خود باشد ؛ اما اگر فالوور فعال نداشته باشد ؛ اینستاگرام پیج شما را به دیگران نشان می‌دهد. زیرا ابتدا محتوای شما برای دیگران جذاب نبوده است و بنابراین نمی‌تواند مورد توجه کاربران مختلف قرار بگیرد. بنابراین اگر پیج شما ، دنبال کننده واقعی نداشته باشد ؛ پست‌های شما از سایر مردم نیز ، پنهان می‌ماند. لازم است بدانید سایت‌های بسیار زیادی برای خرید فالوور وجود دارد ؛ اما ابتدا باید در نظر بگیرید که کدام سایت ، می‌تواند به شما فالوور واقعی تحویل دهد. بسیاری از وب سایت‌ها ، با عنوان فالوور واقعی ، اقدام به فروش فالوورهای فیک به فروشندگان می‌کنند که این می‌تواند برای پیج اینستاگرام ، خصوصا پیج‌های کاری ، ضرر محسوب شود. پیج.های فیک و غیر واقعی ، به علت آن که نمی‌تواند محتوای شما را برای دیگران به اشتراک بگذارند ؛ روی پیج شما تاثیر بسیار منفی خواهد داشت. به همین منظور ، برای خرید فالوور فیک نیاز است که به وب سایت‌های معتبر مراجعه کنید.

در رابطه با هزینه‌های پرداختی برای خرید فالوور اینستاگرام ، باید به این نکته دقت کنید که این هزینه‌ها ، با توجه به تعداد فالوورها ، متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و تعداد فالووری که قصد دارید دریافت کنید ؛ اقدام به انتخاب پکیج‌های مختلف کنید. شما می‌توانید با خرید فالوور واقعی ، آینده‌ی پیج خود را تضمین کنید. به همین منظور خرید فالوور واقعی ، از سایت‌های معتبر ، بسیار حائز اهمیت است.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با خرید فالوور واقعی اینستاگرام صحبت کردیم و به این نکته رسیدید که خرید فالوور واقعی ، می‌تواند صحت داشته باشد. به منظور دریافت فالوور واقعی ، نیاز است که شما به وب سایتی که از آن فالوور دریافت می‌کنید ؛ توجه کنید. همانطور که می‌دانید ؛ امروزه با گسترش و پیشرفت این حوزه ، افراد زیادی روی کار آمدند که با هزینه‌ای اندک ، اقدام به فروش فالوور می‌کنند. ممکن است این افراد ، فالوورها را به عنوان فالوور واقعی به شما ارائه دهند اما آیا خرید فالوور واقعی است؟! این فالوورها علاوه بر این که واقعی نیستند ؛ می‌توانند به پیج شما آسیب‌های جبران ناپذیری وارد کنند. بنابراین نیاز است که شما در انتخاب وب سایت معتبر برای خرید فالوور واقعی ، حساسیت نشان دهید.

شما می‌توانید به این منظور به وب سایت پرشین ادز مراجعه کنید و از طریق لینک زیر ، فالوور فعال و واقعی دریافت کنید.

خرید فالوور واقعی فعال اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.