بهترین نوع ممبر گروه؟

بهترین نوع ممبر گروه؟

بهترین نوع ممبر گروه؟

برای افزایش ممبر گروه باید به این نکته ی بسیار مهم توجه کنید که ممبر های گروه باید فعال و واقعی باشند تا گروه شما گروهی خوبی و کارآمدی باشد تا بتوانید از آن برای رسیدن به اهدافتون استفاده کنید.
اگر ممبر های فیک گروه زیاد باشد گروه را از جذابیت میاندازد و جلوه ی خوبی به تعداد ممبر ها و افرادی که فعال هستند نمی دهد.

 

ممبر گروه باید فیک باشد یا واقعی؟

این سوال بسیار مهمی است شما باید با درنظر گرفتن تمام وجه ها هم از ممبر های فیک و هم واقعی استفاده کنید ولی مقدار خیلی کمی از ممبر های فیک باید استفاده شود تا گروه نخوابد و افراد واقعی و فعال زیادی در گروهتون وجود داشته باشد تا اعتبار گروهتان بالا باشد.

 

بهترین نوع ممبر گروه چه نوعی است؟

1-اد ممبر پاپ اپ

ممبر پاپ اپ به روش کلی به این معناست که گروه شما برای افراد انلاین باز می شود و هر شخصی مایل بود پبوستن را می زند و وارد گروه تلگرام شما می شود و کاملا اختیاری و واقعی است و این تبلیغات توسط تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی ، موبوگرام و دیگر تلگرام های موجود در گوگل پلی می باشد.
از مزیت های ممبر پاپ اپ این است که این افراد کاملا واقعی هستند و به اختیار و خواسته ی خودشان داخل گروه شما جوین می شوند.

 

2-ممبر تبادلی

تبادل یا تب زدن روشی است درون تلگرام که بین گروه ها انجام می شود به این صورت که ادمین های دو گروه مختلف باهم توافقی می کنند در مدت زمانی معین یا محدوده ممبر معین که گروه یکدیگر را داخل گروه خودشون تبلیغ کنند و این روش رایگان است برای پیشرفت و بهبود عملکرد هر دو گروه.
این مدت زمان می تواند یک ساعته ۲ ساعته یک روزه و … باشد یا حتی برحسب تعداد ممبر  اضافه شده به گروهشان از طریق تبادل توافق می کنند.
به حتم این مدل از ممبر هاهم کاملا واقعی هستند.

 

3-ممبر آپلودر

شاید تا بحال برایتان پیش آماده که میخواستید از رباتی محتوایی دانلود کنید یا فعالیتی داشته باشید ولی ربات پیامی به این موضوع که ابتدا باید در گروه یا کانال زیر جوین شوید تا ربات به شما خدمات دهد.
ممبر آپلودر به این صورت انجام میشه که یک ربات در گروه شما ادمین می شود و جوین اجباری ربات روی آن تنظیم می شود و تمام کاربرانی که بخواهند از آن ربات استفاده کنند باید در گروه جوین اجباری یا همان اسپانسر عضو شوند و اینکار به راحتی انجام می شود.
این روش هم نیز طبیعتا برای گروه شما ممبر های واقعی می آورد و بسیار تاثیر گذار است.

 

4-ممبر پروکسی

هر پروکسی یک گروه می تواند حامی یا همان اسپانسر آن شود و در سر لیست کانال های افراد متصل به پروکسی نمایش داده شود به این صورت به افرادی که از این طریق عضو کانال می شوند ممبر پروکسی می گویند دو نوع ممبر پروکسی داریم که در ادامه معرفی خواهیم کرد.
زمانی که تبلیغ گروه شما توسط پروکسی ای که شما افراد بهش متصل هستند می بینند اگر گروه شما جذاب باشد مشتاق می شوند که جوین شوند و داخل گروه شما فعالیت کنند.
همانطور که گفتیم دو نوع ممبر پروکسی داریم:

1-ممبر پروکسی جذبی یا تضمینی

در این مدل شما سفارش مثلا هزار ممبر می دهید و تا زمانی که هزار ممبر از طریق ممبر پروکسی جذب نکنید تبلیغ گروه شما برداشته نمی شود.

2-ممبر پروکسی ساعتی

در این نوع خرید و سفارش شما ، مثلا یک ساعت پروکسی رزرو می کنید و گروه شما بر اساس سفارش شما یعنی یک ساعت حامی پروکسی می شود و مقدار جذب ممبر متغیر است و پس از اتمام تایمی که تعیین شده بود تبلیغ گروه شما برداشته می شود.

 

ممبر فیک برای گروه نیاز است؟

اگر گروه ممبر فیک نداشته باشد بهتر است ولی اگر میخواستید ممبر های گروه شما زیاد دیده شود در کنار افزایش ممبر های واقعی خود ممبر های فیک را هم نیز اضافه کنید ولی تعادل بین آنها را حفظ کنید.

 

کدام نوع از ممبر گروه تلگرام را سفارش دهیم؟

سه مدل ممبر گروه تلگرامی داریم که به طور متمرکز برای گروه ها هستند.

1-ممبر تبلیغاتی

این روش دقیقا همانند روش تبادل می باشد که بالاتر خدمتتان توضیح داده شده است. با سفارش ممبر تبلیغاتی تبلیغات گروه شما به صورت جذاب به همراه بنری آماده در لیست تبادل قرار خواهد گرفت.جهت سفارش و مشاهده خدمات ممبر تبلیغاتی کلیک فرمایید.

 

2-ممبر واقعی اد اجباری گروه

این روش با تبلیغات گروه شما در برنامه های غیر رسمی تلگرام یا ربات ها مانند ممبر آپلودر می باشند.
از مزیت های این روش به قیمت مناسب آن می توان اشاره کرد.برای سفارش این نوع از ممبر کلیک فرمایید.

 

3-ممبر فیک گروه

ممبر های فیک گروه تلگرامی اکانت های مجازی و غیرواقعی می باشند که فعالیتی در تلگرام ندارند و فقط جهت بالا بردن اعضای گروه کمک می کنند.
جهت سفارش ممبر فیک کلیک فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *