تشخیص فالوور فیک و واقعی؟

حتما شما هم در اینستاگرام با پیج های متعددی برخورد داشته اید که فالوورهای عجیب و غریب دارند و از طرفی شما بنا به هر

تشخیص فالوور فیک و واقعی؟

حتما شما هم در اینستاگرام با پیج های متعددی برخورد داشته اید که فالوورهای عجیب و غریب دارند و از طرفی شما بنا به هر دلیلی در اعتماد به این پیج ها مشکوک هستید. یا می خواهید به آنها تبلیغ بدهید یا میخواهید خرید کنید.

حتی گاهی ممکن است پیج خودتان دارای فالوور فیک باشد و بخواهید آنها را شناسایی کنید.

 

روش های تشخیص فالوور فیک و واقعی

روش های گوناگونی برای تشخیص این موضوع وجود دارد و تشخیص آن کار سختی نیست.

 

1-بررسی کلی پیج

به عنوان مثال پیجی که از ابتدا تا اکنون فقط ۱۰ تا پست دارد و فالوور های آن ۲۰۰کا می باشد به حتم فیک هستند و این پیج ارزش چندانی ندارد.

 

2-بررسی فالوور های پیج

با بررسی فالوور های پیج هدف می توانیم به فالوور فیک داشتن یا نداشتن آن نیز پی برد.

اما چگونه این موضوع رو متوجه بشیم؟

فقط کافیه هنگام بررسی دقت داشته باشیم که لابه لای فالوور های آن پیج فالوور های هندی یا عربی وجود دارند یا خیر. اگر که وجود داشته باشند به این پی می بریم که فالوور های این پیج فیک هستند. همچنین فالوور هایی که آی دی های عجیب غریب و بدون عکس پروفایل اگر وجود داشتند نیز فیک می باشند.

 

3-بررسی کامنت ها

با بررسی کامنت ها نیز می توان اینکه آن پیج از فالوور های فیک یا کامنت های فیک استفاده کرده است یا نه را فهمید به طوری که اگر در کامنت های پیج هایی با آی دی عجیب غریب و بدون عکس پروفایل وجود داشتند یا کامنت های تکراری وجود داشت، آن فالوور ها فیک هستند.

 

4-بررسی لایک ها و بازدید های پیج

اگر که بازدید ها و لایک های پیج توسط پیج های فیک انجام شده باشد که مشخص میکند این موضوع را.
همینطور اگر تعداد لایک و بازدید های پیج از تعداد فالوور های آن نیز کمتر باشد مشخص می کند که فالوور های پیج فیک هستند.

 

5-استفاده از سایت ها و اپلیکیشن ها

برخی از برنامه ها و سایت ها وجود دارند که کار آنها پیدا کردن و حذف کردن فالوور های فیک پیج شماست و برای کسانی که می خواهند این موضوع را بفهمند و پیجشان را بهبود بدهند این روش توصیه می شود.

 

چرا باید فالوور های فیک را شناسایی کنیم؟

اگر صاحب کسب و کار اینستاگرامی هستید، وجود فالوور فیک در پیجتان به منزله رقیب مخربی است که هیچ وقت نمی‌توانید جلوی آن را بگیرید. اگر آن‌ها را شناسایی و حذف نکنید، نرخ تعامل پیجتان را به شدت کاهش می دهد.

 

فالوور های فیک چه پیامد هایی دارند

1-باعث می شود تا پست ها و استوری های جدید شما برای فالوور هایتان نمایش داده نشود.

درواقع الگوریتم اینستاگرام به این شکل است که ابتدا پست‌ها و استوری‌ها را به درصد خاصی از فالوورها نمایش می‌دهد، اگر توانست تعامل مناسبی از سوی این کاربران دریافت کند، به مخاطبان بعدی نشان داده خواهد شد.

حال فرض کنید ابتدا پست شما برای پیج های فیک نمایش داده شود چه اتفاقی میفتد؟ طبیعتا تعاملی صورت نمی گیرد و آمار خوبی بدست نمی آورید.

 

2-پست هایتان به اکسپلور نمی رود

اصلی‌ترین معیار سنجش الگوریتم اینستاگرام برای فرستادن پست‌ها به اکسپلور،میزان تعامل پست‌هاست. اگر پست‌ها تعامل کمی دریافت کنند، مطمئناً هیچ کدامشان به اکسپلور نخواهند رفت.
با توجه به گفته‌هایمان در بخش قبلی، وجود فالوور فیک در پیج، تعامل را به شدت کاهش می‌دهد؛ بنابر این با داشتن چنین فالوورهایی عملاً حضور پست‌های شما در اکسپلور اینستاگرام و دریافت بازدید از آن، غیرممکن خواهد بود. پس بهتر است قبل از اینکه دیر شود، آن‌ها را شناسایی و حذفشان کنید.

 

برای سفارش فالوور اینستاگرام می توانید از این لینک استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *