توضیح دوباره فالوور واقعی و نیمه فعال؟

توضیح دوباره فالوور واقعی و نیمه فعال؟

توضیح دوباره فالوور واقعی و نیمه فعال؟

 

فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

فالوور واقعی اینستاگرام چیزی است که تمام پیج های کسب و کاری و محتوایی به دنبال آن هستند چرا که همه بدنبال تعامل و پیشرفت و فروش برای خودشان هستند و بهترین راه پیشرفت و سریع خرید و سفارش فالوور های واقعی است.

 

چرا فالوور فیک نه؟

فالوور فیک تعامل و پیشرفت پیج شما را کاهش می دهد و هیچ فعالیت ندارند پس در نتیجه اتفاق خاصی برای پیجتان نخواهد افتاد. فقط از لحاظ ظاهری به تعداد فالوور هایتان می افزاید و یک اعتبار ظاهری به آن می دهد.

 

فالوور های فیک چه پیامد هایی دارند

1-باعث می شود تا پست ها و استوری های جدید شما برای فالوور هایتان نمایش داده نشود.

درواقع الگوریتم اینستاگرام به این شکل است که ابتدا پست‌ها و استوری‌ها را به درصد خاصی از فالوورها نمایش می‌دهد، اگر توانست تعامل مناسبی از سوی این کاربران دریافت کند، به مخاطبان بعدی نشان داده خواهد شد.

حال فرض کنید ابتدا پست شما برای پیج های فیک نمایش داده شود چه اتفاقی میفتد؟ طبیعتا تعاملی صورت نمی گیرد و آمار خوبی بدست نمی آورید.

 

2-پست هایتان به اکسپلور نمی رود

اصلی‌ترین معیار سنجش الگوریتم اینستاگرام برای فرستادن پست‌ها به اکسپلور،میزان تعامل پست‌هاست. اگر پست‌ها تعامل کمی دریافت کنند، مطمئناً هیچ کدامشان به اکسپلور نخواهند رفت.
با توجه به گفته‌هایمان در بخش قبلی، وجود فالوور فیک در پیج، تعامل را به شدت کاهش می‌دهد؛ بنابر این با داشتن چنین فالوورهایی عملاً حضور پست‌های شما در اکسپلور اینستاگرام و دریافت بازدید از آن، غیرممکن خواهد بود. پس بهتر است قبل از اینکه دیر شود، آن‌ها را شناسایی و حذفشان کنید.

 

 

تفاوت فالوور فیک و واقعی

همانطور که گفتیم فالوور های فیک تعاملی برای پیج شما به ارمغان نمی آورند و از این بابت جلوی پیشرفت پیجتان را می گیرد اما به دلیل قیمت ارزان آن تعداد خیلی زیادی می توان سفارش داد.
از سمتی دیگر فالوور های واقعی به دلیل اینکه پیشرفت خوبی را برای پیجتان میاره و تعامل پیجتان را افزایش می دهد این سرویس قیمت بیشتری نسبت به فالوور های فیک دارد.
پرشین ادز برای شما عزیزان سرویسی تحت عنوان سرویس فالوور های واقعی نیمه فعال برایتان تدارک دیده است که هم از لحاظ کیفیت فالوور ها و هم از لحاظ هزینه ای به صرفه می باشد.

 

فالوور واقعی نیمه فعال چیست؟

در این سرویس که گروه پرشین ادز خدمتتون ارائه می دهد فالوور هایی که شما سفارش می دهید کاملا واقعی هستند یعنی همه ی آنها عکس پروفایل و آیدی مناسب دارند اما یک نکته ای حائز اهمیت آن هم این است که نیمی از این فالوور ها غیر فعال و نیم دیگر فعال هستند.

 

یعنی چی فعال و غیر فعال؟

فالوور های واقعی به ۳ دسته تقسیم می شوند:

1-فالوور های واقعی فعال که در واقع همان فالوور هایی هستند که فعالیت و تعامل و پیشرفت چشم گیری را برای پیجتان می آورند.

2-فالوور های واقعی نیمه فعال این نوع سرویس تلفیقی از فالوور های فعال و غیر فعال می باشند و از مزیت آن به قیمت مناسبش می شه اشاره کرد.

3-فالوور های واقعی غیر فعال همانطور که از اسمشان پیداست واقعی هستند و عکس پروفایل دارند اما هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند.

 

مزیت های فالوورهای واقعی نیمه فعال

از مزیت های سرویس می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد که هم شما می توانید تعداد فالوور های پیجتان را افزایش دهید که آن هم فیک نباشد‌. در این سرویس شما تعداد فالوور هایتان بدون نیز به تهیه فالوور فیک افزایش پیدا می کند و هم سوای آن فالوور های فعال نیز وجود دارند در این سرویس که تعامل و پیشرفت را به پیجتان اضافه می کند.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *