لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟

لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟

لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟

امروزه با گسترش شبکه اجتماعی اینستاگرام ، افراد زیادی هستند که در این بستر شروع به کسب درآمد و راه اندازی کسب و کارهای مختلف کردند. لازم است بدانید که یکی از مناسب‌ترین و بی هزینه ترین راه‌ها ، برای انجام تبلیغات و رشد کسب و کارهای مختلف ، استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌باشد. برای استفاده از این بستر ، تنها کافی است یک حساب کاربری در این شبکه ایجاد کنید و اقدام به تولید محتوای خلاقانه و معرفی کسب و کار خود کنید. شبکه اجتماعی اینستاگرام ، با پیشرفت‌هایی که کرده است ؛ توانسته است با ارائه خدمات متنوع و قابلیت‌های بی نظیر ، در بین رقبای خود جایگاه ویژه‌ای را به دست آورد. در واقع با استفاده از اینستاگرام ، می‌توان بسیاری از خدمات مورد نیاز کسب و کارها را در یک محیط کاملا حرفه ای فراهم کرد. یکی از موثرترین عناصر اینستاگرام که در دیده شدن کسب و کارها نقش بسزایی را ایفا می‌کند ؛ تاثیر لایک می‌باشد. در این مقاله قصد داریم به بررسی این مفهوم بپردازیم که لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟ با ما همراه باشید.

بررسی اهمیت لایک در اینستاگرام

شبکه اینستاگرام ، یک شبکه اجتماعی محبوب در میان تمامی مردم می‌باشد. با توجه به آماری که به دست آمده ، مخاطبان اینستاگرام حدود ۶ الی ۷ ساعت از زمان خود را در این اپلیکیشن صرف می‌کنند. افرادی که در شبکه اینستاگرام فعالیت دارند ؛ می‌توانند علاوه بر صرف وقت به عنوان سرگرمی در این شبکه ، به معرفی کسب و کار خود بپردازند یا در شرایط دیگر ، به یک مشتری بالفعل برای کسب و کار شما تبدیل شوند. به منظور آن که بتوانید کاربران اینستاگرام را به مشتری خود تبدیل کنید ؛ ابتدا باید اعتماد این کاربران را جذب نمایید. یکی از عناصری که می‌تواند به جلب اعتماد کاربران کمک کند ؛ وجود لایک و کامنت در محتوای پیج شما می‌باشد. زمانی که محتوای پیج شما ، توسط کاربران لایک می‌شود ؛ سبب می‌شود که پست شما تعامل دریافت کند و در نتیجه ، کمک به رشد پیج می‌کند. پس از آن ، اگر لایک پستی بالا باشد ؛ این پست در بخش اکسپلور نمایش داده می‌شود و در دسترس کاربران بیشتری قرار می‌گیرد. به منظور آن که پستی لایک دریافت کند ؛ ابتدا باید آن پست مورد علاقه کاربران اینستاگرام طراحی شده باشد. بنابراین برای آن که بتوانید لایک بیشتری دریافت کنید ؛ باید به تولید محتوای باکیفیت ، توجه ویژه نشان دهید. بنابراین می‌توان اینگونه بیان کرد که اگر رشد پیج اینستاگرامی شما ، برایتان حائز اهمیت است پس باید به تولید محتوای خلاقانه و دریافت لایک از طرف کاربران بسیار اهمیت دهید.

لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟

در گذشته برای رونق و گسترش کسب و کار ، یکی از بهترین راه‌ها انجام تبلیغات محیطی بود. اما امروزه با روی کار آمدن کسب و کارهای مختلف ، نمی‌توان با روش تبلیغات محیطی به زودی به موفقیت رسید. از طرفی تبلیغات محیطی برای کسب و کارهایی مناسب است که برای تبلیغات خود ، هزینه‌های زیادی را کنار گذاشته باشند. اما امروزه با روی کار آمدن شبکه اجتماعی اینستاگرام ، شما می‌توانید با صرف هزینه اندک در بهترین پیج‌های اینستاگرامی ، تبلیغات خود را انجام دهید و از آن بازخورد‌های بسیاری دریافت کنید. یکی از مهمترین مواردی که می‌تواند به شما در راه اندازی کسب و کار کمک کند ؛ لایک اینستاگرام می‌باشد. اهمیت لایک اینستاگرام به قدری است که می‌تواند ضامن موفقیت و رشد کسب و کار شما باشد. بنابراین اگر به دنبال راهی برای افزایش فالوور و گسترش کسب و کار خود هستید ؛ باید به میزان و تعداد لایک توجه کنید. یکی از راه‌هایی که می‌تواند به سرعت ، شما را به لایک بالایی برساند ؛ خرید لایک ایرانی می‌باشد. البته باید دقت کنید که این لایک را از وب سایت‌های معتبر خریداری کنید تا برای شما به جای لایک ایرانی ، لایک فیک نزنند.

وقتی لایک محتوایی بالا باشد ؛ در قدم اول ، آن پست وارد اکسپلور می‌شود و در دید افراد بسیاری قرار می‌گیرد. از این طریق نیز افراد و در واقع مشتریان بسیاری وارد پیج شما می‌شوند. از طرف دیگر اعتبار پیج شما بالا می‌رود و اعتماد کاربران مختلف به واقعی بودن پیج می‌شود. به همین سبب است که بسیاری از افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند ؛ به دریافت لایک از طرف کاربران مختلف اهمیت می‌دهند. افرادی که پست شما را لایک می‌کنند ؛ به نوعی به محتوای پیج شما علاقه نشان دادند. هرچه تعداد لایک‌های پست شما بیشتر شود ؛ به این معناست که مورد تایید و مورد علاقه بسیاری از افراد قرار گرفته است که این افراد می‌توانند برای شما مشتریان دائمی حساب شوند. از طرف دیگر ، این تعداد لایک‌ها می‌تواند برای پیج شما ، اعتبار حساب شود و زمانی که پیج خود را تبلیغ می‌کنید ؛ افرادی که وارد پیج شما می‌شوند ؛ با مشاهده تعداد لایک بالا ، به پیج شما اعتماد کرده و آن را فالو می‌کنند. به این ترتیب لایک اینستاگرام می‌تواند تاثیر بسزایی در گسترش کسب و کار شما داشته باشد.

بررسی الگوریتم اینستاگرام در خصوص لایک

الگوریتم اینستاگرام ، با توجه به تغییراتی که کرده است ؛ در خصوص لایک نیز عکس العمل‌هایی از خود نشان می‌دهد. فرض کنید که پیج شما دارای ۱۰۰۰۰ فالوور می‌باشد. وقتی شما محتوایی را در پیج خود منتشر می‌کنید ؛ این پست به همه فالوورهای شما نشان داده نمی‌شود. اینستاگرام طبق الگوریتمی که دارد ؛ ابتدا این پست را به ۱۰ درصد از فالوورهای شما نشان می‌دهد و به این نکته توجه می‌کند که اگر در ۲۰ الی ۳۰ دقیقه اول ، که پست را منتشر کرده اید ؛ این ده درصد از فالورها ، به پست شما واکنش مثبت نشان دهند و در واقع با آن تعامل داشته باشند ؛ اینستاگرام آن را به فالورهای بیشتری نیز نشان می‌دهد. بنابراین لایک و تعامل پست ، می‌تواند تاثیر مستقیمی در نشان دادن پست شما به افراد بیشتر داشته باشد. اگر بازخورد افراد از پست شما مثبت باشد ؛ پست شما حتی وارد اکسپلور می‌شود. اما اگر بازخورد مثبتی نداشته باشد و پست شما تعامل دریافت نکند ؛ این پست مورد توجه افراد دیگر نیز قرار نمی‌گیرد.

سخن پایانی

در این مقاله با این مفهوم آشنا شدید که لایک اینستاگرام چه تاثیری در کسب و کارها دارد؟ لازم است بدانید چیزی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام سبب افزایش فالوور و رشد کسب و کار شما می‌شود ؛ در قدم اول می‌تواند تعداد لایک‌ها باشد. کاربران مختلف پس از مشاهده تعداد لایک بالای پست شما ، ترغیب می‌شوند که به محتوای بیشتر پیج شما سر بزنند و در قدم بعد ، شما را فالو کنند. لازم است بدانید به منظور افزایش تعداد لایک‌های یک پست ، راه‌های بسیاری وجود دارد که یکی از این راه‌ها ، خرید لایک می‌باشد. خرید لایک در انواع مختلف لایک واقعی ایرانی ، لایک فیک ، لایک هندی ، لایک عربی ، لایک خارجی و موارد دیگر ، وجود دارد. شما می‌توانید برای خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام ، به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.