مقدار ریزش ممبر فیک گروه؟

مقدار ریزش ممبر فیک گروه؟

مقدار ریزش ممبر فیک گروه؟

تاثیر ممبر بالا در گروه

یکی از مهمترین عوامل افزایش اعتبار در تلگرام ، تعداد بالای مخاطب یا ممبر ها می باشد. به طور کلی تمامی کاربران در نگاه اول به تعداد اعضای شما توجه دارند و باید در قدم اول ، توجه اولیه کاربران را به خود جلب کرد. ایجاد یک گروه تلگرامی یکی از بهترین راه های به چالش کشیدن کاربران و افزایش تعامل آن ها با کانال می باشد. گروه های تلگرامی محل مناسبی برای تبادل نظر ، فروش کالا و ارائه خدمات می باشند و با هر آپدیت تلگرام ، آپشن های بهتر و جدیدتری به آن افزوده می شود.

زمانی که شما می‌خواهید کسب و کار خود را در تلگرام داشته باشید قطعا ترجیح می‌دهید از تمام امکانات آن نهایت استفاده را داشته باشید. علاوه بر کانال ، گروه های مرتبط با کار برای ارتباط موثر و بیشتر با مشتریان بهترین فرصت است. زمانی که ممبرهای گروه شما بیشتر باشد مخاطبان بهتر به شما اعتماد می‌کنند. این اعتماد سازی باعث می‌شود که افراد بیشتری را گروه های شما اضافه کنند.

ممبر فیک چیست؟

ممبر فیک در واقع همان اعضا غیر واقعی تلگرام هستند که تعداد ممبرهای کانال شما را افزایش می دهند اما بازدیدی از کانال و پست های شما انجام نمی دهند. به زبان ساده تر این ممبر ها اصلا وجود ندارند و تنها پروفایل فیک دارند. شما می توانید برای افزایش اعتبار کانال و گروه خود از ممبرهای فیک استفاده کنید.

مقدار ریزش ممبر فیک گروه چقدره؟

در حال حاضر بهترین راه برای افزایش ممبر های گروه تلگرام با استفاده از خرید ممبر فیک گروه تلگرام است زیرا میزان ریزش در این روش نسبت به سایر روش ها کمتر است. آن هم بدلیل این است که اکانت های مجازی هستند و فعالیتی ندارند مگر اینکه تلگرام اکانت های فیک را حذف کند.

ممبر گروه باید فیک باشد یا واقعی؟

این سوال بسیار مهمی است شما باید با درنظر گرفتن تمام وجه ها هم از ممبر های فیک و هم واقعی استفاده کنید ولی مقدار خیلی کمی از ممبر های فیک باید استفاده شود تا گروه نخوابد و افراد واقعی و فعال زیادی در گروهتون وجود داشته باشد تا اعتبار گروهتان بالا باشد.

ممبر فیک برای گروه نیاز است؟

اگر گروه ممبر فیک نداشته باشد بهتر است ولی اگر میخواستید ممبر های گروه شما زیاد دیده شود در کنار افزایش ممبر های واقعی خود ممبر های فیک را هم نیز اضافه کنید ولی تعادل بین آنها را حفظ کنید.

نکات مهم ممبر فیک گروه

در نظر داشته باشید که این ممبر ها فیک هستند و فاقد هیچگونه فعالیتی هستند و با ممبر های واقعی کاملا متفاوت هستند. چراکه این ممبر ها شماره های مجازی هستند.
ممبرهای فیک تلگرام در بین کانال ها و گروه ها محبوب هستند زیرا نسبت به ممبرهای واقعی تلگرام ریزش کمتری دارند. میزان ریزش پایین تر کانال و گروه تلگرام شما را معتبرتر می کند.
امکان ریزش ممبر فیک پس از چند ماه وجود دارد.

برای سفارش و مشاهده ی خدمات ممبر فیک گروه کلیک فرمایید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.