نحوه‌ی افزایش بازدید پروفایل پیج اینستاگرام

نحوه‌ی افزایش بازدید پروفایل پیج اینستاگرام

نحوه‌ی افزایش بازدید پروفایل پیج اینستاگرام


در گذشته شروع یک کسب و کار ، نیاز به هزینه‌ی زیادی داشت. امروزه اپلیکیشن جهانی اینستاگرام ، این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید به آسانی کسب درآمد کنید. نخستین گامی که در جهت توسعه‌ی کسب و کار خود می‌توانید بردارید ؛ افزایش بازدید پیج اینستاگرامتان است. شما با تولید محتوای خلاقانه و برخی روش‌های دیگر به راحتی می‌توانید سبب افزایش بازدید پیج خود و در نتیجه رشد و ارتقای کسب و کار اینترنتی خود شوید.
در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه‌ی افزایش بازدید پروفایل پیج اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

راهکارهای اساسی جهت افزایش بازدید

همه‌ی افراد ، افزایش فالوور را فاکتور مهمی در جهت رشد و ارتقای پیج خود می‌دانند. از این رو ممکن است برخی از پیچ‌ها اقدام به خرید فالوور فیک کنند. باید به این نکته توجه داشت که فالوور فیک ، نه تنها سبب رشد پیج شما نمی‌شود ؛ بلکه برای پیج ضرر نیز محسوب می‌شود. دلیل آن هم این است که این فالوورها ، فعالیتی ندارند. بنابراین نمی‌توانند برای پیج شما بازدید داشته باشند. از این رو سبب ارتقای پیج شما نمی‌شوند. در نتیجه پیشنهاد می‌شود اگر در ابتدای شروع فعالیت پیش خود هستید ؛ حتما برای پیج خود فالوور پاپ آپ یا نهایتا فالوور عربی بگیرید.

نکته‌ی مهم و کلیدی ، که می‌تواند به شما در روند افزایش بازدید پیج کمک کند ؛ تولید محتوای مفید و هوشمندانه است. محتوای هر پیج ، موضوع روند پیج را مشخص می‌کند. بنابراین مانور دادن روی آن بسیار اهمیت دارد. شما با تولید محتوای هوشمندانه می‌توانید بازدید پیج خود را بالا ببرید.

 

 

روش دیگر برای بالا بردن بازدید پیج ، استفاده از هشتگ گذاری‌های مرتبط در پست و استوری است. شما باید با توجه به موضوع پیج خود ، هشتگ مرتبط را قرار دهید. با این کار مخاطبی که علاقه به موضوع پیج شما داشته باشد ؛ جذب پیج شما می شود.

موضوع دیگری که در بازدید پیج تاثیر دارد ؛ زمان مناسب برای پست گذاشتن است. شما با استفاده از بخش insight می‌توانید ساعاتی که مخاطبان شما بیشتر در اینستاگرام فعالیت دارند را مشاهده کنید و در آن ساعت اقدام به پست گذاشتن کنید.

روش دیگر این است که در استوری‌ها ، زمان پست گذاشتن خود را به صورت تایمر اعلام کنید. یا می توانید وقتی پست خود را آپلود کردید ؛ آن پست را در استوری‌ها نیز قرار دهید و به مخاطبان خود اطلاع دهید که پست گذاشتید. در این صورت کسانی که استوری شما را می‌بینند ؛ سراغ پست شما نیز می‌روند و همین کار بازدید پیج را افزایش می‌دهد.

یکی دیگر از آسان ترین روش‌ها خریدن بازدید پیج از سایت‌های معتبر است.

شما می‌توانید به تعداد ذلخواه برای پیج خود با استفاده از لینک زیر از وبسایت پرشین ادز ویو سفارش دهید.

خرید ویو پروفایل اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.