همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ

همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ

همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ


اگر شما هم در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کنید ؛ حتما با واژه‌هایی نظیر فالوور ، فالووینگ ، فالو بک ، فالو کردن و … آشنا هستید. اما ممکن است بسیاری از افراد ، با اصطلاح این واژگان آشنا نباشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی معنی این اصطلاحات و همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ بپردازیم. با ما همراه باشید.

فالو کردن به چه معناست؟

اصطلاح فالو کردن ، ممکن است بارها در شبکه اجتماعی اینستاگرام به گوشتان خورده باشد. فالو یک کلمه انگلیسی است که به معنای دنبال کردن می‌باشد. این اصطلاح در اینستاگرام ، بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. زمانی که شما بخواهید پست و استوری‌های پیجی را مشاهده کنید و در واقع با پیج تعامل داشته باشید ؛ باید پیج طرف مقابل را فالو یا دنبال کنید. اگر طرف مقابل پیج شخصی یا پرایوت داشته باشد ؛ باید درخواست شما را قبول یا accept کند. در صورت قبول کردن ریکوئست شما ، پیج طرف مقابل برای شما باز می‌شود و شما می‌توانید به پست‌ها و استوری‌های آن شخص دسترسی داشته باشید. در این حالت محتوای پیج طرف مقابل ، در صفحه home یا خانه‌ی پیج شما ، نمایش داده می‌شود و زمانی که محتوای جدیدی نیز آپلود شود ؛ برای شما نشان داده می‌شود. فالو کردن کار بسیار راحتی است. به منظور این کار ، تنها کافی است به پیج فردی که قصد دنبال کردن آن را دارید بروید و روی گزینه فالو کلیک کنید. بنابراین به طور کلی ، می‌توان اینگونه بیان کرد که فالوور در اینستاگرام به این معناست که اکانت شخصی را به منظور دیدن پست‌ها و استوری‌هایش دنبال می‌کنید. لازم به ذکر است اگر پیج شخص مورد نظر پرایوت یا شخصی نباشد ؛ شما می‌توانید بدون فالو کردن نیز به پست‌ها و استوری‌های آن شخص دسترسی داشته باشید.

فالووینگ به چه معناست؟

واژه فالووینگ ، ریشه انگلیسی دارد و به معنای پیروی از چیزی است. در اینستاگرام این واژه به معنای دنبال شونده می‌باشد. به بیان بهتر زمانی که شما پیجی را در اینستاگرام دنبال می‌کنید ؛ در واقع آن پیج در لیست فالوینگ‌های پیج شما می‌رود. شما می‌توانید لیست فالوینگ‌های پیج خود را چک کنید. علاوه بر آن ، می‌توانید لیست فالووینگ‌های افرادی را که فالو کرده اید را هم چک کنید. جهت مشاهده لیست فالوینگ‌های پیج ، کافی است به قسمت پروفایل اینستاگرام بروید. در بالای صفحه ، با اصطلاحی با عنوان following روبه‌رو می‌شوید که در این قسمت می‌توانید افرادی را که دنبال کرده‌اید مشاهده کنید. بنابراین به صورت کلی به پیج‌هایی که کاربران در اینستاگرام دنبال می‌کنند ؛ فالوینگ‌های پیج گفته می‌شود. لازم به ذکر است در صورتی که پیجی مخفی یا پرایوت باشد و شما آن را فالو نکرده باشید ؛ نمی‌توانید لیست فالوینگ‌های آن پیج را مشاهده کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که فالو کردن افراد در اینستاگرام ، دارای محدودیت است و شما می‌توانید تا تعداد ۷۵۰۰ نفر را فالو کنید. در حقیقت سقف تعداد فالووینگ‌های هر پیج ۷۵۰۰ نفر می‌باشد.

فالوور به چه معناست؟

واژه فالوور نیز ریشه انگلیسی دارد و به معنای تعقیب کننده می‌باشد. فالوور در اصطلاح اینستاگرامی ، به معنای دنبال شونده می‌باشد. لازم است بدانید مهمترین معیاری که برای هر پیج اینستاگرامی حائز اهمیت است ؛ تعداد فالوورهای پیج می‌باشد. معمولا کاربران اینستاگرام ، دوست دارند تا پیجی با فالوور و مخاطب‌های زیادی داشته باشند. فالوورهای پیج ، افرادی هستند که محتوای پیج و استوری‌های شما را می‌بینند و با آن تعامل برقرار می‌کنند. علاوه بر آن ، در قسمت پروفایل پیج ، لیستی وجود دارد که تعداد فالوورها را به طور دقیق به شما نشان می‌دهد. در واقع فالوورهای پیج می‌توانند نشان دهنده محبوبیت پیج شما باشند. بنابراین هرچه فالوور بیشتری داشته باشید ؛ پیج شما از اعتبار بالاتری برخوردار است. البته لازم به ذکر است امروزه با پیشرفته اینستاگرام ، افرادی هستند که فالوورهای فیک و غیر حقیقی را می‌فروشند. لازم است بدانید اگرچه داشتن فالوور بالا بسیار مهم است و سبب رشد پیج شما می‌باشد ؛ اما باید به این نکته دقت کنید که فالوورهای فیک ، تنها سبب آسیب رسیدن به پیج شما می‌شوند. بنابراین به طور کلی به تعداد افرادی که شما را فالو کردند و در واقع پیج شما را دنبال می‌کنند ؛ فالورهای پیج گفته می‌شود. فالوورهای پیج ، نقطه مقابل فالوینگ‌ها می‌باشند. اگر احتیاج به فالوور بالا داشتید ؛ باید به تولید محتوای خود بسیار اهمیت دهید و پیجی را طراحی کنید که دارای یک محتوا و مفهوم خاص باشد. به این نکته دقت کنید که اگر پیج شما کاری است و نیاز داشتید که فالوورهای شما به سرعت افزایش پیدا کند ؛ می‌توانید اقدام به خرید فالوور واقعی کنید.

همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ

فالوور و فالووینگ تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند و نقطه مقابل هم می‌باشند. همانطور که گفته شد فالوور به معنای دنبال کننده و فالوینگ به معنای دنبال شونده می‌باشد. در ادامه بررسی تفاوت‌های اساسی این دو با یکدیگر می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

یکی از تفاوت‌هایی که فالوور و فالووینگ با یکدیگر دارند ؛ این است که در داشتن فالوور ، هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید از یک فالوور تا میلیون‌ها فالوور در پیج خود داشته باشید. اما تنها قادر هستید تا سقف ۷۵۰۰ فالووینگ در پیج خود داشته باشید.

به منظور برقراری ارتباط با فالوورهای پیج که شما آن‌ها را فالو نکرده اید ؛ ممکن است با محدودیت‌هایی مواجه شوید. اما در برقراری ارتباط با فالوینگ‌های پیج ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

اصطلاح فالووینگ ، در مواقعی به کار می‌رود که شما پیج را فالو کرده باشید. اما فالوور نقطه مقابل فالوینگ است و زمانی به کار می‌رود که پیجی شما را فالو کرده باشد. نکته دیگری که وجود دارد این است که در زبان انگلیسی ، فالووینگ به یک فعل اشاره دارد اما فالوور یک اسم یا یک صفت است.

بررسی قوانین اینستاگرام و حداکثر تعداد فالووینگ‌ها

به منظور رقابت منصفانه بین کاربران ، شبکه اجتماعی اینستاگرام تصمیم گرفت تا با استفاده از قوانین سخت گیرانه ، از فعالیت ربات‌ها جلوگیری کند. لازم است بدانید به طور روزانه از یک تعدادی به بالا ، محدودیت‌هایی برای لایک ، فالو و آنفالو وجود دارد و در صورت انجام آن ، اینستاگرام به شما یک هشدار اکشن بلاک می‌دهد. یکی از بزرگ‌ترین علت‌های این قوانین ، جلوگیری از فعالیت اکانت‌های اسپم و مدیریت شده توسط ربات‌ها می‌باشد. اگر این قوانین وجود نداشت این قابلیت به وجود می‌آمد که روزانه هزاران فالو ، آنفالو ، لایک مصنوعی و پست‌های غیر واقعی برای اکانت‌های مختلف به وجود آید.

سخن پایانی

در این مقاله به بررسی اصطلاحات رایج در اینستاگرام پرداختیم و با همه چیز درباره تفاوت فالوور و فالووینگ آشنا شدید. با توجه به نکاتی که در رابطه با فالوور گفته شد ؛ به این نکته دست پیدا کردید که به منظور داشتن فالوور ، نیاز است که شما اگر برای دریافت آن عجله دارید ؛ اقدام به دریافت فالوورهای واقعی و کاملا ایرانی بکنید. لازم است بدانید جهت خرید فالوور ، نمی‌توانید به هر پیجی اعتماد کنید. چون ممکن است برخی از کاربران ، با عنوان فالوور واقعی به شما فالوور فیک تحویل دهند. شما می‌توانید به منظور خرید فالوور کاملا ایرانی به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید فالوور واقعی فعال اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.