پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید!

پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید!

پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید!


شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه ، به یکی از پراستفاده‌ترین پلتفرم‌های اجتماعی تبدیل شده است. ممکن است هر روز ، تعداد بیشماری از محتوای مرتبط به افرادی که آن‌ها را فالو کرده اید را لایک کنید. با توجه به آن که نرخ استفاده از اینستاگرام به طور روزانه بسیار بالا است ؛ ممکن است فورا تصاویر و محتوای جدید ، جایگزین پست‌های قبلی شوند. به همین علت این امر ممکن است سبب شود تا پست‌هایی که بیشتر لایک کرده اید را پیدا نکنید. بنابراین در نگاه اول ، دیدن پست‌های لایک شده در اینستاگرام سخت به نظر می‌رسد. در این مقاله قصد داریم به شما روشی را آموزش دهیم تا پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید! با ما همراه باشید.

تاثیر لایک در الگوریتم اینستاگرام

لایک کردن ، یکی از قدیمی‌ترین عناصر اینستاگرام به شمار می آید. با توجه به آن که چندین سال از تاسیس اینستاگرام می‌گذرد ؛ لایک کردن به طور روزانه امتیاز بیشتری را در پیشرفت کردن بدست می‌آورد. یکی از روش‌های ورود به اکسپلور این است که لایک با تعداد بالا داشته باشید. در واقع وقتی تعامل پیج شما بالا رود ؛ استوری‌های شما در اولین‌ها قرار می‌گیرد و محتوای پیج شما داخل اکسپلور می‌رود.

چگونه می‌توان افزایش لایک داشت؟

به منظور آن که افزایش لایک داشته باشید ؛ ابتدا باید دوستان و آشنایان خود را فالو کنید و از آن‌ها بخواهید تا پیج شما را استوری کنند. با این کار ، افراد دیگری که در پیج‌های آن‌ها ، فعال می‌باشند ؛ می‌توانند با پیج شما آشنا شوند. نیاز است به این نکته دقت کنید تا قبل از گرفتن فالوور ، حتما در پیج خود چندین پست داشته باشید تا پس از آن که فالوورهای پیج بالا رفت ؛ آن‌ها بتوانند پست‌های شما را ببینند و سبب بالا رفتن لایک و ویوهای پیج شوند. به بیان دیگر ، با این کار تعامل پیج بالا می‌رود. یکی از کارهایی که برای زیاد کردن لایک‌های هر پست می‌توان انجام داد ؛ این است که از وبسایت معتبر پرشین ادز کمک بگیرید و اقدام به خرید لایک پست اینستاگرام کنید. با این کار ، می‌توانید به تعداد معقول ، لایک اینستاگرام دریافت کنید و به راحتی وارد اکسپلور شوید. البته لازم به ذکر است برای ورود به اکسپلور ، نیاز است که لایک واقعی دریافت کنید.

لایک بالا می‌تواند به ورود به اکسپلور کمک کند؟

همانطور که می‌دانید اکسپلور اینستاگرام ، همان قسمت ذره‌بین یا سرچ اینستاگرام است که در آنجا ، پست‌های بسیاری وجود دارد. حتما به این نکته دقت کرده اید که پست‌های موجود در اکسپلور ، معمولا پست‌هایی هستند که شما آن‌ها را لایک کرده و به آن علاقه دارید. ربات‌های اینستاگرام ، قابلیت تشخیص این را دارند که پست‌ها و محتواهایی که لایک کردید را تشخیص دهند و آن را در اکسپلور شما ، به عنوان مورد علاقه‌ها قرار دهند. لازم است بدانید لایک کردن پست ، تنها عامل رفتن به اکسپلور نیست ؛ اما یکی از مهم ترین جزئیات آن می‌باشد. لازم است بدانید پست‌هایی که در اکسپلور قرار دارند ؛ همگی دارای لایک بالایی هستند. اگر پستی لایک کمی داشته باشد و وارد اکسپلور شود ؛ خیلی زود از اکسپلور خارج می‌شود. بنابراین یکی از اهداف ورود به اکسپلور ، داشتن تعداد لایک بالا است. یکی از کارهایی که می‌تواند در بالا بردن تعداد لایک به شما کمک کند ؛ ایجاد محتوای باکیفیت و خلاقانه است. به منظور دریافت لایک بیشتر ، سعی کنید که از محتوای ویدیویی بیشتر استفاده کنید ؛ زیرا امروزه مخاطبان و کاربران اینستاگرام ، محتوای ویدیویی را بیشتر می‌پسندند.

به راحتی پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید!

امروزه اینستاگرام با پیشرفت‌هایی که کرده است ؛ می‌تواند به شما فهرستی از پست‌هایی که لایک کرده اید را در تایم لاین نشان دهد. با این امکان حتی می‌توانید پست‌هایی که چند ماه قبل لایک کرده اید را به شرط حذف نشدن پست ، نیز مشاهده کنید.

اینستاگرام می‌تواند تمام پست‌هایی که لایک می‌شوند را به صورت پیش فرض ، در پروفایل حساب کاربری نگهداری کند. به منظور این کار ، احتیاج به اقدامی از طرف کاربر نیست. برای آن که بتوانید پست‌های لایک شده در اینستاگرام را مشاهده کنید ؛ بعد از وارد شدن به حساب اینستاگرام ، از روی تصویر پروفایل در گوشه‌ی پایین سمت راست ، کلیک کنید. در قسمت پروفایل ، روی منوی سه خط سمت راست کلیک کرده و گزینه setting یا تنظیمات را انتخاب کنید. در قدم بعد وارد بخش account یا حساب کاربری شوید. پس از آن ، به سمت پایین اسکرول کرده و از بین گزینه‌هایی که وجود دارد ؛ روی جمله‌ی Posts you’ve liked یا پست‌هایی که لایک کرده اید ؛ کلیک کنید. در این مرحله می‌توانید تمامی پست‌هایی را که اخیرا لایک کرده اید را مشاهده کنید و با اسکرول کردن به سمت پایین ، پست‌های قدیمی‌تر و بیشتری را بارگذاری کنید. به این نکته دقت کنید که اگر لایک هر کدام از پست‌ها را حذف کنید ؛ بلافاصله پست از این لیست پاک می‌شود و اگر آدرس پیج پست را نداشته باشید ؛ پیدا کردن دوباره آن بسیار سخت می‌شود. لازم به ذکر است در حال حاضر امکان دیدن پست‌های لایک شده در نسخه وب اینستاگرام نیز ممکن می‌باشد و شما می‌توانید نرم افزار اینستاگرام را در ویندوز باز کرده و از طریق روشی که ذکر شد ؛ به پست‌های لایک شده دسترسی داشته باشید.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با پست‌های لایک شده در اینستاگرام صحبت کردیم و دریافتید که چگونه به راحتی پست‌هایی که در اینستاگرام لایک کرده اید را پیدا کنید! لازم است بدانید ، در واقع ، پست‌های اینستاگرامی نوعی تعامل هستند و هر پستی که مشاهده می‌کنید و آن را لایک می‌کنید ؛ ممکن است چیزی باشد که شما به آن علاقه داشته باشید. به دلیل آن که ممکن است تعداد پست‌هایی که به طور روزانه لایک می‌کنید زیاد باشد ؛ ممکن است که شما تصمیم بگیرید پست‌هایی که در چند روز پیش آن را لایک کرده اید را بررسی کنید. به همین منظور ، اینستاگرام این قابلیت را به وجود آورده است تا شما بتوانید به پست‌هایی که در دو ماه اخیر لایک کرده اید ؛ دسترسی داشته باشید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.