چقدر زمان میبره یک کا فالوور انجام بشه؟

چقدر زمان میبره یک کا فالوور انجام بشه؟

چقدر زمان میبره یک کا فالوور انجام بشه؟

 

فالوور جذبی

منظور از این دسته از فالوور ها فالوور هایی است که شما بدون سفارش دادن و فقط با تلاش و تولید محتوا و تعامل بخواهید جذبشان کنید.
با این روش نمی توان زمان دقیقی به شما گفت که طی چند روز می توان یک کا فالوور جذب کرد چراکه بستگی به تلاش،محتوایی که بارگذاری می کنید،موضوع پیجتان،جذابیت کلی پیجتان.

اما اگر فالوور های شما پایین است حداقل حدود دو هفته ای زمان می برد تا یک کا فالوور جذب کنید. ولی با تلاش فعالیت زیاد بلکه این تعداد در زمان کمتری بدست بیاید.

 

سریع ترین روش فالوور گیری

روش‌های‌متعددی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما قطعا سریعترین و مطمئن‌ترین روش خرید فالوور اینستاگرام است. در این روش هنگامی که شما تعداد مشخصی فالوور را خریداری می‌کنید، سیستم دقیقا هما تعداد را به پیج اینستاگرام شما در کوتاه ترین زمان ممکن اضافه می‌کند.

 

فالوور فیک

سفارش فالوور های فیک زمان زیادی نمی برد تا هر یک کا آن به پیج شما اضافه شود البته این موضوع که چه جایی سفارش داده اید و قرار است برایتان ارسال کند مهم است چراکه باید دیتای فالوور فیک داشته باشند که به اندازه ای که شما میخواهید برایتان بفرستند.

فالوور های فیک همانطور که گفتیم زمان زیادی نمی برد تا به پیج شما اضافه شوند و هر یک کای آن خیلی سریع انجام می شود.

فالوورهای فیک اینستاگرام معمولا توسط خطوط مجازی یا اکانت های جعلی ساخته شده و به پیج ها اضافه می شوند. این نوع از فالوور هیچگونه فعالیتی نداشته و تنها جمعیت فالوورهای شما را بیشتر می کند. ممکن است اینستاگرام اکانت های فیک را شناسایی کرده و آنها را پاک نماید، لذا فالوور فیک هیچگونه ضمانت ماندگاری ندارد.

 

فالوور واقعی

خرید فالوور اینستاگرام می‌تواند روند ارتقاء و پیشرفت اینستاگرام شما را سرعت بخشد و راه شما برای رسیدن به اهدافتان در اینستاگرام را کوتاه‌تر کند و این موضوع که این فالوور ها واقعی باشند بسیار مهم است تا فروش،بازدید،لایک و تعامل پیج شما بالا برود.

لایک یک کمیت نسبی است و به تعداد فالوور ها و همچنین با توجه به الگوریتم های به روز اینستاگرام ، به فعالیت پیج بستگی دارد.
در بهترین حالت نسبت تعداد فالوور به تعداد لایک 10 به 1 است، یعنی به ازای هر 10 فالوور 1 لایک.

لذا افزایش لایک و کامنت کاملا به فعالیت پیج وابسته است و حتی اگر شما بهترین کیفیت فالوور اینستاگرام را خریداری کنید، در صورت نداشتن فعالیت مناسب نمی‌توان انتظار تعداد لایک و کامنت بالایی داشت ، اما با کمی فعالیت روزانه می‌توان به تعداد بالایی از لایک و کامنت دست یافت.

 

چقدر زمان می برد تا یک کا فالوور واقعی انجام بشه

سرویس افزایش فالوور واقعی اینستاگرام یکی از بهترین انواع افزایش فالوور انبوه در سایت پرشین ادز می باشد. فالوور های جذب شده در این بخش فعالیت داشته و پروفایل آن ها دارای تصویر می باشد. فالوور های واقعی و فعال از طریق اپلیکیشن های موبایلی و نسخه های فارسی اینستاگرام جذب پیج شما می شوند. با توجه به واقعی بودن این نوع از فالوور، تضمینی بابت ماندگاری آن ها وجود ندارد.

به بیان دیگر، درصد فعالیت و ماندگاری فالوور های اضافه شده به نوع مدیریت پیج و جذاب بودن آن برای کاربران وابسته است.

برای اضافه شدن حداقل یک کا فالوور زمانی زیر ۲۴ ساعت طول خواهد کشید بدلیل اینکه این افراد واقعی هستند و با انتخاب خودشان پیج شما را دنبال می کنند.

 

انواع فالوور های واقعی

فالوور های واقعی به ۳ دسته تقسیم می شوند:

1-فالوور های واقعی فعال که در بالا خدمتتان توضیح دادم.

2-فالوور های واقعی نیمه فعال این نوع سرویس تلفیقی از فالوور های فعال و غیر فعال می باشند و از مزیت آن به قیمت مناسبش می شه اشاره کرد.

3-فالوور های واقعی غیر فعال همانطور که از اسمشان پیداست واقعی هستند و عکس پروفایل دارند اما هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند.

 

برای سفارش فالوور اینستاگرام کلیک فرمایید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.