کامنت خارجی شما چه کامنتای میشه(یعنی از چه کلماتی استفاده میشه)؟

کامنت خارجی شما چه کامنتای میشه(یعنی از چه کلماتی استفاده میشه)؟

کامنت خارجی شما چه کامنتای میشه(یعنی از چه کلماتی استفاده میشه)؟

 

کامنت چیست و زیاد بودن آن چه تاثیری دارد؟

کامنت بخشی است که کاربران پس از دیدن پست یا IGtv می توانند نظر خود را در آن بخش اعلام کنند. به همین بخش که کاربران به راحتی می توانند نظرات خود را در آن مطرح کنند، بخش کامنت اینستاگرام گفته می شود و وجود چنین بخشی در این پلتفرم بسیار ارزشمند است.
هر چقدر تعداد کامنت ها بیشتر باشد، راحت تر می توانید به رشد صفحه خود کمک کنید. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از صفحات اقدام به خرید کامنت خارجی و ایرانی کنند.

انسان ها تمایل دارند عقاید و باور های خود را به اشتراک بگذارند و می خواهند دیگران نیز حرف هایشان را بشنوند. پلتفرم های رسانه های اجتماعی یک فضای عمومی هستند که به افراد اجازه می دهند نظرات و ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. دریافت بازخورد از مشتریان کمک می کند تا درک کنید که چگونه نیاز های آن ها را بهتر برآورده کنید.

از طرف دیگر، داشتن کامنت های زیاد به اینستاگرام می فهماند که محتوای شما در میان کاربران از ارزش زیادی برخوردار است و باید اولویت بیشتری برای دیده شدن داشته باشد. به این ترتیب، خرید کامنت اینستاگرام می تواند از همه نظر به پیج شما کمک برساند.

 

سرویس کامنت خارجی چیست؟

کامنت خارجی اینستاگرام به کامنت هایی گفته می شود که کاربران خارجی زیر پست ها درج می کنند. البته ممکن است کاربران ایرانی هم زیر صفحات دیگری کامنت خارجی درج کنند اما این مسئله همیشگی نیست.
اگر شما یک صفحه خارجی دارید و می خواهید با خرید کامنت به افزایش تعامل و رشد صفحه اینستاگرام خود کمک کنید، بهتر است حتماً از سرویس خرید کامنت خارجی استفاده کنید. زیرا در این حالت مشخص نمی شود که شما دست به خرید کامنت فیک زده اید و این مسئله به رشد شما کمک زیادی می کند.

 

چرا باید از سرویس کامنت خارجی استفاده کنیم؟

دلیل آن این است که اگر برای صفحه خارجی خود کامنت ایرانی خریداری کنید، ممکن است با محدودیت های اینستاگرام روبرو شوید.
همچنین کاربران اگر حس کنند که شما اقدام به خرید کامنت فیک کرده اید، اعتبار شما نزد آن ها از دست می رود و این مسئله می تواند مشکلات زیادی برای برندینگ شما ایجاد کند.

 

کامنت خارجی چه مزیتی داره؟

افزایش تعامل و اعتبار پیج

افزایش کامنت های یک پست به معنای افزایش تعامل آن است که این مسئله کمک زیادی به رشد صفحه اینستاگرام شما می کند. همچنین هنگامی که کاربران تعداد کامنت های زیاد شما را مشاهده می کنند، به شما اعتماد بیشتری خواهند داشت و می توانید تعداد کامنت های واقعی خود را هم به همین راحتی افزایش دهید و همچنین کامنت های طبیعی کاربران به اعتبار صفحه اینستاگرام تا حد زیادی می افزاید.

 
آیا سرویس کامنت خارجی ایمن است؟

شاید در مورد الگوریتم اینستاگرام شنیده باشید که افراد را برای خرید لایک و فالوور مجازات می کند. خوشبختانه، کامنت ها از این غافله خارج بوده و چنین مشکلی ندارند، به شرط این که سرویس را از یک منبع معتبر و قانونی خریداری کنید. به عنوان مثال، تیم ما متشکل از متخصصان با تجربه بازاریابی است که سال ها تلاش کرده اند تا استراتژی های نظری ایمن و مؤثر ایجاد کنند. این باعث می شود خدمات ما 100% بدون خطر باشد.

 

چگونه اقدام به سفارش کامنت خارجی کنیم و چقدر طول می کشه سفارش خود را دریافت کنیم؟

شما از طریق این لینک می توانید برای سفارش کامنت خارجی اقدام کنید و سفارش خودتان را بسته به تعداد کامنت هایی که میخواهید طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت دریافت می کنید.

برای سفارش کامنت خارجی کلیک فرمایید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.