چه ممبری برای شروع فعالیت کانال خوبه؟

چه ممبری برای شروع فعالیت کانال خوبه؟

چه ممبری برای شروع فعالیت کانال خوبه؟

برای شروع اول انواع ممبر هارو نام میبریم و یک توضیح کوچیک در موردشون میدیم:

 

ممبر فیک

اکانت هایی هستند که افراد واقعی نیستند و در کانال اجباراً اد میشن و فقط آمار اعضای کانال رو بیشتر میبرند و به کانال اعتبار می دهند. از خوبی های ممبر فیک میشه به ماندگاری دائمی ، ریزش کم و قیمت ارزونشون اشاره کرد. مشاهده و سفارش ممبر فیک.

ممبر اد اجباری

تلگرام های غیر رسمی مانند تلگرام طلایی، موبوگرام، تلگرام فارسی و … می توانند کاربرهایی را که دارند، وارد کانال تلگرامی شما بکنند؛ به این صورت که کاربر پس از اینکه تلگرام خود را چک می کند یک کانال به لیست کانال هایش اضافه شده ، به این طریق اد کردن ممبر، ممبر اد اجباری می گویند، که سایت ممبر من می تواند تا یک میلیون ممبر به کانال تلگرامی شما اضافه کند.برای مشاهده خدمات ادد اجباری کلیک فرمایید.

ممبر اد قفلی

ممبر اد قفلی همانند ممبر اد اجباری روشی است که به صورت اجباری داخل کانال شما اد می شوند با این تفاوت بزرگ که در این روش ریزشی وجود ندارد،در واقع ریزش خیلی کمی صورت می گیرد یعنی حدود ۲۰ درصد از ممبر هایی که شما اد کرده اید ریزش می کنه ولی در مقایس بالا این ریزش به چشم نمی آید. مشاهده خدمات اد قفلی

ممبر آپلودر

ممبر آپلودر به این صورت انجام میشه که یک ربات در کانال یا گروه شما ادمین می شود و جوین اجباری ربات روی آن تنظیم می شود و تمام کاربرانی که بخواهند از آن ربات استفاده کنند باید در کانال یا گروه جوین اجباری یا همان اسپانسر عضو شوند. برای سفارش ممبر آپلودر کلیک کنید.

ممبر تبادلی

تبادل یا تب زدن روشی است درون تلگرام که بین کانال ها انجام می شود به این صورت که ادمین های دو کانال مختلف باهم توافقی می کنند در مدت زمانی معین یا محدوده ممبر معین که کانال یکدیگر را داخل کانال خودشون تبلیغ کنند و این روش رایگان است برای پیشرفت و بهبود عملکرد هر ۲ کانال.

 روش های دیگر…

 

از کدام روش برای شروع ممبر‌گیری کانالمون استفاده کنیم؟

بهترین روش برای شروع ممبر فیک،اد اجباری، اد قفلی و کلا هر نوع اد ممبر هایی است که ممبر غیر واقعی یا خاموش به کانالتون اضافه می کنه.

چرا؟چون در ابتدای کار وقتی تعداد ممبر های شما کم باشد اعتبار خاصی ندارد کانال و هم اینکه قیمت ممبر های فیک ارزان تر است. با ممبر های زیاد اعتبار کانال شما نیز افزایش پیدا میکنه و تاثیرگذار تر از این است که ممبر هایتان کم باشد.

همچنین ممبر های واقعی وقتی تعداد ممبر های شما کم باشد به سختی در کانال شما باقی می مانند. اما پس از اینکه شما ممبر های فیک تهیه کردید و به تعداد ممبر های بالایی رسیدید باید به دنبال ممبر های واقعی باشید با روش هایی مثل ممبر آپلودر، تبلیغات و …

بعد از اینکه ممبر های واقعی شما افزایش پیدا کرد و بازدید خوبی داشت کانالتان می توانید برای ممبر تبادلی هم اقدام کنید تا کانالتان به پیشرفت چشم گیری برسد.

 

چرا کانال باید ممبر واقعی داشته باشد؟

ممبر های واقعی ممبر هایی هستند که حضور ممتد داشته باشند یعنی همیشه مطالب و محتوای شما را دنبال کنند و بازدید خوبی را براش شما به ارمغان بیاورند.

 

اما چرا باید ممبر واقعی داشته باشیم؟

چون ممبر های واقعی درواقع همان مشتری های ما هستند که می توانند مغازه ما را به دیگران معرفی کنند و برای ما مشتری بیاورند. اگر صاحب یک کانال فروش محصولات و یا حتی خدمات هستید باید به خوبی بدانید که مهمترین سرمایه های شما اعضای کانال شما هستند. هرچه تعداد ممبر های کانال و یا گروه شما بیشتر باشد مسلماً فروش شما نیز بیشتر خواهد شد.
از طرف دیگر ممبر های واقعی با ارسال کردن محتوای شما به دیگران بازدید کننده و ممبر برای شما می آورند و این یکی از بهترین راه ها برای افزایش ممبر و بازدید است یعنی با داشتن محتوا،اجناس،آموزش،مطالب و … جذاب می توانید بیشترین تاثیر را برای افزایش ممبر واقعی بگیرید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.