آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

در جامعه امروزی نرم افزار تلگرام یکی از پرکاربرد ترین نرم افزار های شبکه اجتماعی به حساب می آید و بخاطر فضای جذاب و همچنین  نوع کارکرد آسان آن زیاد از این نرم افزار استفاده می شود شما می توانید از این نرم افزار علاوه بر ارتباط برقرار کردن با دیگران در کسب وکار خود هم از آن استفاده کنید در این مقاله به آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

 

1. ایده پردازی نو:

امروزه بسیاری از طریق کانال تلگرامی درآمد کسب می کنند برخی ها با گذاشتن پست های سرگرم کننده به اعضا زیادی دست پیدا می کنند و از طریق همان اعضا کسب درآمد می کنند و طریقه کسب درآمد آن ها از تبلیغات کانال های تلگرامی دیگران می باشد و برخی دیگر کسب وکاری دارند که همان کسب کار را درقالب کانال تلگرامی در می اورند و محصولات وخدمات خود را در تلگرام به مردم ارائه می دهند و از هرکدام از این راه ها می توانید از کانال تلگرامی خود کسب درآمد داشته باشید.

اما مهمترین موضوعی که در کسب وکار کانال تلگرامی شما رو موفق می کنند وبسیار مهم وتاثیر گذار می باشد نوع ارائه خدمات و فعالیت شما در کانال تلگرامی تان می باشد زیرا ممکن است چند کانال تلگرامی دیگر با موضوعیت کانال تلگرامی شما در حال فعالیت باشد در این صورت شما برای این که از رقبای خود یک پله جلوتر باشد باید نحوه ارائه کار خود را خاص تر و جذاب تر انجام دهید که در این میدان رقابتی شما جلوتر باشید پس حتما دنبال ایده ای جذابتر وخاص تر باشید.

 

2. نظر سنجی :

حال شما به این سوال می رسید که به چه طریق و چگونه به ایده نو و جذاب برسید تا در کسب و کار تلگرامی خود موفق باشید یکی از این پیشنهاد ها نظر سنجی می باشد شما هم می توانید از نظر سنجی حضوری دربین دوستان خود و هم از طریق ساختن یک ربات نظرات دیگران را در حوزه کسب وکار خود در کنار هم قرار بدهید تا به یک ایده ای نو و جدید در حوزه خود برسید.

 

3. وقت گذاری :

بعد از اینکه شما به یک ایده خوب و مفید رسیدید حال باید برای این ایده برنامه ریزی کنید و ایده ها رو به مرحله عملی کردن آن ها برسانید لازمه پیاده کردن ایده و برنامه های شما وقت گذاری و اجرایی کردن آن ها می باشد در این زمینه باید حتما روی تک تک پست هایتان فکر شده عمل کنید چون در این نوع فعالیت ها تولید محتوا مهمترین و اصلی ترین نکته در جذب مخاطب ومشتریان شما دارد بنابراین در این معقوله وقت گذاری مناسب انجام دهید و در تولید محتوای خود وسواس به خرج دهید مطمئن باشید که نتیجه مثبتی دریافت خواهید کرد.

 

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

 

4. پذیرفتن تبلیغات :

بعد طی کردن این سه مرحله و رسیدن به ممبر های بالا حال از تعداد ممبران خود می توانید برای کسب در آمد استفاده کنید موقعی که شما ممبر های تان بالارود ناخودآگاه می توانید تبلیغاتی را برای کانال های تلگرامی دیگر دریافت کنید و از این راه کسب درآمدی داشته باشید اما به طریقه ای این کار را انجام دهید که موجب ریزش ممبر های کانال تلگرامی شما نشود به اندازه و بجا از این راه کسب درآمد کنید یکی از راه های کسب درآمد از کانال تلگرامی پذیرفتن همین تبلیغات می باشد.

 

5. پذیرفتن محصولات :

علاوه برتبلیغات کانال های تلگرامی برخی کانال ها محصولات خود به شما پیشنهاد می کنند که شما در داخل کانال تلگرامی خود قرار دهید و در ازای فروش آن ها درصدی به شما داده شود.

 

6. ارائه مطالب تخصصی :

با در نظر گرفتن همه ی مطالب گفته شده سعی کنید کارکرد کانال تلگرامی شما تخصصی باشد پراکندگی در نوع عملکرد کانال شما باعث ریزش مخاطب شما می شود سعی کنید در ارائه مطالب ، نوع تبلیغات و …. در یک زمینه ی یکسان فعالیت کنید مطمئن باشید رشد عملکرد خود را به طور واضح مشاهده می کنید.

 

کلام آخر:

لازمه رسیدن به کسب درآمد از طریق کانال تلگرامی بالارفتن ممبرهای شما می باشد که در این مقاله به برخی نکات آن اشاره کردیم شما می توانید با مراجعه به مقاله آموزش بازاریابی در تلگرام نکات کامل تری در این معقوله دریافت کنید.

 


 

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

آموزش راه اندازی کسب و کار در تلگرام

 

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.