رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام

رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام

رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام

با خرید آمار اینستاگرام می توانید هر پستی که در نظر دارید را به راحتی تقویت کرده و به اکسپلور اینستاگرام بفرستید. به این ترتیب، می توانید به تدریج سایر پست های خود را نیز بهبود بخشیده و به صورت طبیعی و ارگانیک ایمپرشن و ریچ پیج اینستاگرام خود را بالا ببرید. بنابراین، امکان رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام وجود دارد. تمامی سرویس هایی که برای افزایش آمار اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند ملزم داشتن یک اکانت بیزینسی می باشند. در غیر این صورت، امکان مشاهده آمار پیج اینستاگرام برای شما وجود نخواهد داشت.

 

ایمپرشن اینستاگرام چیست و چه مزیتی دارد؟

تعداد دفعاتی که محتوای شما اعم از پست یا استوری به کاربران نشان داده شده است با اصطلاحی تحت عنوان ایمپرشن اینستاگرام بیان می شود. در حالی که معمولاً با ریچ اشتباه گرفته می شود، ایمپرشن تعداد کل دفعاتی است که محتوای شما دیده شده است. اگر میزان ایمپرشن اینستاگرام شما بیشتر از میزان ریچ آن باشد، نشانه این است که مخاطبان شما چندین بار محتوای شما را مشاهده می کنند. اگر می خواهید بدانید کدام پست ها عملکرد بهتری دارند، به دنبال پست‌هایی با نسبت ایمپرشن به ریچ بالا باشید.

آیا نگران رشد صفحه اینستاگرام خود هستید؟ شما می توانید پیج اینستاگرام خود را با گرفتن ایمپرشن برای همه پست های خود رشد دهید. برای افزایش بازدید ها و اعتبار پست خود، می توانید ایمپرشن اینستاگرام را خریداری کنید. به بیان ساده تر، اگر پست شما ایمپرشن بیشتری داشته باشد، شانس بالاتری برای دستیابی به مخاطبان بیشتر برای پست شما وجود دارد. بنابراین، با خرید ایمپرشن اینستاگرام می توانید توجه کاربران بیشتری را به پست خود جلب نمایید. پست‌های اینستاگرام شما با خرید سرویس های رشد و افزایش ایمپرشن اینستاگرام، در معرض دید بیشتری قرار می‌گیرند. اگر می‌خواهید پست شما به مخاطبان بالقوه منحصربه‌فرد برسد، می‌توانید ریچ اینستاگرام را نیز خریداری کنید تا بازدیدکنندگان منحصربه‌فرد به دست آورید. با این کار، ترافیک صفحه اینستاگرام شما به سرعت افزایش می یابد و به افزایش عملکرد پست ها و صفحه اینستاگرام شما منجر می شود.

 

مزایای واقعی خرید ریچ اینستاگرام چیست؟

اصطلاح ریچ در اینستاگرام برای تعداد کاربران منحصر به فردی به کار برده می شود که پست یا استوری اینستاگرام شما را در هر روز مشاهده کرده اند. تا زمانی که برای پست های اینستاگرام خود خرج جدی نکرده باشید، احتمالاً کم پیش می آید که تمام فالوورهای شما محتوای شما را ببینند. حتی با هزینه‌های جدی نیز بعید است که بتوانید میزان ریچ خود را به همه فالوورهای خود برسانید. به همین دلیل است که میزان ریچ پیج اینستاگرام شما اهمیت بالایی دارد. به بیان دیگر، Reach به شما می گوید که هر روز محتوای شما به چند کاربر منحصر به فرد ارائه می شود. به منظور افزایش آگاهی از برند سعی کنید این معیار را به حداکثر برسانید.

ریچ مهم ترین معیار در آمار اینستاگرام است. هرچه ریچ حساب اینستاگرام شما بیشتر باشد، می توانید تعامل بیشتری با پست های اینستاگرام خود داشته باشید. بنابراین با خرید ریچ اینستاگرام، می توانید پیج اینستاگرام خود را برای مخاطبان بالقوه تقویت کنید. حتی پست‌های شما می‌توانند در صفحه اکسپلور اینستاگرام قرار بگیرند، البته به شرطی که تعامل کافی از سوی مخاطبان هدف خود داشته باشید. بنابراین، خرید ریچ اینستاگرام به پست شما کمک می کند تا مخاطبان چشمگیرتری پیدا کنید و به سرعت به صفحه اکسپلور اینستاگرام برسید. همچنین، اگر ریچ اینستاگرام را بخرید، به نوعی اعتمادسازی می شود و بینندگان منحصر به فردی جذب محتوای شما می شوند. بنابراین، هنگام خرید ریچ اینستاگرام، می توانید تعامل مخاطب و حضور اجتماعی را افزایش دهید. همچنین، می‌توانید ریچ اینستاگرام را خریداری کنید تا نرخ تعامل کلی خود را در اینستاگرام بهبود بخشید.

 

چرا اکانت های تجاری به دنبال خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام هستند؟

امروزه، هر پروفایل تجاری در اینستاگرام به دنبال افزایش رشد و بینش مخاطبان خود است. به همین دلیل است که برندها و افراد برای تقویت پست‌ها و پیج اینستاگرام خود، آمار اینستاگرام خریداری می‌کنند. بنابراین تبلیغ محصول و آگاهی از برند در اینستاگرام افزایش می‌یابد. در صورت خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام، ممکن است فالوورهای منحصربه‌فردی دریافت کنید که احتمالاً جزو مخاطبان هدف شما نیز خواهند بود. به علاوه، با خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام می‌توانید ترافیک بیشتری در پیجتان ایجاد کنید، تعامل را بالا ببرید و نرخ تبدیل کاربران به مشتری را برای کسب‌وکارتان افزایش دهید. از این رو، هر حساب تجاری در اینستاگرام می‌خواهد با خرید آمار اینستاگرام به اهداف بازاریابی و تبلیغات ارگانیک خود برسد.

 

کدام یک برای خرید بهتر است؟ ایمپرشن یا ریچ؟

اگر می‌خواهید فالوورهای فعلی خود را پرورش دهید می توانید Impression اینستاگرام خریداری کنید و در صورتی که هدف شما رسیدن به فالوور های جدید است Reach اینستاگرام گزینه مناسب تری می باشد. البته اگر هر دو هدف را با هم می خواهید باید به صورت همزمان به ایمپرشن و ریچ بها دهید. هر دو معیار اینستاگرام (ایمپرشن و ریچ) بیشترین ارزش را در موفقیت یک برند دارند و همراه با عوامل دیگری مانند میزان تعامل، سیو ها و اشتراک گذاری ها بهتر مورد سنجش قرار می گیرند.

 

چرا باید ایمپرشن، ریچ و پروفایل ویزیت اینستاگرام را از پرشین ادز خریداری کنید؟

پرشین ادز بهترین بازار خدمات تبلیغاتی اینستاگرام است که امکان رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام را برای شما فراهم می آورد. این سایت بهترین مکان برای خرید ایمپرشن اینستاگرام، ریچ و سایر خدمات اینستاگرام با بهترین قیمت است.

همان طور که پیش تر گفته شد برای افزایش ویو پست های خود و جذب کاربران منحصر به فرد به پیج اینستاگرام خود می‌توانید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام را خریداری کنید. این خدمات برای تقویت پست شما به صورت ارگانیک و افزایش محبوبیت پروفایل اینستاگرام شما یک ابزار فوق العاده هستند. علاوه بر این، در پرشین ادز، همه سرویس های آمار اینستاگرام از جمله ایمپرشن و ریچ با هزینه مقرون به صرفه در دسترس هستند. همچنین می‌توانید سرویس بازدید از پروفایل اینستاگرام را امتحان کنید.

 

بازدید از پروفایل در اینستاگرام چیست؟

پروفایل ویزیت در واقع تعداد بازدید هایی است که در طول یک دوره زمانی از صفحه پروفایل شما در اینستاگرام می شود. اگر پروفایل ویزیت شما بالاست اما فالوور های زیادی ندارید، نرخ تبدیل کاربران به فالوور در پیج اینستاگرام با مشکل مواجه است و باید برای آن فکری بکنید. البته، عده ای ترجیح می دهند با خرید سرویس های مربوطه این مقدار را افزایش دهند.

این یک ویژگی جالب در اینستاگرام است که در آن تعداد افرادی که از حساب شما بازدید کرده اند را در بالای آمار نمایش می دهد. البته فقط تعداد بازدیدکنندگان قابل مشاهده هستند و نمی توانید ببینید این بازدیدکنندگان چه کسانی هستند.

 

چرا باید برای خرید بازدید از پروفایل اینستاگرام اولویت بیشتری قائل شوید؟

یکی از دلایل اصلی خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام این است که به صورت قابل توجهی تعداد بازدیدکنندگان را در اکانت اینستاگرام شما افزایش می‌دهد. می توانید بازدید پروفایل اینستاگرام را به سرعت از پرشین ادز خریداری کنید. با همراه کردن این سرویس با ایمپرشن و ریچ اینستاگرام می توان یک استراتژی بازاریابی عالی در اینستاگرام ایجاد کرد.

 

رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام

رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام

 

سیو اینستاگرام چیست و چه تأثیری دارد؟

تعداد پست های ذخیره شده اینستاگرام یا همان Saves تعداد کاربرانی را نشان می دهد که پست های شما را ذخیره کرده اند. همانطور که از نام آن پیداست، پست‌های ذخیره شده به کاربران این امکان را می‌دهند که یک پست را برای ارجاع در زمان دیگری در بخش Saved در پروفایل خود ذخیره کنند. سیو ها برای افزایش طول عمر پست‌های اینستاگرام شما عالی هستند، زیرا کاربران ماه‌ها پس از پست شدن اولیه، محتوای ذخیره‌شده را دوباره مشاهده می‌کنند.

این ذخیره‌ها سیگنال واضحی را برای الگوریتم‌های رسانه اجتماعی محبوب اینستاگرام ارائه می‌کنند. هرچه افراد بیشتری پست های شما را ذخیره کنند، تعداد کاربران اینستاگرام بیشتر به آن نگاه می کنند. بنابراین، اگر قصد دارید حسابی کسب و کار خود را تقویت کنید، یکی از بهترین کارها این است که با انتشار محتوای جذاب و سرگرم کننده، افراد را ترغیب به ذخیره پست های خود کنید و با رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام موجب رونق حساب خود شوید. با این حال، این کار می‌تواند یک فرآیند فوق‌العاده طولانی و زمان‌بر باشد، به همین دلیل است که خرید سیو اینستاگرام توصیه می‌شود.

 

اهمیت ذخیره سازی اینستاگرام

سیوهای اینستاگرام چند سالی است که به اینستاگرام معرفی شده اند. این ویژگی فرصتی را برای افراد فراهم می کند تا هر پستی را که دوست دارند جمع آوری و ذخیره کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد سیو واقع در پایین سمت راست یک پست ضربه بزنید تا آن را ذخیره کنید.

اینستاگرام در گذشته به فکر حذف کردن لایک از پلتفرم خود بوده است. با ادامه این تغییر، میزان لایک‌هایی که محتوای شما دریافت می‌کند به تدریج کمتر و کمتر اهمیت پیدا می‌کند. حال شاید از خود بپرسید، اگر لایک وجود نداشته باشد چگونه می توانیم ارزش یک پست را بررسی کنیم؟!

سیو پست های اینستاگرام به مرور فضای اینستاگرام را تغییر خواهند به گونه ای که معیار نهایی برای سنجش موفقیت شما در این پلتفرم خواهند شد. اینستاگرام بیشتر بر روی تعامل کلی یک پست متمرکز است که شامل مواردی مانند کامنت ها و سیو ها می باشد. با این تغییر تعداد لایک به اندازه سابق مهم نخواهد بود. علاوه بر این، برخی از کسب‌وکارها حتی کل سیو‌های دریافتی یک پست را دنبال می‌کنند تا به نرخ تعامل خود برسند. با اولویت بسیار زیادی که به این ویژگی داده شده است، خرید سیوهای اینستاگرام امری کاملاً منطقی و معقول است.

 

خرید سیو اینستاگرام می تواند یک ایده عالی باشد

صدها، اگر نگوییم هزاران، حساب تجاری و شخصی در جستجوی راه های مناسب برای افزایش اعتبار و میزان دیده شدن در اینستاگرام هستند. خوشبختانه پس از خرید سیو اینستاگرام می توانید در مدت کوتاهی محبوبیت پیج خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

چه یک پیج اینستاگرام قدیمی داشته باشید و چه پیجتان تازه تأسیس باشد، می توانید سیو پست اینستاگرام خریداری نمایید و از مزایای آن نظیر رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام بهره مند شوید. چیزی که در این مورد بسیار چشمگیر است این است که این ذخیره های واقعی رتبه پیج اینستاگرام شما را در این پلتفرم بهبود می بخشد و به شما فرصتی عالی برای دیده شدن و افزایش کاربران و فالوورهای فعال خود می دهد. در ادامه به برخی از دلایلی اشاره شده است که نشان می دهد چرا باید سیو پست اینستاگرام بخرید:

 • بیشتر در معرض دید کاربران اینستاگرام قرار می گیرید.
 • می توانید در مدت کوتاهی پیج اینستاگرام خود را تقویت کنید.
 • بر خلاف رشد ارگانیک، این فرآیند به زمان زیادی نیاز ندارد.
 • یک جایگزین سریع و فوق العاده کاربردی برای ذخیره های ارگانیک است.

 

آیا خرید سیو اینستاگرام خطری دارد؟

برخلاف تصور عمومی، شما می توانید بدون نگرانی از خطرات، سیو پست اینستاگرام بخرید. با پرشین ادز می توانید با بهترین قیمت تعداد سیو پست های خود را افزایش داده و از آن ها برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید و رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام را تجربه کنید. ما سابقه بسیار خوبی داریم و همواره تلاش کرده ایم تا رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

 • کار و کسب های خرد
 • مشاغل بزرگ
 • شرکت های دیجیتال مارکتینگ
 • برندهای پوشاک و مواد غذایی
 • وبلاگ نویسان و طراحان سایت
 • اینفلوئنسرها
 • و …

 

خرید ایمپرشن پست اینستاگرام

ایمپرشن پست اینستاگرام به شما کمک می کند تا فالوور های موجود در پیج خود را تقویت کنید و یک جامعه محکم در آن بنا کنید. اگرچه خرید ایمپرشن می تواند بسیار سودمند باشد، اما توصیه می کنیم از سرویس هایی استفاده کنید که با ریچ و پروفایل ویزیت نیز همراه شده اند چرا که به شما اجازه می دهند از تمام پتانسیل پست های خود بهره ببرید.

 

خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام

خرید ایمپرشن و ریچ اینستاگرام، کسب و کار شما را محبوب می کند و به رشد سریع آن کمک می کند. به دست آوردن فالوور های ارگانیک فرآیندی کند است. از این رو، باید با افزایش ایمپرشن و ریچ به صورت استراتژیک کمی این روند را سهولت بخشید.

 

خرید ایمپرشن و ریچ و پروفایل ویزیت اینستاگرام

این سرویس به ارتقاء کلی پیج اینستاگرام شما برای مخاطبان هدف کمک می کند. به این ترتیب اینستاگرام پیج شما را به کاربران بیشتری پیشنهاد می کند. هنگامی که بازدید از پروفایل اینستاگرام را خریداری می کنید، می توانید بینندگان منحصر به فردی را به حساب اینستاگرام خود جذب کنید، جایی که آنها ممکن است با پست های شما تعامل داشته باشند یا صفحه شما را برای به روز رسانی های بیشتر دنبال کنند.

 

خرید سیو پست اینستاگرام

سیوها عملاً به یکی از مهم ترین معیار های ارزشیابی برای الگوریتم اینستاگرام تبدیل شده اند. بدون توجه به اینکه در چه صنعتی فعالیت می کنید، می‌توانید سیو پست اینستاگرام را بخرید و از آن بهره مند شوید. پس از خرید سیو اینستاگرام برای برند خود، می‌توانید نفس راحتی بکشید و بدانید که این کار به طور قابل توجهی در میزان تعامل و دیده شدن پیج شما اثر خواهد گذاشت.

 

چه کسی از رشد پیج با خرید آمار اینستاگرام بیشتر سود می برد؟

رسانه‌های اجتماعی در سراسر جهان رایج هستند و تقریباً هر کسب‌وکاری در آن فعالیت می‌کند. این به این دلیل است که اعداد مهم هستند و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام فرصتی عالی برای ارزیابی عملکرد برندها از طریق تعامل و اعداد فراهم می‌کنند. در زیر لیستی از مشاغل و افرادی وجود دارد که برای افزایش سود و محبوبیت خود می توانند آمار اینستاگرام را خریداری نمایند.

« برای خرید انواع آمار اینستاگرام اینجا کلیک کنید »

آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.