پروکسی ساعتی توی یک ساعت یک کا جذب میگیره؟

پروکسی ساعتی توی یک ساعت یک کا جذب میگیره؟

پروکسی ساعتی توی یک ساعت یک کا جذب میگیره؟

 

اول از همه پروکسی چیست؟

پروکسی قابلیتی است که پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران به تلگرام اضافه شد و درواقع یک نوع فیلتر شکن مخصوص تلگرام داخل خود برنامه است.
پروکسی ها رایگان بوده و سریع تر از فیلترشکن هستند و همان داخل برنامه تلگرام نصب و فعال می شوند اما پس از مدتی از کار میفتند و باید پروکسی خود را عوض کنید.

 

ممبر پروکسی چیست؟

هر پروکسی یک کانال می تواند حامی یا همان اسپانسر آن شود و در سر لیست کانال های افراد متصل به پروکسی نمایش داده شود به این صورت به افرادی که از این طریق عضو کانال می شوند ممبر پروکسی میگویند دو نوع ممبر پروکسی داریم که در ادامه معرفی خواهیم کرد.
زمانی که تبلیغ کانال شما توسط پروکسی ای که شما افراد بهش متصل هستند می بینند اگر کانال شما جذاب باشد مشتاق می شوند که جوین شوند از کانال شما بازدید کنند.
همانطور که گفتیم دو نوع ممبر پروکسی داریم:

1-ممبر پروکسی جذبی یا تضمینی

در این مدل شما سفارش مثلا هزار ممبر می دهید و تا زمانی که هزار ممبر از طریق ممبر پروکسی جذب نکنید تبلیغ کانال شما برداشته نمی شود.

 

2-ممبر پروکسی ساعتی

در این نوع خرید و سفارش شما ، مثلا یک ساعت پروکسی رزرو می کنید و کانال شما بر اساس سفارش شما یعنی یک ساعت حامی پروکسی می شود و مقدار جذب ممبر متغیر است و پس از اتمام تایمی که تعیین شده بود تبلیغ کانال شما برداشته می شود.

 


برای مشاهده و سفارش ممبر پروکسی کلیک فرمایید


 

پروکسی ساعتی توی یک ساعت یک کا جذب میگیره؟

سوالی که برای اکثر افراد که می خواهند پروکسی ساعتی سفارش دهند همیشه این سوال را دارند که پروکسی ساعتی چه زمانی خوبه و اینکه آیا پروکسی ساعتی توی یک ساعت یک کا جذب میگیره؟ جواب این دو سوال را می شود که یکجا پاسخ داد در ابتدا برای اینکه بازده و ثمره ی خوبی از پروکسی ساعتی بگیرید باید تایم مناسبی را برای تبلیغ کانال خودتان در نظر بگیرید که بیشترین تعداد ممکن ممبر را جذب کانال خودتون کنید.

البته سوای زمانی که تبلیغ می کنید این موضوع هم مهم است که پروکسی که قرار است کانال شمارا تبلیغ کند خودش در چه کانال هایی تبلیغ شده است و تبلیغ می شود که تعداد افراد زیادی به آن پروکسی وصل باشند.

از این رو بسته به تایم و پروکسی که تبلیغ شما را می کند ممکن است به یک کا ممبر هم در یک ساعت برسید. شاید حتی بیشتر شایدم کمتر.

 

ممبر پروکسی ساعتی بهتره یا جذبی؟

ممبر جذبی یا همان تضمینی همانطور که از اسمش پیداست و در مطالب فوق گفتیم تعداد ممبری که تعیین شده حتما جذب خواهند شد و تا زمانی که جذب نشوند تبلیغ کانال شما برداشته نمیشه اما ممبر ساعتی خیر تعداد مشخصی معلوم نیست که در تایمی که شما سفارش داده اید جذب می شوند یا خیر. اما تفاوت بزرگ این دو مدل قیمت آنهاست ممبر ساعتی به مراتب قیمت کمتری نسبت به پروکسی جذبی(تضمینی)دارد و باید خودتان تصمیم بگیرید که کمیت برایتان مهم است یا کیفیت!.

 

چرا ممبر پروکسی باید سفارش بدیم؟ (چه مزیتی داره؟)

اگر صاحب یک کانال فروش محصولات و یا حتی خدمات هستید باید به خوبی بدانید که مهمترین سرمایه های شما اعضای کانال شما هستند.
هرچه تعداد ممبر های کانال و یا گروه شما بیشتر باشد مسلماً فروش شما نیز بیشتر خواهد شد.
از همین رو است که عده زیادی از صاحبان کسب و کار به دنبال بالا بردن اعضای کانال و ممبر گروه خود هستند.
امروزه بدلیل فیلترینگ گسترده فضای مجازی و سخت وصل شدن به فیلتر شکن افراد زیادی وارد تلگرام شدند و از پروکسی های مختلف استفاده می کنند پس در نتیجه تبلیغی که شما سفارش می دهید تاثیرگذار خواهد بود و ممبر ها و بازدید های زیادی دریافت خواهید کرد.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.