ریزش ممبر ادد اجباری چقدره؟

ریزش ممبر ادد اجباری چقدره؟

ریزش ممبر ادد اجباری چقدره؟

 

ادد اجباری چیست؟ 

ممبر ادد اجباری قابلیتی است که توسط تلگرام های غیر رسمی ایرانی که معرف حضورتون هستند و ربات های داخل تلگرام ارائه می شود و بدین صورت است که افراد به اجبار و بدون انتخاب خودشون داخل کانال شما عضو می شوند و در صورتی که افراد لیست چت های خود را نگاه کنند ممکن است این ممبر ها کانال شما را ترک کنند ممکن هم است که کانال شما برایشان جذاب باشد و داخل کانال شما بمانند. به این روش ادد اجباری تلگرام می گویند.

 

چرا ادد اجباری تلگرام ریزش داره؟

چون در این روش افراد بدون اطلاع عضو کانال شما می شوند زمانی که از این موضوع که داخل کانال شما عضو شده اند مطلع بشوند ممکن است اگر محتوای کانال شما باب میلشان نباشد یا برایشان جذاب نباشد کانال شما را ترک کنند به همین دلیل ادد اجباری ریزش دارد.

 

ریزش ممبر ادد اجباری دقیقا چقدر است؟

ریزش ممبر ادد اجباری اندازه گیری دقیقی ندارد و ما نمیدونم دقیقا چه میزان از ممبر های اضافه شده در کانال ما لفت داده اند اما می توانیم با روش های مختلف و انجام ادد اجباری ممبر های کانالمان را هم افزایش دهیم هم کسانی که ادد شده اند رو داخل کانال نگه داریم‌ و برای این کار راه های زیادی وجود دارد اما نمی توان گفت با رعایت دقیق روش های جلوگیری چقدر از ممبر ها ریزش خواهد کرد.

 

چگونه از ریزش ممبر های ادد اجباری جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از ریزش ممبر های ادد اجباری اعلان های کانال(Notification)خود را خاموش کنید تا افراد خیلی زود متوجه خود در کانال شما نشوند و مزاحمتی برایشان بوجود نیاید. به همین دلیل درصورت گذشتن زمان طولانی که در کانال شما مانده اند و به تازگی متوجه این موضوع شده باشند ممکن است مطالب و محتوای کانال شما برایشان جذاب باشه و مشتاق باشند که‌ مطالب و پیام های جدید شمارو ببیند این روش احتمال ترک نکردن افراد را بالا میبرد.

همچنین از ممبر های هیدن می توانید استفاده کنید که درکل ریزش پیدا نمی کنند اما بازدیدی هم طبیعتا برای کانال شما ثبت نمی کنند و فقط جزو ممبر ها محصوب می شوند.

 

ممبر هیدن و معمولی چه فرقی باهم میکنند؟

ممبر های معمولی ۲ دسته اند: دسته ای ممبر های با صدا یعنی اعلان پیام های کانال شما برایشان میرود و دسته ای ممبر های بی صدا که اعلان ها برای این ممبر ها خاموش است و اعلان پیام شما برای این افراد نمیرود.

 

اما ممبر های هیدن چین؟

این ممبر ها به طور کلی اصلا نمی توانند ببینند که داخل کانال شما ادد شده اند و برای ظاهر سازی تعداد ممبر است، درواقع کانال شما برای این ممبر ها مخفی است و نکته ی مهم این مدل از ممبر ها این است که طبیعتا هیچ بازدیدی برای محتوا و مطالب شما داخل کانالتون از طرف ممبر های هیدن ثبت نمی شود.

 

فرق ممبر هیدن با ممبر فیک چیست؟

ممبر فیک اعضا غیر واقعی هستند که روی کانال شما تاثیر منفی می گذارد و باعث ریزش ممبر های واقعی نیز می شود اما ممبر های هیدن تاثیر بدی روی اعضای کانال شما نمیگذارند.

از شباهت های این دو مدل می توان اشاره کرد به این موضوع که نرخ بازدید کانال با این دو روش تغیری نخواهد کرد و فقط اعضای کانال افزایش پیدا کرده اند.

 

از سری سوالات پر تکرار:

آیا ممبر های ادد اجباری سین خور هستند؟

همونطور که گفته بودیم ممبر های معمولی که ادد اجباری شده اند کاربران واقعی ای هستند که حداقل یک بار هم که شده داخل کانال شما میچرخند و از محتوای شما بازدید میکنند و اگر براشون جذاب و مطابق میلشون بود داخل کانال شما می مانند و اگر خیر ترک می کنند.

 

آیا همه ی ممبر های ادد احباری ریزش پیدا می کنند؟

ممبر های معمولی ادد اجباری ممکن است در کانال شما بسته به محتوای شما بمانند ممکن است ترک کنند ولی طبق روش هایی که فوق اشاره شده می توانید برای نگه داشتن آنها تلاش کنید.همچنین ممبر های هیدن ادد اجباری همیشه در کانال هستند مگر اینکه خودتون حذفشون کنید.

 

مزایا و معایب ممبر ادد اجباری چیست؟

از مزایای این روش می توان به سهولت سفارش دهی و سریع بودن و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد که هزینه ی زیادی از شما نمیگیرد اما از معایب آن این است که ریزش آن زیاد است و همچنین بازدید کمتری مطالب و محتوای شما میخورد.

 

چگونه می توانیم برای کانال خودمون ممبر ادد اجباری بگیریم؟

با کلیک بر روی اینجا می توانید برای کانال خودتون ممبر ادد اجباری تهیه کنید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.