ریزش ممبر پروکسی چه مقداره؟

ریزش ممبر پروکسی چه مقداره؟

ریزش ممبر پروکسی چه مقداره؟

 

پروکسی چیست؟

پروکسی قابلیتی است که پس از فیلتر شدن تلگرام در ایران به تلگرام اضافه شد و درواقع یک نوع فیلتر شکن مخصوص تلگرام داخل خود برنامه است.
پروکسی ها رایگان بوده و سریع تر از فیلترشکن هستند و همان داخل برنامه تلگرام نصب و فعال می شوند اما پس از مدتی از کار میفتند و باید پروکسی خود را عوض کنید. پروکسی ها برای سهولت اعضای تلگرام جهت استفاده نکردن از فیلتر شکن و همچنین جنبه ی تبلیغات برای کانال های تلگرامی دارد.

 

ممبر پروکسی و انواع آن چیست؟

هر پروکسی یک کانال می تواند حامی یا همان اسپانسر آن شود و در سر لیست کانال های افراد متصل به پروکسی نمایش داده شود به این صورت به افرادی که از این طریق عضو کانال می شوند ممبر پروکسی میگویند دو نوع ممبر پروکسی داریم که در ادامه معرفی خواهیم کرد.
زمانی که تبلیغ کانال شما توسط پروکسی ای که شما افراد بهش متصل هستند می بینند اگر کانال شما جذاب باشد مشتاق می شوند که جوین شوند از کانال شما بازدید کنند.
همانطور که گفتیم دو نوع ممبر پروکسی داریم:

1-ممبر پروکسی جذبی یا تضمینی

در این مدل شما سفارش مثلا هزار ممبر می دهید و تا زمانی که هزار ممبر از طریق ممبر پروکسی جذب نکنید تبلیغ کانال شما برداشته نمی شود.

2-ممبر پروکسی ساعتی

در این نوع خرید و سفارش شما مثلا یک ساعت پروکسی رزرو می کنید و کانال شما بر اساس سفارش شما یعنی یک ساعت حامی پروکسی می شود و مقدار جذب ممبر متغیر است و پس از اتمام تایمی که تعیین شده بود تبلیغ کانال شما برداشته می شود.

 

شما می توانید از طریق لینک روی اینجا کلیک نمایید برای مشاهده و سفارش ممبر پروکسی جذبی و ساعتی.

 

ریزش ممبرهای پروکسی چقدره؟

ریزش ممبر پروکسی بخاطر اختیاری بودن جوین شدن اعضا ریزش خاصی ندارد یعنی افرادی که داخل کانال شما جوین شده اند حتما از محتوا و مطالب کانال شما خوششان آمده که جوین شده اند پس قرار نیست بی دلیل لفت دهند مگر آنکه بعد از گذشت زمان دیگر کانال شما و محتوایتان برایشان جذاب نباشد.
اما حدودا بین ۵ الی ۳۰ درصد ریزش دارد که در کانال‌های مختلف این عدد متفاوت است و ممکن است حتی ۱۰ درصد هم ریزش نکند.

 

راه های جلوگیری از ریزش ممبر پروکسی

برای جلوگیری از ریزش هر نوع ممبری کانال شما باید جذاب باشد یعنی مطالب،محتوا،اجناس،قیمت ها و … مناسب و جذابی داشته باشید تا اعضای کانال مجاب شوند که داخل کانال شما بمانند.
همچنین باید در نظر داشته باشید که هرچقدر ممبر بیشتر باشد تعداد اعضای بیشتری دریافت می کنید چرا که افراد وقتی می بینند کانال شما ممبر ها و بازدید های زیادی دارد از طریق اعتبار این تعداد اعضا اعتماد می کنند و تصور می کنند حتما کانالاتون محتوا های جذابی می گذارد که این مقدار دنبال کننده و بازدید کننده دارید.

 

چرا ممبر پروکسی باید سفارش بدیم؟ (چه مزیتی داره؟)

اگر صاحب یک کانال فروش محصولات و یا حتی خدمات هستید باید به خوبی بدانید که مهمترین سرمایه های شما اعضای کانال شما هستند.
هرچه تعداد ممبر های کانال و یا گروه شما بیشتر باشد مسلماً فروش شما نیز بیشتر خواهد شد.
از همین رو است که عده زیادی از صاحبان کسب و کار به دنبال بالا بردن اعضای کانال و ممبر گروه خود هستند تا فروششان بیشتر شود.
امروزه بدلیل فیلترینگ گسترده فضای مجازی و سخت وصل شدن به فیلتر شکن افراد زیادی وارد تلگرام شدند و از پروکسی های مختلف استفاده می کنند پس در نتیجه تبلیغی که شما سفارش می دهید تاثیرگذار خواهد بود و ممبر ها و بازدید های زیادی دریافت خواهید کرد.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.