چگونه بازدید ویدیوهای IGTV را افزایش دهیم؟

چگونه بازدید ویدیوهای IGTV را افزایش دهیم؟

چگونه بازدید ویدیوهای IGTV را افزایش دهیم؟


کلمه‌ی IGTV ، از دو کلمه‌ی TV و Instagram تشکیل شده است. به نحوی به آن تلویزیون اینستاگرام نیز گفته می‌شود. در سال‌های گذشته که اینستاگرام تنها اجازه‌ی آپلود پست‌های ۱۵ ثانیه‌ای را به کاربران خود می‌داد ؛ IGTV یک قابلیت فوق‌العاده به شمار می‌رفت که در آپدیت‌های بعدی اینستاگرام به آن اضافه شد. در ابتدا کاربران در IGTV فقط می‌توانستند ویدیوهای یک دقیقه آپلود کنند. اما پس از آپدیت‌های اخیر اینستاگرام ، کاربران توانستند تا سقف ۶۰ دقیقه نیز ویدیو آپلود کنند. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چگونه بازدید ویدیوهای IGTV را افزایش دهیم؟ با ما همراه باشید.

 

بررسی IGTV اینستاگرام

لازم به ذکر است که کاربران عادی با استفاده از موبایل ، می‌توانند تا ۵ دقیقه در IGTV ویدیو آپلود کنند. اما با استفاده از اینستاگرام دسکتاپ این مقدار به ۶۰ دقیقه افزایش می یابد. لازم به ذکر است که اینفلوئنسرها و بلاگرها در هر دو حالت می‌توانند ویدیو‌های تا سقف ۶۰ دقیقه آپلود کنند.

 

راه‌های افزایش بازدید IGTV

یکی از راهکارهای افزایش ویوی IGTV ، استوری کردن این پست‌ها می‌باشد. با این کار افرادی که استوری شما را می‌بینند ؛ با کلیک روی ویدیو ، به پست ارجاع داده می‌شوند و از این طریق بازدید پست IGTV بالا می‌رود.

 

 

یکی از راهکارهای دیگر قرار دادن لینک IGTV در بیو اینستاگرام است. با این روش ، در صورت باز بودن پیج ، افرادی که شما را فالو ندارند هم می‌توانند به پست مورد نظر شما دسترسی داشته باشند.

 

روش دیگر ، خرید ویوی IGTV از وب سایت‌های معتبر است. شما می‌توانید از وب سایت پرشین ادز به تعداد دلخواه برای پست‌های خود بازدید یا ویو تهیه کنید. برای این کار می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

خرید ویو IGTV اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.