نحوه‌ی بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام

نحوه‌ی بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام

نحوه‌ی بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام


بازدید اینستاگرام ، خصوصا برای کسانی که از اینستاگرام کسب درآمد دارند ؛ نکته‌ی بسیار مهمی است. همان‌طور که می‌دانید افزایش بازدید استوری ، می‌تواند به افزایش درآمد شما نیز کمک کند. با بهره گیری از برخی نکات مهم ، به‌ راحتی می‌توانید بازدید استوری پیج خود را افزایش دهید. در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه‌ی بالا بردن بازدید استوری اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

بازدید اینستاگرام

طبق تغییراتی که الگوریتم اینستاگرام تا به امروز داشته است ؛ یکی از بهترین راه‌ها جهت افزایش فروش ، رشد پیج و افزایش فالوور ، همراه شدن با تغییرات این الگوریتم است. برای پیج‌های کاری بازدید استوری ، یک پوئن به شمار می‌رود. از رو افزایش بازدید می‌تواند در میزان درآمد آنها تاثیر داشته باشد. با استفاده و بهره گیری از یک سری نکات ، به راحتی می‌توان این بازدید را افزایش داد. در ادامه به بررسی این نکات کلیدی می‌پردازیم.

 

چگونه بازدید استوری را افزایش دهیم؟

یکی از کارهایی که می‌توان انجام داد ؛ استفاده از داده‌های اینستاگرام است. پس از اشتراک گذاری استوری اینستاگرام ، اطلاعاتی نظیر ریچ ، ایمپریشن ، ویو و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی از علایق مخاطبان خود اطلاع حاصل کنید و از این طریق محتواهایی تولید کنید که بازدید بیشتری را جذب کند.

روش دیگر استفاده از هشتگ است. هشتگ گذاری یکی از راه‌های موثر ، جهت معرفی پیج خود به دیگران است. امروزه در استوری نیز هشتگ‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کنند. این کار سبب می‌شود تا افرادی که شما را فالو نکردند نیز با شما آشنا شوند. برای به‌ کارگیری هشتگ در استوری ، لازم است از هشتگ‌های مرتبط با موضوع استوری خود استفاده کنید.

روش دیگر استفاده از لوکیشن در استوری است. امروز استوری‌هایی که در آن از لوکیشن یا موقعیت مکانی استفاده شده است ؛ بیشتر بازدید می‌خورد. با این کار افرادی که آن لوکیشن را در اینستاگرام دنبال می‌کنند ؛ استوری شما را می‌بیند.

یکی از روش‌های دیگر استفاده از ابزارهای اینستاگرام نظیر کوئسشن باکس ، نظرسنجی ، شمارش معکوس ، سوال و جواب از مخاطبان و … می‌باشد. با این کار افراد می‌توانند با پیج شما تعامل بیشتری برقرار کند.

از دیگر راهکارها می‌توان به هایلایت کردن استوری اشاره کرد. با این کار افرادی که به تازگی با پیج شما آشنا شدند ؛ نیز می‌توانند استوری‌های شما را مشاهده کنند و از این طریق بازدید استوری افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از این راهکارها که می‌تواند به صورت سریع و آسان به شما بازدید ارائه دهد ؛ خرید سرویس‌های ویژه بازدید استوری از سایت‌های معتبر می‌باشد. با این کار شما به محض خریدن این سرویس با آپلود استوری بازدید استوری شما افزایش می‌یابد.

 


شما می‌توانید به میزان دلخواه بازدید استوری را از وبسایت پرشین ادز ، از لینک زیر خریداری کنید.

ویو استوری اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.