معرفی و خرید فالوور فیک اینستاگرام

معرفی و خرید فالوور فیک اینستاگرام

معرفی و خرید فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام چیست ؟

شبکه مجازی اینستاگرام با ارائه قابلیت امکان ایجاد کانال های خصوصی و عمومی دنیایی از امکانات و کاربردها را به روی کاربرانش گشوده است. کاربران اینستاگرامی با اهداف گوناگون نسبت به افتتاح پیج های مختلف اقدام می نمایند. اصطلاح “فالوور فیک” از زبان انگلیسی و از لغت fake گرفته شده است که به معنای جعلی و تقلبی می باشد. فالوور فیک نوعی از فالوور اینستاگرام است که از طریق اکانت های مجازی و فیک ساخته می شود و نهایتا در پیج شما اد یا فالوور می شود.

 

کاربرد فالوور فیک اینستاگرام

همانطور که توضیح دادیم فالوور های فیک اکانت های مجازی می باشند که عملا کاربردی جز افزایش اعضای پیج اینستاگرام شما نخواهند داشت. فالوور فیک تاثیری در تبلیغات ،  فروش و بازدید پست های پیج شما نخواهد داشت . دغدغه ی بسیاری از ادمین های پیج های اینستاگرام بالا بودن اعضای پیجشان است ؛ چرا که هر چه اعضای پیج بیشتر باشد کاربران تمایل بیشتری به آن نشان می دهند. توجه نمایید که فالوور های فیک بعد از گذشت یک الی چند ماه از طریق سرور اینستاگرام حذف می شوند.

 

در یک جمله می توان گفت فالوور فیک کاربردی جز افزایش اعضای یک پیج ندارد.


خرید فالوور فیک اینستاگرام

برای خرید فالوور فیک اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است وی می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

 

نقاط ضعف فالوور فیک نقاط قوت فالوور فیک
ساخته شدن توسط اکانت مجازی اد شدن با سرعت بالا
پاک شدن ناگهانی توسط سرور اینستاگرام افزایش اعضای جمعیت پیج
عدم انجام هرگونه فعالیت جلب اعتماد ظاهری

 


برای خرید فالوور فیک اینستاگرام کلیک کنید.

 

معرفی و خرید فالوور فیک اینستاگرام

معرفی و خرید فالوور فیک اینستاگرام

امیر ایران نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *