معرفی و خرید لایک فیک اینستاگرام

معرفی و خرید لایک فیک اینستاگرام

معرفی و خرید لایک فیک اینستاگرام

لایک فیک اینستاگرام چیست ؟

شبکه مجازی اینستاگرام با ارائه قابلیت امکان ایجاد کانال های خصوصی و عمومی دنیایی از امکانات و کاربردها را به روی کاربرانش گشوده است. کاربران اینستاگرامی با اهداف گوناگون نسبت به افتتاح پیج های مختلف اقدام می نمایند. اصطلاح “لایک فیک” از زبان انگلیسی و از لغت fake گرفته شده است که به معنای جعلی و تقلبی می باشد. لایک فیک نوعی از لایک اینستاگرام است که از طریق اکانت های مجازی و فیک صورت می پذیرد و نهایتا در پیج شما اعتماد سازی ایجاد میکند.


کاربرد لایک فیک اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی که به شما کمک می‌کند تا اینستاگرام شما را به عنوان یک پیج معتبر بشناسد، بالا بودن میزان لایک پست‌های شما است. به‌طور مثال، یکی از ضوابط اینستاگرام این است که اگر پستی که شما در فضای اینستاگرام اشتراک گذاری کرده‌اید، با استقبال مواجه شود و علی‌الخصوص در 15 دقیقه اول تعداد لایک زیادی بگیرد، اینستاگرام متوجه می‌شود که این پست برای دیگر کاربران‌ هم جذاب خواهد بودو در نتیجه آن را وارد اکسپلور کاربران می‌کند، تا از این طریق افراد بیشتری بتوانند پست شما را ببینند و به این ترتیب باپیج شما آشنا شوند.

حال زمانی که شما هنوز موفق نشده‌اید که برای پیج اینستاگرام خود فالوور فعال و واقعی پیدا کنید، می‌توانید با خرید فالوور و حتی خرید لایک فیک اینستاگرام اعتبار پیج را افزایش دهید و به کمک این روش به زودتر دیده شدن پیج کمک کنید. خرید لایک زمانی بیشترین کاربرد را دارد که تعداد فالووران فیک پیج بالا باشد، در این زمان برای رفع این اختلاف میان عدد بالای فالووران و تعداد کم لایک‌های پست، می‌توانید از این روش کمک بگیرید.

در یک جمله می توان گفت لایک فیک و مطابقتش با میزان فالوور ، کاربرد معتبر سازی پیج را دارد.


خرید لایک فیک اینستاگرام

برای خرید لایک فیک اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است و می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

نقاط ضعف لایک فیک نقاط قوت لایک فیک
لایک شدن توسط اکانت مجازی فیک
ارتباط با الگوریتم سرور اینستاگرام
پاک شدن ناگهانی توسط سرور اینستاگرام افزایش اعضای جمعیت پیج
جلب اعتماد ظاهری

برای خرید لایک فیک اینستاگرام کلیک کنید.

معرفی و خرید لایک فیک اینستاگرام

معرفی و خرید لایک فیک اینستاگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *