معرفی و خرید ایمپرشن پست اینستاگرام

معرفی و خرید ایمپرشن پست اینستاگرام

معرفی و خرید ایمپرشن اینستاگرام

ایمپرشن اینستاگرام چیست ؟

ایمپرشن برگرفته از لغت انگلیسی به معنای برداشت ها می باشد و سرویس افزایش ریچ  – ایمپرشن پست اینستاگرام ، از جمله خدمات اکسپلور یا (  ذره بین ) ، همان جای که انواع و اقسام پست های پر بازدید اینستاگرام می باشد . با بسته های افزایش ریچ پست اینستاگرام آمار ایمپرشن یک پست را افزایش دهید به عبارت دیگر میزان اعتبار آن ویدئو یا عکس را به جایی میرسانید که الگوریتم اکسپلور ، که بالا توضیح مختصری درباره ی آن به شما دادیم ، آن پست را به پست های جهانی و یا حتی IR کشور خودمان هدایت میکند و کسانی که حتی شما را فالوو ندارند نیز میتوانند پست شما را ببینند .


سوالات رایج در خرید Impressions اینستاگرام

 

زمان انجام سفارشات چگونه است ؟

پس از ثبت سفارش ، به صورت آنی سفارش شما شروع خواهد شد و با توجه به تعداد ایمپرشن معمولا تا سقف معین ، کمتر از دو ساعت کامل میگردد

باید پیجمون پابلیک باشه حتما ؟ بله

باید پروفایلمون تجاری یا همان بیزینس اکانت باشد؟

بله در غیر این صورت آمار impression ها برای شما ثبت نمی شود و آماری از آن نمی توانید مشاهده نمایید .


تفاوت Impressions و Reach چیست ؟

ایمپرشن – Impression تعداد دفعاتی است که پست شما دیده می شود (ممکن است که یک نفر چند دفعه پست شما را مشاهده کند و هر دفعه که می بیند یک Impression به حساب می آید! ) . ولی ریچ – Reach تعداد اکانت های یکتایی که پست شما را می بینند ( ممکن است که یک نفر چندین بار پست شما را ببیند اما برای شما یک Reach به حساب می آید) . به عنوان مثال اگر تینا ۳ بار و امیر ۷ بار در زمان های مختلف پست شما را ببیند ، تعداد Impressions پست شما ۱۰ و تعداد Reach پست شما ۲ خواهد بود ! امیدوارم تفاوت ریچ و ایمپرشن را متوجه شده باشید !


کاربرد ایمپرشن اینستاگرام

یکی از مولفه های مهم برای رسیدن یک پست به اکسپلور اینستاگرام ، تعداد ریچ و ایمپرشن آن پست می باشد . با خرید این محصول از پرشین ادز ، شانس بسیار زیادی برای راه یابی به اکسپلور اینستاگرام پیدا می کنید و این میتواند بر کسب و کار شما تاثیر مثبت ایجاد نماید .


خرید ایمپرشن اینستاگرام

برای خرید ایمپرشن اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است و می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

نقاط ضعف ایمپرشن
نقاط قوت ایمپرشن
پاک شدن ناگهانی توسط سرور اینستاگرامارتباط با الگوریتم اکسپلور سرور اینستاگرام
بیزینسی شدن اکانت و خارج شدن از خصوصی بودنافزایش اعضای جمعیت پیج
جلب اعتماد مشتری

برای خرید ایمپرشن اینستاگرام کلیک کنید.

معرفی و خرید ایمپرشن اینستاگرام

معرفی و خرید ایمپرشن اینستاگرام

امیر ایران نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.