معرفی و خرید ویو پروفایل اینستاگرام

معرفی و خرید ویو پروفایل اینستاگرام

معرفی و خرید ویو پروفایل اینستاگرام

ویو پروفایل اینستاگرام چیست ؟

از آنجایی که سرور های اینستاگرام با الگوریتم اکسپلور سازمان یافته اند میتوان گفت به بیشترین کامنت اهمیت به سزایی میدهند و روزانه افراد مختلفی در صفحه شخصی خود ، فالوورهای خود را از آنچه انجام می‌دهند از جمله مسافرت‌ها و یا دورهمی‌ها و … به صورت فیلم و عکس مطلع می‌سازند و افزایش تعداد افراد بیننده پست های شما و تعداد کامنت های  آن می‌تواند بر اعتبار شما بیفزاید ما بر آن شدیم تا با کمترین قیمت در ایران و با بهترین کیفیت این محصول را به شما دوستان و همراهان عزیز و همیشگی در پرشین ادز عرضه کنیم تا موجب جلب رضایت هرچه بیشتر شما بزرگواران گردد.

 

اهمیت View profile در Instagram

ویو پروفایل شاید تا به حال برای کسی مهم نبوده باشد اما همان گونه که یک سایت فروشگاهی و خبری در بالا آمدنش در گوگل و صفحه ی اول قرار گرفتنش حائز اهمیت است ، میتوان گفت در شبکه مجازی و اجتماعی اینستاگرام که بین مردم ایران بسیار محبوب واقع شده است و روزانه با آن سروکار دارند ، ویو پروفایل نیز همانند سئوی یک سایت فروشگاهی مهم است.

این موضوع باعث شده تا اهمیت کامنت اینستاگرام بیش از پیش افزایش یابد به شکلی که اکنون شاهد آن هستیم که اکثر کاربران فعال اینستاگرام، از این مهم ، بعنوان سفارش ثابت پیج خود استفاده می کنند.

به همین میزان که مدیریت و اَرِنج کردن یک پیج اینستا امری مهم است ، افزایش بازدید هر بخش آن از جمله پست ها و کامنت های آن نیز این روزها چالش بزرگی را پیش روی صاحبان پیج های اینستاگرامی قرار داده.

 

معرفی و خرید ویو پروفایل اینستاگرام
خرید ویو پروفایل

فرآیند و اقدامات خرید ویو پروفایل اینستاگرام

  • بازدید ها به پروفایل شما در اینستاگرام در سریع ترین زمان ممکن (کمتر از چند دقیقه) یا (طی 24 ساعت) اعمال خواهند شد !
  • برای انجام سفارش ویو یا همان بازدید پروفایل اینستاگرام حتما صفحه را از حالت خصوصی (private) خارج کنید!
  • با خرید ویو پروفایل اینستاگرام در مقادیر بیش از ۱۰۰۰ عدد ، شانس خود را برای نمایش در اکسپلور اینستاگرام بیشتر کنید.

سوالات رایج در خرید seen پروفایل اینستاگرام

 

ویو پروفایل به چه درد میخوره ؟

هدف افزایش تعداد نمایش بازدیدکننده هایی است که در پیجتان حضور دارند . بدیهی است که هرچقدر تعداد نمایش بازدید پروفایل شما بیشتر باشد اعتبار شما نزد کاربران و مخاطبینتان  و از همه مهم تر سئو ی پیج شما طبق الگوریتم های اینستاگرام مورد بررسی قرار میگیرد و بیشتر و بیشتر می شود !

زمان انجام سفارش به چه صورت است ؟

عملیات به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد ، بلافاصله پس از پرداخت موفق ، به صورت فوری انجام خواهد شد. مگر اینکه به دلیل شلوغی سرور افزایش دهنده ، شاهد کمی تاخیر باشیم.

آیا برای خرید ویو پروفایل ، رمز عبور پیج اینستاگرام بنده هم لازم است ؟

خیر بدون نیاز به پسورد

باید پیجم پابلیک باشه حتما ؟

بله

حتما قبل از سفارش پیج مربوطه را از حالت خصوصی یا همان Pv به حالت عمومی یا همان public در بیاورید و تا پایان انجام سفارش آن را تغییر ندهید . در غیر این صورت سفارش شما انجام نخواهد شد و باید از طریق تیکت به پشتیبانی پرشین ادز اطلاع دهید و پیگیری کنید .


نقاط مثبت بازدید پروفایل

با خرید ویو به قصد افزایش بازدید پروفایل ، علاوه بر اینکه عدد نشان دهنده تعداد دفعات مشاهده شدن ویدیو ، افزایش می یابد ، مزایای زیر را نیز به همراه دارد :

  • ورود به اکسپلور و در معرض دید قرار گرفتن افرادی که فالوور شما نیستند.
  • در صورت جذاب بودن ثانیه های اول، کاربران ابتدا تعداد فالوور را بررسی می کنند. یعنی وارد پیج شما خواهند شد.
  • اگر لینک کانال تلگرام و یوتیوب و … در پروفایل پیجتان باشد موجب عضو شدن اعضا در کانال و پیج شبکه های مجازی دیگرتان خواهد شد.
  • مناسب پیج هایی که خرید فالوور انجام داده و نسبت بازدید به تعداد فالوور غیر منطقی است.

 

نقاط منفی بازدید پروفایل

  • امکان ریپورت پیج
  • متفاوت بودن سلیقه افراد

خرید ویو پروفایل اینستاگرام

 

برای خرید بازدید پروفایل اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است و می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.


معرفی و خرید ویو استوری اینستاگرام

برای خرید ویو پروفایل اینستاگرام کلیک کنید.

معرفی و خرید ویو پروفایل اینستاگرام

معرفی و خرید بازدید پروفایل اینستاگرام

امیر ایران نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.