معرفی و خرید ریچ پست اینستاگرام

معرفی و خرید ریچ پست اینستاگرام

معرفی و خرید ریچ پست اینستاگرام

ریچ پست اینستاگرام چیست ؟

ریچ برگرفته از لغت انگلیسی به معنای رسیدن می باشد و سرویس افزایش ریچ  – Reach پست اینستاگرام ، از جمله خدمات اکسپلور یا (  ذره بین ) ، همان جای که انواع و اقسام پست های پر بازدید اینستاگرام می باشد . با بسته های افزایش ریچ پست اینستاگرام آمار Reach یک پست را افزایش دهید به عبارت دیگر میزان اعتبار آن ویدئو یا عکس را به جایی میرسانید که الگوریتم اکسپلور ، که بالا توضیح مختصری درباره ی آن به شما دادیم ، آن پست را به پست های جهانی و یا حتی IR کشور خودمان هدایت میکند و کسانی که حتی شما را فالوو ندارند نیز میتوانند پست شما را ببینند .


سوالات رایج در خرید Reach Post اینستاگرام

 

زمان انجام سفارشات چگونه است ؟

پس از ثبت سفارش ، به صورت آنی سفارش شما شروع خواهد شد و با توجه به تعداد Reachs معمولا تا سقف معین ، کمتر از دو ساعت کامل میگردد

باید پیجمون پابلیک باشه حتما ؟ بله

باید پروفایلمون تجاری یا همان بیزینس اکانت باشد؟

بله در غیر این صورت آمار impression ها برای شما ثبت نمی شود و آماری از آن نمی توانید مشاهده نمایید .

 


تفاوت Impressions و Reach چیست ؟

ایمپرشن – Impression تعداد دفعاتی است که پست شما دیده می شود (ممکن است که یک نفر چند دفعه پست شما را مشاهده کند و هر دفعه که می بیند یک Impression به حساب می آید! ) . ولی ریچ – Reach تعداد اکانت های یکتایی که پست شما را می بینند ( ممکن است که یک نفر چندین بار پست شما را ببیند اما برای شما یک Reach به حساب می آید) . به عنوان مثال اگر تینا ۳ بار و امیر ۷ بار در زمان های مختلف پست شما را ببیند ، تعداد Impressions پست شما ۱۰ و تعداد Reach پست شما ۲ خواهد بود ! امیدوارم تفاوت ریچ و ایمپرشن را متوجه شده باشید !

 


کاربرد ریچ پست اینستاگرام

یکی از مولفه های مهم برای رسیدن یک پست به اکسپلور اینستاگرام ، تعداد ریچ و ایمپرشن آن پست می باشد . با خرید این محصول از پرشین ادز ، شانس بسیار زیادی برای راه یابی به اکسپلور اینستاگرام پیدا می کنید و این میتواند بر کسب و کار شما تاثیر مثبت ایجاد نماید .


خرید ریچ پست اینستاگرام

برای خرید ریچ پست اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است و می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

نقاط ضعف ریچ پست
نقاط قوت ریچ پست
پاک شدن ناگهانی توسط سرور اینستاگرامارتباط با الگوریتم اکسپلور سرور اینستاگرام
بیزینسی شدن اکانت و خارج شدن از خصوصی بودنافزایش اعضای جمعیت پیج
جلب اعتماد مشتری

برای خرید ریچ پست اینستاگرام کلیک کنید.

معرفی و خرید ریچ فیک اینستاگرام

معرفی و خرید ریچ فیک اینستاگرام

امیر ایران نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.