معرفی و خرید لایک واقعی اینستاگرام

معرفی و خرید لایک واقعی اینستاگرام

معرفی و خرید لایک واقعی اینستاگرام

لایک واقعی اینستاگرام چیست ؟

شبکه مجازی اینستاگرام با ارائه قابلیت امکان ایجاد کانال های خصوصی و عمومی دنیایی از امکانات و کاربردها را به روی کاربرانش گشوده است. کاربران اینستاگرامی با اهداف گوناگون نسبت به افتتاح پیج های مختلف اقدام می نمایند. لایک واقعی نوعی از لایک اینستاگرام است که از طریق اکانت های حقیقی و زنده صورت می پذیرد و نهایتا در پیج شما اعتماد سازی ایجاد میکند.


کاربرد لایک واقعی  اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین مولفه‌هایی که به شما کمک می‌کند تا اینستاگرام شما را به عنوان یک پیج معتبر بشناسد، بالا بودن میزان لایک پست‌های شما است. به‌طور مثال، یکی از ضوابط اینستاگرام این است که اگر پستی که شما در فضای اینستاگرام اشتراک گذاری کرده‌اید، با استقبال مواجه شود و علی‌الخصوص در 15 دقیقه اول تعداد لایک زیادی بگیرد، اینستاگرام متوجه می‌شود که این پست برای دیگر کاربران‌ هم جذاب خواهد بودو در نتیجه آن را وارد اکسپلور کاربران می‌کند، تا از این طریق افراد بیشتری بتوانند پست شما را ببینند و به این ترتیب باپیج شما آشنا شوند.

می‌توانید با خرید فالوور و حتی خرید لایک فیک اینستاگرام اعتبار پیج را افزایش دهید و به کمک این روش به زودتر دیده شدن پیج کمک کنید. خرید لایک زمانی بیشترین کاربرد را دارد که تعداد فالووران فیک پیج بالا باشد، در این زمان برای رفع این اختلاف میان عدد بالای فالووران و تعداد کم لایک‌های پست، می‌توانید از این روش کمک بگیرید.

در یک جمله می توان گفت لایک واقعی و مطابقتش با میزان فالوور ، کاربرد معتبر سازی پیج را دارد.


خرید لایک واقعی اینستاگرام

برای خرید لایک واقعی اینستاگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات اینستاگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است و می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات شبکه اجتماعی اینستاگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

نقاط ضعف لایک واقعی
نقاط قوت لایک واقعی
امکان پس گرفتن لایک اعضا ارتباط با الگوریتم سرور اینستاگرام
امکان ریپورت پیج و از بین رفتن آن افزایش اعضای جمعیت پیج
جلب اعتماد واقعی

برای خرید لایک واقعی اینستاگرام کلیک کنید.

معرفی و خرید لایک واقعی اینستاگرام

معرفی و خرید لایک واقعی اینستاگرام

امیر ایران نژاد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *