ریزش ادد اجباری بیشتره یا ادد قفلی؟

ریزش اجباری بیشتره یا ادد قفلی؟

ریزش ادد اجباری بیشتره یا ادد قفلی؟

 

ادد اجباری چیست؟

ممبر ادد اجباری قابلیتی است که توسط تلگرام های غیر رسمی ایرانی که معرف حضورتون هستند و ربات های داخل تلگرام ارائه می شود و بدین صورت است که افراد به اجبار و بدون انتخاب خودشون داخل کانال شما عضو می شوند و در صورتی که افراد لیست چت های خود را نگاه کنند ممکن است این ممبر ها کانال شما را ترک کنند ممکن هم است که کانال شما برایشان جذاب باشد و داخل کانال شما بمانند. به این روش ادد اجباری تلگرام می گویند. برای مشاهده خدمات ادد اجباری کلیک نمایید.

 

ممبر ادد قفلی چیست؟

ممبر اد قفلی همانند ممبر اد اجباری روشی است که به صورت اجباری داخل کانال شما اد می شوند با این تفاوت بزرگ که در این روش ریزشی وجود ندارد،در واقع ریزش خیلی کمی صورت می گیرد یعنی حدود ۲۰ درصد از ممبر هایی که شما اد کرده اید ریزش می کنه ولی در مقایس بالا این ریزش به چشم نمی آید.

 

اد اجباری و اد قفلی چه فرقی دارند؟

در ممبر اجباری اعضا می توانند زمانی که دیدند داخل کانال شما جوین شده اند به راحتی لفت بدهند و تعداد کمی به اینکه داخل کانال شما اد شده اند اهمیت نمیدهند میگذارند که به همان صورت باقی بماند و عده ای هم از کانال شما خوششان می آید و داخل کانال شما می مانند.
اما در ممبر اد قفلی وقتی کسی داخل کانال شما عضو بشود تحت هیچ شرایطی نمی تواند لفت بدهد مگر آنکه دیلیت اکانت بکنند و اکانت خودشان را درواقع حذف بکنند که در آن صورت از کانال شما خارج خواهند شد.

 

ریزش ادد اجباری بیشتره یا ادد قفلی؟

در جواب این سوال می توانیم از گفته های فوق نتیجه بگیریم که اد قفلی بهتر است چراکه درواقع ریزش ادد قفلی بسیار کمتر است چون کسی برای فقط خارج شدن از کانال شما دیلیت اکانت نمی کند و به راحتی هم نمی تواند فقط لفت دهند ولی در ادد اجباری این موضوع صدق نمی کند چون اعضا اگر بخواهند لفت دهند این کارو راحت انجام می دهند. با در نظر گرفتن این موضوع و شرایط و انواع و اقسام ممبر های ادد اجباری می توانیم این را بگوییم که به طور کلی ریزش ادد قفلی کمتر از ادد اجباری است.
این مقایس سوای در نظر گرفتن ممبر هیدن است.

 

ممبر هیدن چیست؟

این ممبر ها به طور کلی اصلا نمی توانند ببینند که داخل کانال شما ادد شده اند و برای ظاهر سازی تعداد ممبر است، درواقع کانال شما برای این ممبر ها مخفی است و نکته ی مهم این مدل از ممبر ها این است که طبیعتا هیچ بازدیدی برای محتوا و مطالب شما داخل کانالتون از طرف ممبر های هیدن ثبت نمی شود.

 

فرق ممبر هیدن با ممبر فیک چیست؟

ممبر فیک اعضا غیر واقعی هستند که روی کانال شما تاثیر منفی می گذارد و باعث ریزش ممبر های واقعی نیز می شود اما ممبر های هیدن تاثیر بدی روی اعضای کانال شما نمیگذارند.
از شباهت های این دو مدل می توان اشاره کرد به این موضوع که نرخ بازدید کانال با این دو روش تغیری نخواهد کرد و فقط اعضای کانال افزایش پیدا کرده اند.

مشاهده ی خدمات ممبر فیک

 

از نظر بازدید کدوم ممبر بهتره؟

از لحاظ بازدید و ویو ادد قفلی چراکه ممبر هایی هستند که همیشه در تلگرام هستند و از آنجایی که نمی توانند لفت دهند هر از گاهی به کانال شما سر میزنند و برخی مطالب و محتوای شما را بازدید می کنند.
اما از آنجایی که در ادد اجباری ممبر های هیدن یا سایلنت وجود دارند بازدید از طرف این ممبر ها به درحد صفر می رسد اما ممبر های عادی اد اجباری ممکن است بازدید داشته باشند ممکن است نداشته باشند. پس در نتیجه در هر دو پرسش ریزش اجباری بیشتره یا ادد قفلی؟ و از نظر بازدید کدام یک بهترند ادد قفلی به طور متوسط بهتر بوده است.

 

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.