آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار ویدیو در تلگرام

آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار ویدیو در تلگرام

آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار ویدیو در تلگرام

در پیام رسان تلگرام شما می توانید تنظیمات تلگرام را بهینه سازی کنید به گونه ای فایل هایی همچون عکس ، فیلم ، موسیقی و ویس و غیره به صورت خودکار دانلود نشوند. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار ویدیو در تلگرام را دهیم.

در بخش منوی تنظیمات پیام رسان تلگرام گزینه هایی برای شما کاربران ارائه شده است که با استفاده و بهره از آن ها می توانید از دانلود خودکار فایل ها در این اپلیکیشن ممانعت به عمل آورید. دانلود خودکار ویدیو و فایل های دیگر در تلگرام می تواند در برخی از موارد بسیار آزار دهنده باشد! خوشبختانه اپلیکیشن تلگرام این قابلیت را در اختیار کاربران خود گذاشته تا بتوانند از دانلود خودکار ویدیو و دیگر فایل ها در تلگرام جلوگیری کنید.

 

آموزش غیر فعالسازی دانلود خودکار ویدیو در تلگرام :

برای غیر فعال کردن دانلود خودکار ویدیو در تلگرام در ابتدا باید برنامه را به حات اجرا در بیاورید ؛ سپس مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید : 

  • بر روی آیکون سه خطی سمت چپ بالای صفحه بزنید.
  • گزینه ی setting را انتخاب کنید.
  • پس از ورد به به صفحه setting بر روی گزینه Data and Storage بزن.
  • در بخش Automatic media downlod تمام گزینه های فعال را غیر فعال کنید.

پس از انجام مراحل بالا دیگر ویدیوها و دیگر فایل های تلگرام برایتان به صورت خودکار دانلود نمی شود.

 

توصیه می کنیم که این تنظیمات را حتما بر روی پیام رسان تلگرام خود انجام دهید ، چرا که دانلود اتوماتیک تصاویر و ویدئوها می تواند باعث مصرف حجم بالایی از اینترنت شما شده و هزینه های زیادی را به شما تحمیل نماید.

 


برای خرید انواع ممبر تلگرام کلیک نمایید.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.