ممبر ادد قفلی بهتره یا اجباری؟

ممبر اد قفلی بهتره یا اجباری؟

ممبر ادد قفلی بهتره یا اجباری؟

 

ممبر ادد قفلی چیست؟

ممبر اد قفلی همانند ممبر اد اجباری روشی است که به صورت اجباری داخل کانال شما اد می شوند با این تفاوت بزرگ که در این روش ریزشی وجود ندارد،در واقع ریزش خیلی کمی صورت می گیرد یعنی حدود ۲۰ درصد از ممبر هایی که شما اد کرده اید ریزش می کنه ولی در مقایس بالا و سفارش های زیاد این مدل از ممبر این ریزشی که وجود دارد به چشم نمی آید.

 

چطوری در ادد ممبر قفلی ریزش نداریم؟

دلیل اینکه در اد ممبر قفلی ریزش نداریم اینکه تو این روش ممبر هایی که اد می شوند درواقع قفل می شوند و به هیچ وجه نمی توانند از کانال شما لفت بدهند.

 

اما گفتیم حدود ۲۰ درصد ریزش داره پس چطوری میشه؟

دلیلش اینکه تنها صورتی که می توانند از کانال شما خارج شوند این است که دیلیت اکانت بکنند و تخمینی که زده شده است این است که حدود ۲۰ درصد این اتفاق را رقم می زنند.

 

ممبر ادد اجباری چیست؟

ممبر ادد اجباری قابلیتی است که توسط تلگرام های غیر رسمی ایرانی که معرف حضورتون هستند و ربات های داخل تلگرام ارائه می شود و بدین صورت است که افراد به اجبار و بدون انتخاب خودشون داخل کانال شما عضو می شوند و در صورتی که افراد لیست چت های خود را نگاه کنند ممکن است این ممبر ها کانال شما را ترک کنند ممکن هم است که کانال شما برایشان جذاب باشد و داخل کانال شما بمانند.

به این روش ادد اجباری تلگرام می گویند.

 

چرا ادد اجباری تلگرام ریزش داره؟

چون در این روش افراد بدون اطلاع عضو کانال شما می شوند زمانی که از این موضوع که داخل کانال شما عضو شده اند مطلع بشوند ممکن است اگر محتوای کانال شما باب میلشان نباشد یا برایشان جذاب نباشد کانال شما را ترک کنند به همین دلیل ادد اجباری ریزش دارد.

 

ریزش ممبر ادد اجباری دقیقا چقدر است؟

ریزش ممبر ادد اجباری اندازه گیری دقیقی ندارد و ما نمیدونم دقیقا چه میزان از ممبر های اضافه شده در کانال ما لفت داده اند اما می توانیم با روش های مختلف و انجام ادد اجباری ممبر های کانالمان را هم افزایش دهیم هم کسانی که ادد شده اند رو داخل کانال نگه داریم‌ و برای این کار راه های زیادی وجود دارد اما نمی توان گفت با رعایت دقیق روش های جلوگیری چقدر از ممبر ها ریزش خواهد کرد.

 

چگونه از ریزش ممبر های ادد اجباری جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از ریزش ممبر های ادد اجباری اعلان های کانال(Notification)خود را خاموش کنید تا افراد خیلی زود متوجه خود در کانال شما نشوند و مزاحمتی برایشان بوجود نیاید. به همین دلیل درصورت گذشتن زمان طولانی که در کانال شما مانده اند و به تازگی متوجه این موضوع شده باشند ممکن است مطالب و محتوای کانال شما برایشان جذاب باشه و مشتاق باشند که‌ مطالب و پیام های جدید شمارو ببیند این روش احتمال ترک نکردن افراد را بالا میبرد.
همچنین از ممبر های هیدن می توانید استفاده کنید که درکل ریزش پیدا نمی کنند اما بازدیدی هم طبیعتا برای کانال شما ثبت نمی کنند و فقط جزو ممبر ها محصوب می شوند.

 

ادد اجباری بهتره یا ادد قفلی؟

از لحاظ هزینه اد اجباری هزینه کمتری دارد اما از لحاظ کیفیت اد قفلی بهتر است چرا که ماندگاری ممبر و ویو هایی بیشتر برای کانال شما دارد.
همانطور که در توضیحات گفتیم امکان لفت دادن ممبر های اد اجباری هست بالاست ولی در اد قفلی تعداد خیلی کمتری نسبت به اد اجباری لفت می دهند‌.

برای سفارش و مشاهده خدمات ممبر اد قفلی کلیک فرمایید.

برای خرید ممبر ادد اجباری می توانید روی اینجا کلیک کنید تا از خدمات تلگرام سایت ما استفاده کنید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.