روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

پیام رسان تلگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود که روزانه چیزی حدود بیش از ده میلیارد پیام در آن فرستاده می شود. چت و به اشتراک گذاری عکس و فیلم ، پست ها و توییت های مختلف و موشن گرافیک عمده فعالیت های این شبکه اجتماعی را شامل می شوند. تعداد اعضا از مهمترین مشکلات مدیران تلگرامی می باشد که راه های مختلفی برای حل آن وجود دارد.

 

روش گوله برفی

در این روش از دوستان و آشنایان خواسته می شود تا با جوین دادن در کانال شما تعداد اعضا را بالا ببرند. همچنین از آنها می خواهید با به اشتراک گذاشتن مطالب و لینک کانال به افزایش ممبر ها کمک کنند. در این روش شاخه های افزایشی ممبر بسیار گسترده خواهند شد و شما از طیف های مختلف ، کاربران را به سمت کانال خود جذب خواهید کرد.

 

استفاده از ممبر فیک

ممبر فیک همانطور که از نامش پیداست از کلمه انگلیسی Fake منشا گرفته است که به معنای تقلبی می باشد ؛ ممبر های فیک غیرواقعی محسوب می شود. یکی از روش های کسب اعتبار برای کانال های تلگرامی تعداد بالای اعضای آن می باشد که موجب تامین هدف های مدیر کانال می شود.

برای خرید ممبر فیک تلگرام کلیک کنید

 

شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از روش های افزایش ممبر ، بهره بردن از شبکه های اجتماعی دیگر است که می توانید با معرفی کانال خود در برنامه هایی نظیر توییتر ، اینستاگرام ، فیسبوک و … تبلیغات گسترده ای داشته باشید. معرفی حوزه فعالیت و توضیحات مختصر در خصوص کانال و استفاده از هشتگ های کاربردی بسیار مناسب خواهد بود.

 

تبادل لینک

در برخی مواقع مدیران کانال ها با اشتراک گذاری لینک کانال های یکدیگر ، کاربران و اعضای کانال خود را ترغیب به عضویت در کانال هدف می کنند. البته باید توجه داشته باشید کانالی که با آن تبادل می کنید از ممبر فیک استفاده نکرده باشد تا بیشترین بازدهی را در پی داشته باشید.

 

افزایش تعامل با کاربران

ایجاد نظرسنجی و گرفتن بازخورد از اعضا هرچند باعث افزایش ممبر ها نمی شود اما حفظ ممبر ها را در پی دارد. از کاربران خود در مورد پست گذاری هایی که انجام می دهید نظر بخواهید و از انتقادات و پیشنهادات آن ها در پیشرفت و گسترش کانال خود استفاده کنید.

 


روش های جذب ممبر تلگرام

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.