مزایای خرید لایک اینستاگرام

مزایای خرید لایک اینستاگرام

مزایای خرید لایک اینستاگرام

همه ما به خوبی می دانیم که در شبکه اجتماعی اینستاگرام همه چیز در مورد شناخته شدن نام یا برند است. اگر به نحوی نام خود را برجسته نکنید، هیچ کس نخواهد دانست که شما کی هستید. ممکن است یک هدف ساده داشته باشید؛ برای مثال بیان خود، نشان دادن سبک خود و جذب فالوورهای اینستاگرام به صورت طبیعی و ارگانیک. متأسفانه، صرفا با استفاده از این روش قادر نخواهید بود تمام مسیر را طی کنید. در عوض، باید شروع به تحت تأثیر قرار دادن بازدیدکنندگان و تعقیب آن ها برای شناخته شدن نامتان کنید. اینجاست که خرید لایک اینستاگرام مفید است. هنگامی که لایک اینستاگرام خریداری می کنید، می‌توانید به راحتی یک کمپین تبلیغاتی ایجاد نموده یا آگاهی از نام تجاری خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی افزایش دهید و برای آنچه که به نمایش می‌گذارید به رسمیت شناخته شوید. به این ترتیب در اینستاگرام محبوبیت به دست خواهید آورد و تأثیر ماندگاری از خود به جا خواهید گذاشت و در نهایت نرخ پاسخگویی خود را به طرز چشمگیری افزایش خواهید داد. البته، این ها تنها بخشی از مزایای فوق العاده خرید لایک اینستاگرام هستند.

 

لایک اینستاگرام چیست؟

اگر از پلتفرم های اصلی رسانه اجتماعی استفاده کرده باشید، حتما قبلاً مفهوم “لایک” را درک کرده اید، اما برای سهولت بیشتر، برای لحظه ای وانمود می کنیم که قبلاً چیزی شبیه به آن نشنیده اید. لایک در واقع عملی است که بیننده انجام می دهد تا به شما نشان دهد محتوای شما را مشاهده کرده است و از آن لذت برده یا با آن موافق است. با دوبار ضربه زدن روی ویدیو یا تصویر، بیننده آن را لایک می کند و هر لایک به آماری اضافه می شود که فقط برای شخص یا کاربری که آن را ارسال کرده است قابل مشاهده است. لایک ها برای به اشتراک گذاشتن تصویر یا ویدیو با سایر بینندگان نیست و به این معنا نیست که شخص قصد دارد با شرکت شما تجارت کند. لایک ها چیزی نیستند جز تایید اینکه پست شما دیده شده و مورد استقبال قرار گرفته است. با این وجود، لایک ها بسیار مهم هستند و می توانند تأثیر زیادی در میزان دیده شدن محتوای شما داشته باشند؛ البته، به دست آوردن لایک در اینستاگرام به این سادگی که فکر می کنید نیست و به شانس و تلاش زیادی بستگی دارد. در ادامه این مقاله، ما به بررسی سیستم شگفت‌انگیز و پیچیده کسب لایک در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

 

اینستاگرام چگونه تصمیم می گیرد چه کسی چه چیزی را ببیند؟

برای اطمینان از اینکه بینندگان مرتبط‌ترین پست‌ها را به سلیقه خود می‌بینند، اینستاگرام در سال 2015 الگوریتمی را معرفی کرد که ترتیب دیدن عکس‌ها و ویدیوها را تغییر می‌داد. اینستاگرام با بیش از 400 میلیون کاربر در آن زمان بسیار محبوب شده بود؛ به طوری که الگوریتم های سابق این پلتفرم دیگر روش معقولی برای عملکرد اینستاگرام نبودند. یکی دیگر از دلایل این تغییر، معرفی تبلیغاتی بود که در الگوریتم جدید قرار می گرفتند.

زمانی که الگوریتم جدید برای اولین بار پیشنهاد شد با بحث و خصومت مواجه شد، زیرا بازاریابان از قبل تحت شرایطی کار می کردند که زمان بندی انتشار هر پست حیاتی بود. الگوریتم جدید، کل عملیات بازاریابی در اینستاگرام را به هم می زد، چرا که از آن پس یک هوش مصنوعی تصمیم می گرفت که چه کسی بر اساس فالوها و تعاملات خود در اینستاگرام واقعاً ترجیح می دهد چه محتوایی را ببیند. این برای کاربران خیلی عالی بود، اما تغییر سختی برای بازاریابان رسانه های اجتماعی ایجاد می کرد. البته بازاریاب‌ها نیز به مرور با سیستم جدید سازگار شدند. امروزه، الگوریتم اینستاگرام نسبتاً ارگانیک است و به صورت مرتب تغییر می‌کند، بنابراین بازاریاب‌ها مجبورند خود را با این تغییرات منظم وفق دهند. در کل به نظر می رسد الگوریتم جدید تأثیر مثبتی بر پلتفرم داشته است و پاسخ کاربران نسبتاً پذیرا به نظر می رسد.

 

مزایای خرید لایک اینستاگرام

مزایای خرید لایک اینستاگرام

 

خرید لایک اینستاگرام چه کمکی به اکانت من می کند؟

ما در پرشین ادز محصولات و خدمات خود را به عنوان یک ابزار مهم برای کاربران اینستاگرام که به دنبال افزایش تعامل و افزایش مخاطبان خود هستند می دانیم. همان گونه که گفته شد، با تغییرات در فید اینستاگرام و معرفی الگوریتم‌های جدید و پیچیده، کاربرانی را که به دنبال رشد حضور آنلاین و تقویت هویت مجازی خود هستند یا کسب و کاری را اداره می کنند بیشتر به سوی تبلیغات در این پلتفرم سوق می دهد.

ما یک راه جایگزین برای تبلیغ محتوای شما ارائه می دهیم. با خرید سرویس های رشد و افزایش لایک اینستاگرام می توانید در زمان کوتاهی به اهداف دور خود دست بیابید. از جمله مزایای خرید لایک اینستاگرام می توان به جلب توجه کاربران اشاره داشت. لایک های افراد واقعی می تواند به عنوان یک سیگنال مهم برای نمایش محبوبیت محتوای شما در نگاه سایر کاربران و حتی خود اینستاگرام عمل کند. به بیان دیگر، تعامل شما از جنبه اثبات اجتماعی که بر بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام شما و افرادی که پست های شما را در فید خود می بینند تأثیر می گذارد، افزایش می یابد. از مزایای خرید لایک اینستاگرام ، جذابیت بیشتر پست های شما می باشد و در نتیجه توجه بیشتری را به خود جلب می کند. خرید لایک اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا محبوبیت و دسترسی خود را به صورت طبیعی افزایش دهید.

 

چگونه در خرید لایک اینستاگرام به شما کمک می کنیم؟

اگر به تازگی یک کسب وکار کوچک در اینستاگرام ایجاد کرده اید و یا یک اینفلوئنسر جدید و امیدوار هستید، پرشین ادز می‌تواند به شما کمک کند فالوورهای جدیدی پیدا کنید که تمایل دارند محتوایی که پست می‌کنید را ببینند. خدمات پرشین ادز کیفیت و ارتقای اکانت اینستاگرام شما را تضمین می کند. ما لایک ها را از کاربران معتبر با بهترین نرخ در بازار ارائه خواهیم کرد. ما برای پول شما ارزش قائلیم و بالاترین استانداردهای کیفیت را در این زمینه داریم. ما به صورت 24 ساعته در تمام طول هفته پشتیبانی حرفه‌ای ارائه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم با هر گونه سؤال یا نگرانی مقابله نمایید. پرشین ادز همچنین بسته‌های متعددی برای افراد مختلف دارد تا نیازهای همه مشتریان را برآورده کند:

 

خرید لایک واقعی ایرانی اینستاگرام

اگر به دنبال یک روش مؤثر و کاربردی برای افزایش تعامل در پیج اینستاگرام خود هستید، سرویس لایک واقعی ایرانی اینستاگرام می تواند یک گزینه فوق العاده باشد. در این سرویس، ما کاربران فعال و واقعی ایرانی را به پیج شما می فرستیم تا پست مورد نظر شما را لایک کنند.

 

خرید پاور لایک ایرانی اینستاگرام

بهترین روش برای این که پست های خود را در زمان کوتاهی به حداکثر میزان بازدید خود برسانید استفاده از پاور لایک ایرانی است. با اجرای این سرویس، از لحظه انتشار پست به سرعت تعداد لایک های شما افزایش می یابد. لازم به ذکر است که لایک ها تماما توسط اکانت های واقعی و فعال ثبت می شوند.

 

خرید لایک ایرانی نیمه فعال اینستاگرام

این سرویس تا حدودی مشابه لایک واقعی ایرانی اینستاگرام می باشد با این تفاوت که لایک ها توسط اکانت های نیمه فعال ثبت می شوند. اکانت های نیمه فعال، حساب های اینستاگرامی هستند که فعالیت کمی دارند و در پیج شما تعامل ایجاد نمی کنند.

 

خرید لایک فیک اینستاگرام

در صورتی که صرفا جنبه ظاهری لایک ها برایتان مهم است و نمی خواهید هزینه زیادی برای رشد پیج اینستاگرام خود کنید، خرید لایک فیک اینستاگرام می تواند بهترین راه باشد. توجه داشته باشید که این لایک ها توسط حساب های مجازی و غیر فعال ثبت می شوند و به هیچ عنوان تعاملی در صفحه شما ایجاد نخواهند کرد. همچنین، در صورتی که در خرید این سرویس زیاده روی کنید، ممکن است توسط الگوریتم اینستاگرام شناسایی و جریمه شوید.

 

خرید لایک IGTV اینستاگرام

این سرویس به پست های igtv اختصاص دارد و تعداد لایک های آن را افزایش می دهد. مانند سایر لایک های واقعی پرشین ادز، این سرویس نیز توسط کاربران واقعی اجرا شده و در بالا رفتن میزان تعامل پیج اینستاگرام نقش مثبت دارد.

 

خرید لایک خارجی اینستاگرام

گاهی ممکن است افراد به لایک های بین المللی نیاز داشته باشند. با خرید لایک خارجی اینستاگرام، به تعداد مورد نظر شما لایک روی پستتان ثبت می شود. تمام این لایک ها توسط کاربران اینستاگرامی با آی پی خارجی ثبت می گردند.

 

خرید پاور لایک خارجی اینستاگرام

این سرویس کاملا مشابه سرویس افزایش پاور لایک ایرانی اینستاگرام می باشد. البته، همان طور که از نام آن بر می آید، با اجرای سرویس، کاربرانی که دارای آی پی خارجی و از کشور های انگلیسی زبان هستند به پیج اینستاگرام شما فرستاده می شوند تا برای شما لایک بین المللی ثبت کنند.

 

خرید لایک جهانی اینستاگرام

در صورتی که می خواهید از کشور های گوناگونی لایک داشته باشید می توانید این سرویس را خریداری نمایید. لایک جهانی اینستاگرام به شما اجازه می دهد تا از سراسر دنیا لایک دریافت کرده و پیج اینستاگرام خود را جهانی کنید.

 

خرید لایک عربی اینستاگرام

شاید مخاطبان عربی زیادی در پیج خود داشته باشید یا به تازگی با یک شرکت عربی مشارکت خود را شروع کرده اید. در این صورت، با خرید لایک عربی اینستاگرام می توانید پیج خود را محبوب تر کنید. با اجرای سرویس، کاربران عربی پست مورد نظر شما را لایک می کنند.

 

خرید لایک هندی اینستاگرام

اگر از آن دسته افراد هستید که می خواهید پیج خود را برای کاربران هندی جذاب تر نمایید این سرویس برای شماست. لایک هندی اینستاگرام با افزایش تعداد لایک های هندی در پیج اینستاگرام‌تان به شما کمک می کند تا اعتبار پست خود را در نگاه اینستاگرام بالا تر برده و شانس بیشتری برای رفتن به اکسپلور کاربران هندی داشته باشید.

 

« برای خرید انواع لایک اینستاگرام کلیک کنید »

آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *