راه‌های تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام

راه‌های تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام

راه‌های تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام


امروزه افراد و کاربران زیادی در فضای اینستاگرام فعالیت می‌کنند و به دنبال کسب درآمد از این فضا هستند. در سال‌های اخیر ، اغلب افراد تصور می‌کردند که کوتاه ترین راه برای پیشرفت در اینستاگرام ، خرید فالوور فیک است! این تصور تا مدتی داشت خوب پیش می‌رفت تا این که فالوور فیک در مدت زمان کمی ، از ابزار پیشرفت به ابزار پسرفت تبدیل شد! تا جایی که امروزه اغلب پیج‌های اینستاگرامی ، به‌ جای خرید فالوور فیک ، به دنبال راه‌های تشخیص و حذف آن می‌باشند. اگر شما هم قصد دارید پیج خود را از فالوورهای فیک نجات دهید ؛ نیاز است که راه‌های تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام را بشناسید و با روش‌هایی اقدام به حذف آن‌ها کنید. در این مقاله قصد داریم در رابطه با همین موضوع کنیم.

از کجا متوجه شویم کدام فالوور فیک است؟

یکی از سوال‌هایی که می‌تواند تاثیر زیادی در تشخیص و شناسایی فالوورهای فیک داشته باشد ؛ این است که از کجا باید فالوورهای فیک را تشخیص دهیم؟ لازم است بدانید فالوورهای فیک ، اکانت‌های غیر فعالی هستند که برای ظاهر سازی تعداد بالای فالوور ، وارد پیج می‌شوند. در واقع هیچ گونه نیروی انسانی پشت این اکانت‌ها نیست. بلکه این اکانت‌ها ، توسط ربات‌ها هدایت می‌شوند و به همین دلیل است که هیچ‌گونه تعاملی برای پیج ندارند. این فالوورها ، اغلب توسط ربات‌ها ساخته می‌شوند و هدف آن‌ها افزایش فالوور اینستاگرام است. با توجه به آماری که توسط شبکه جهانی اینستاگرام منتشر شده ، لازم است بدانید که حدود یک دهم اکانت‌های موجود در اینستاگرام فیک هستند. به عبارت دیگر ، از بین ۹۵۰ میلیون مخاطب که در این شبکه فعالیت دارند ؛ تقریبا ۹۵ میلیون آن‌ها فیک هستند. ادمین‌های این پیج‌ها ، از اکانت‌های فیک ، به منظور افزایش فالوور استفاده می‌کنند. در حالی که فالوور فیک ، هیچ‌گونه تاثیر مثبتی در عملکرد پیج ندارد. فالوور فیک به روش‌های مختلف قابل شناسایی است. روش اول این است که شما به طور دستی ، تمامی فالوورهای پیج را بررسی کنید و با توجه به ویژگی‌هایی که فالوورهای فیک دارند ؛ اقدام به شناسایی آن‌ها کنید. فالوورهایی که تنها تعداد فالوورهای شما را بالا می‌برند و هیچگونه تعاملی ندارند ، استوری‌های شما را نمی‌بینند ، محتوای پیج را لایک نمی‌کنند ، به هیچ کدام از استوری‌ها و پست‌های شما واکنش نشان نمی‌دهند ؛ فالوور فیک هستند و هیچ سودی برای پیج شما ندارند.

راه‌های تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام

روش‌های مختلفی برای تشخیص فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد. لازم است بدانید در فضای اینستاگرام ، هر کسی می‌تواند تعداد فالوورهای خود را بالا ببرد. اما باید به این نکته دقت کنید که همیشه تعداد فالوور بالا ، به معنی موفقیت و اعتبار پیج اینستاگرام نمی‌باشد. بنابراین با توجه به این که فالوورهای فیک برای پیج شما سودی ندارند ؛ نیاز است که آن‌ها را تشخیص دهید و از فالوورهای خود حذف کنید. شما می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام به تشخیص فالوور فیک کنید که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

تشخیص فالوور فیک با بررسی پست‌ها

اغلب اکانت‌هایی که فیک هستند ؛ دارای پیج پابلیک می‌باشند. یکی از روش‌های تشخیص فالوور فیک ، این است که به پیج آن‌ها وارد شوید و تاریخ آخرین پستی که منتشر کرده است را ببینید. در صورتی که مشاهده کردید آخرین پستی که منتشر کرده برای سال گذشته می‌باشد و تقریبا صد هزار تا فالوور دارد ؛ این نتیجه به عمل می‌آید که این اکانت فیک است. در صورتی که مشاهده کردید اکانتی دارای محتوای تکراری و بدون هیچ جذابیتی می‌باشد و ۲۰۰ هزار فالوور دارد ؛ باز هم این نتیجه به عمل می آید که آن پیج فیک است.

تشخیص فالوور فیک با نام کاربری و عکس پروفایل

اکانت‌هایی در اینستاگرام موجود می‌باشند که نام کاربری آن‌ها ، دارای اعداد رندم و عبارات نامفهوم می‌باشد و عکس‌های پروفایل آن‌ها ، کاملا نامربوط است. علاوه بر آن ، پیچ‌هایی هستند که عکس پروفایل ندارند و فالوورهای آن‌ها بسیار بالا است. این پیج‌ها جز آن پیج‌هایی هستند که فالوور فیک دارند.

تشخیص فالوور فیک با بررسی فالوورهای پیج

یکی از راه‌های تشخیص فالوور فیک ، این است که به صورت رندوم فالوورهای پیج را بررسی کنید. در صورتی که بین فالوورهای پیج ، اکانت‌های عربی و خارجی را بدون عکس پروفایل و آیدی‌های عجیب و غریب دیدید ؛ حتما به این نکته پی ببرید که این پیج‌ها فیک هستند. اصلا طبیعی نیست که تعداد فالوورها و فالووینگ‌ها با هم برابر باشد. برای مثال ممکن نیست که یک پیجی یک میلیون فالوور داشته باشد و در عین حال یک میلیون هم فالووینگ! یکی از ترفندهای جدیدی که کاربرانی که فالوور فیک می‌فروشند به کار می برند ؛ این است که فالوور فیک ایرانی به مخاطبان خود ارائه می‌دهند که این فالوور هم با توجه به فیک بودنش ، دارای ویژگی‌های گفته شده است.

تشخیص فالوور فیک با کامنت‌های پیج

لازم است بدانید امروزه دریافت کامنت و لایک‌های فیک هم رایج شده است. در صورتی که میان کامنت‌های پست ، کامنت‌های تکراری یا کامنت‌هایی از قبیل عالی ، ممنون و یا ایموجی‌های مختلف دیدید ؛ بدانید که این پیج‌ها دارای فالوورهای فیک هستند و به منظور این که خیلی به چشم نیایند ؛ کامنت‌های رندوم خریداری کرده اند.

تشخیص فالوور فیک با بررسی لایک‌ها

در صورتی که به فالوورهای یک پیج مشکوک شدید ؛ منتظر شوید تا پست جدید منتشر کند. اگر مشاهده کردید در ساعات اولیه تعداد لایک‌ها کم است و پس از چند ساعت یکباره تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها زیاد می‌شود و پس از آن تعداد لایک‌ها ثابت می‌ماند ؛ بدانید که قطعا این پیج دارای فالوور فیک می‌باشد. خرید لایک و کامنت‌های فیک ، به این صورت است که می‌شود هم لایک و کامنت ایرانی خرید و هم خارجی.

تشخیص فالوور فیک با استفاده از ربات‌های کاربر مجازی

یکی دیگر از راه‌های تشخیص فالوور فیک ، این است که از ربات‌های کاربر مجازی استفاده کنید. این ربات‌ها ، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با استفاده از بهترین روش‌ها ، تمامی فالوورهای فیک را شناسایی کنید و آن‌ها را به صورت گروهی حذف نمایید. شناسایی و حذف فالوورهای فیک توسط ربات‌های کاربر مجازی ، در سه مرحله صورت می‌گیرد و شما می‌توانید به جای استفاده از آن‌ها ، پیج خود را از فالوورهای فیک پاکسازی کنید. این ربات‌ها در قدم اول لیست از تمام فالوورهای پیج تهیه و استخراج می‌کند. این لیست در قالب یک فایل اکسل تهیه می‌شود و ربات کاربر مجازی ، پس از آنالیز آن‌ها ، لیست جدیدی از فالوور فیک به شما تحویل می‌دهد. لازم به ذکر است تجزیه و تحلیل این ربات ، کمی زمان‌بر است و قادر است هر ۱۰۰ فالوور را در یک ساعت تجزیه تحلیل کند. یکی از سایت‌های تشخیص فالوور فیک ، سایت grin.co می‌باشد که می‌تواند به شما در تشخیص فالوور فیک کمک کند.

معرفی بهترین ربات تشخیص فالوور فیک

همانطور که گفته شد یکی از راه‌های تشخیص فالوور فیک استفاده از ربات‌ها می‌باشد. ربات‌های اینستاگرام ، قابلیت شناسایی و حذف فالوورهای فیک را دارند و شما می‌توانید به راحتی با استفاده از این ربات‌ها ، فالوورهای فیک را از پیج خود پاکسازی کنید. یکی از بهترین ربات‌هایی که می‌تواند کار تشخیص فالوور فیک را انجام دهد ؛ ربات اینبو می‌باشد. با استفاده از این ربات ، پس از فعال سازی گزینه حذف فالوور فیک ، شروع به شناسایی و پاک کردن فالوورهای فیک ، به صورت اتوماتیک می‌کند. کارایی ربات بسیار ساده است. ابتدا باید درون پنل ربات عضو شوید. سپس با استفاده از اینستاگرام در آن وارد شوید. پس از ورود به داشبورد ربات ، کافی است فقط گزینه حذف فالوورهای فیک را فعال کنید. به این صورت ربات به صورت اتوماتیک کارش را شروع می‌کند.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با راه‌های تشخیص فالوور فیک در اینستاگرام صحبت کردیم. لازم است بدانید با توجه به آن که امروزه بسیاری از پیج‌ها به دنبال افزایش فالوور هستند و افزایش فالوور از طریق فالوورهای فیک کار ساده‌ای می‌باشد ؛ ممکن است بسیاری از پیچ‌ها ، دارای فالوورهای فیک باشند. در نتیجه شما نباید به هر پیجی که دارای فالوور بالا بود ؛ به راحتی اطمینان کنید. اگر شما دارای کسب و کار اینستاگرامی هستید ؛ لازم است بدانید فالوورهای فیک ، می‌توانند بزرگترین مانع بر سر راه شما باشند و پیشرفت شما را به شدت کاهش دهند. علاوه بر آن ، می توانند سبب بروز جریمه‌هایی از سمت اینستاگرام شوند که جبران آن‌ها بسیار زمان‌بر است. از همین رو ، نیاز است که راه‌های تشخیص فالوور فیک اینستاگرام را بشناسید و با شناسایی آن‌ها ، بتوانید از پیج‌هایی که دارای فالوور فیک هستند ؛ دوری کنید و علاوه بر آن ، اعتبار پیجتان را حفظ کنید.

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.