ممبر واقعی اد اجباری گروه تلگرام چیست؟

ممبر واقعی اد اجباری گروه تلگرام

ممبر واقعی اد اجباری گروه تلگرام چیست؟

خرید ممبر اد اجباری تلگرام یکی از راه هایی است که برای افزایش ممبر تلگرام استفاده می‌شود. در این روش افراد بدون اطلاع و ناخواسته در کانال تلگرام شما اضافه می‌شود و بعد از اینکه تلگرام خود را باز کنند کانال شما برای آنها نمایش داده می‌شود. استفاده از این روش برای شروع کار مناسب است و با توجه به هزینه آن به صرفه است. 

 

به صورت کلی ممکن است افزودن ممبرهای تلگرام با ریزش مواجه شود. زمانی که از روش های اجباری و یا اختیاری استفاده می کنید ممبرهای شما واقعی هستند و کانال شما را بررسی می‌کنند. بعد از بررسی محصول و محتوای کانال تصمیم می‌گیرند شما را دنبال کنند و یا از کانال خارج شوند. پس نمی‌توان گفت که این روش ها هیچ ریزشی ندارند.

 

برای رشد کانال کسب و کار تلگرام، تعداد ممبرهای کانال تاثیرگذار و مهم ترین گزینه است. زمانی که شما برای افزایش ممبرهای خود هزینه می‌کنید در مقابل سودی که از فروش بیشتر به دست می‌آورید قابل مقایسه نیست. از همه مهمتر زمانی که برای رشد ارگانیک می‌گذارید ممکن است درآمد شما را به تأخیر بیاندازد.

چطور میتوان متوجه شد که ممبرهای خریداری شده واقعی می باشند؟

زمانیکه ممبر می خرید و به گروه شما شما ممبر اضافه میشود در یک قسمت با عنوان recent action یا گزارش های اخیر کانال ممبرهایی که به کانال شما اضافه شدند مشخص است. شما می توانید روی پروفایل هر یک از ممبرها کلیک کنید و حتی با آن ها چت کنید تا متوجه شوید اعضایی که به کانال شما اضافه شده اند واقعی هستند یا نه.

 

آیا ممبر های اجباری سین خور هستند؟

بله، ممبر ها واقعی می باشند و محتوای کانال شما را مشاهده میکنند، ولی باید دقت کنین، سین یا ویو کم است و به مرور زمان بیشتر می شود چناچه نیاز به ویو بیشتری دارید پیشنهاد ما به شما خرید ممبر اختیاری یا ممبر پاپ آپ می باشد. زمانی که ممبر ها به کانال شما افزوده می شود، کاربران به مرور زمان کانال شما رو چک می کنند بنابراین ویو های شما با سرعت آهسته افزایش پیدا می کند.

انواع افزایش ممبر تلگرام با روش ادد اجباری

ممبر ها در این روش کاملا واقعی هستند و به دو روش معمولی و هیدن به کانال افزوده میشوند. که در ادامه مطلب به اختصار آن ها را به شما معرفی مینماییم:

 • معمولی

در این روش ممبر ها به صورت عادی و صدا دار افزوده میشوند. پس از افزوده شدن به کانال برای افراد (ممبرها) اعلانی تحت عنوان شما عضو کانال شدید ارسال میگردد. با توجه به نحوه اضافه شدن به کانال در این روش، ریزش به نسبت سایر روش ها بیشتر است.

 

 • هیدن

در افزایش ممبر تلگرام به روش هیدن برخلاف روش معمولی نه تنها اعلان شما عضو کانال شدید ارسال نمیگردد بلکه کانال مورد نظر نیز برای کاربر(ممبر افزوده شده) مخفی میشود و کاربر از حضور آن مطلع نمیگردد. نکته قابل ذکر این است که با توجه به نحوه افزوده شدن ممبر در این روش، ریزش بسیار پایین و تقریبا صفر خواهد بود.

 

ممبر واقعی اد اجباری گروه تلگرام | پرشین ادز

مزایای ممبر اد اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

 • به صرفه بودن قیمت
 • انجام سریع سفارشات
 • بازدهی قابل قبول نسبت به قیمت
 • امکان جبران ریزش با هزینه‌ی پایین

 

معایب ممبر اد اجباری نسبت به ممبر پاپ آپ:

 • ریزش بالا
 • ویو پایین نسبت به پاپ آپ

 

اد اجباری و نقاط ضعف آن 

اد اجباری معمولا توسط اپلیکیشنهایی در دستگاه کاربر صورت می پذیرد که دارای دسترسی برای ایجاد عضویت ناخواسته در کانال می باشند. که معمولا توسط تلگرام های غیر رسمی زده می شوند. با استفاده از اد اجباری می توان تمامی کاربران اپلیکیشن مورد نظر را بدون اینکه کاربر بخواهد به یک کانال جوین کرد و حتی می توان این روش را بصورت سایلنت و هیدن انجام داد. اما نکته مهم در این نوع افزایش ممبر، ریزش زیاد کاربران پس از اد اجباری می باشد. شما خودتان شاید تجربه چنین چیزی را داشته باشید و می بینید که چقدر ناراحت کننده است که بدون اجازه شما، در کانالی که هیچ علاقه ای به آن ندارید عضو می شوید. در نتیجه درصد زیادی از کاربران اد شده، کانال را ترک خواهند کرد.

نکات مهم درباره ممبر اد اجباری گروه تلگرام

 1. ممبرها با انتخاب خودشان عضو گروه شما نمی‌شوند و در گروه اد خواهند شد.
 2. افزایش ممبر از طریق ربات انجام می‌شود.
 3. اکثر ممبرهای گروه فعال بوده و همیشه تعدادی از آن ها آنلاین هستند.
 4. با توجه به واقعی بودن ممبرهای گروه امکان ریزش آن ها وجود دارد.
 5. میزان ریزش ممبر گروه بستگی به موضوع گروه و نحوه مدیریت آن خواهد داشت.
مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.