ممبر فیک گروه تلگرام چیست؟

ممبر فیک گروه تلگرام چیست؟

از اسم ممبر فیک تلگرام کاملا مشهود است که از دو واژه “ممبر” و “فیک” استفاده شده است. ممبر به معنای عضو و اعضا و فیک به معنای غیرواقعی می باشد. اصطلاح “فیک” از کلمۀ Fake انگلیسی می باشد که به معنای تقلبی و جعلی است.

مسنجر تلگرام با گسترش فعالیت خود این امکان و بستر را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم ممبر فیک ایجاد و عرضه کنیم. همان طور که می دانید ارزش واقعی یک کانال تلگرامی از اعضا یا همان ممبرهای آن نشأت می گیرد. بر همین اساس مدیران گروه ها دوست دارند هرطور شده اعضای گروه خود را بالا ببرند.

برای بالا بردن ممبر یا همان اعضای یک گروه تلگرامی از روش های مختلفی استفاده می شود. ممبر فیک، تبلیغات، تبادل گروه و کانال و … همه و همه راه کارهایی برای افزایش اعضای یک گروه و کانال تلگرامی هستند و در صورتی که درست مورد استفاده قرار گیرند می توانند به پیشرفت گروه و کانال شما کمک کنند.

بحث ها، سوال و جواب ها، مشاوره ها و راهنمایی هایی که در گروه های تلگرامی انجام می شود خیلی مفید واقع می شوند چرا که باعث افزایش اعتماد کاربران و گپ و گفتگو می شوند.

 

درباره ممبر فیک تلگرام 

مدیرانی که تازه گروه زدند و تعداد ممبر های گروهشان کم است، غالبا دنبال روشی هستند تا ممبرهای خودشان را افزایش بدهند. افزایش ممبرفیک گروه یکی از بهترین روش ها برای شروع گروه داری است. در این روش شما به تعداد دلخواه ممبر فیک برای گروه خودتان تهیه می کنید.

این روش باعث بالا رفتن تعداد ممبرها و بالا رفتن اعتبار اولیه گروه می شود. چون اگر بخواهید با گروه های دیگر تبادل کنید و ممبری نداشته باشید با شما تبادل نمی زنند. به همین دلیل اکثر ادمین های گروه های تازه تأسیس با توجه به موضوع گروه تعدادی ممبر فیک می گیرند. ممبر گروه تلگرام در واقع زمانی کاربرد دارد که شما یک گروه دوستانه یا یک گروه مربوط به کسب و کار خود را درست می کنید و قصد افزایش ممبر واقعی آن را دارید.

خرید ممبر گروه یکی از روش هایی است که شما به وسیله آن می توانید کاملا مطمئن ممبر گروه خود را افزایش دهید.

 

 

دلیل استفاده ممبر فیک گروه تلگرام چیست؟

برایتان مهم نیست که گروه تلگرامی تان چند ممبر دارد؟ زمانی که ممبر های شما کم باشد و یک عضو واقعی وارد گروه شما شود بی شک به گروهتان اعتماد نمی کنند. پس خرید چند کا ممبر فیک گروه می تواند این اعتماد سازی را برای مخاطبین شما به ارمغان آورد.

  • ‌قبل از خرید ممبر گروه حتما برای گروه خود ایدی انتخاب کنید و چند پست داخل آن قرار دهید
  • پیشنهاد می کنیم از ربات مدیریت گروه داخل گروه برای مدیریت آن استفاده کنید.

زمانی که شما فروش محصول خاصی را دارید، بهترین کار خرید ممبر گروه است اما زمانی که خدمات خاص دارید باید تبلیغات و اداره کانال را انتخاب کنید.

 

ممبرهای فیک تلگرام دو نوع هستند:

  1. ممبر فیک شماره مجازی
  2. ممبر فیک روح

ممبر فیک شماره مجازی

ممبرهای فیک تلگرامی با شماره‌های مجازی، از طریق نرم افزار، ربات و شماره‌های مجازی ساخته می‌شوند و با آن‌ها حساب تلگرام ایجاد می‌شود. در انتها، این کاربران به کمک نرم افزار تی دیتا به کانال شما اضافه می‌شوند (تی دیتا مخفف Telegram Data است).

تمام حساب‌های تلگرامی، از حساب‌هایی که با شماره‌های واقعی ساخته می‌شوند گرفته تا اکانت‌هایی که با شماره‌های مجازی ساخته می‌شوند، دارای اطلاعاتی هستند که به آن تی دیتا گفته می‌شود. با استفاه از تی دیتا ساخت و اجرای اکانت تلگرام بر روی همه سیستم‌ها امکان پذیر است.

اگر تعداد اکانت‌های فیکی که شما با استفاه از شماره‌های مجازی می‌سازید بیشتر از حد نرمال باشد، تلگرام می‌تواند آن را شناسایی کند و آن را اصطلاحا می‌سوزاند. اما اگر با تی دیتا ممبر فیک کانال تلگرامی را وارد کنید، احتمال شناسایی شدن ممبرهای فیک توسط تلگرام کمتر خواهد بود. ممبرهایی فیکی که از این طریق به کانال شما اضافه می‌شوند، در ابتدا تعداد بازدید محتوای شما را بالا می‌برند، اما کمی بعد دیگر فعالیتی را برای کانال شما نخواهند داشت.

عمر ممبرهای تقلبی تلگرام غالبا یک تا دو ماه است. بعد از مدتی حذف ممبر فیک توسط تلگرام صورت می‌گیرد زیرا تلگرام این ممبرهای تقلبی را شناسایی می‌کند.

 

پس گول آگهی‌های تبلیغاتی «خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش» را نخورید.

 

  • ممبر فیک روح

ممبرهایی که از این طریق برای کانال‌ها و گروه‌ها جذب می‌شوند واقعی هستند، اما به دلیل شیوه اضافه شدن آن‌ها در کانال و گروه‌ها، به آن‌ها ممبر فیک گفته می‌شود. کاربرانی که از ورژن‌های غیر رسمی تلگرام مانند: موبوگرام، تلگرام طلایی، هات گرام تلگرام پلاس و … استفاده می‌کنند را می‌توان بدون اینکه خودشان متوجه شوند، به صورت اجباری یا پنهانی در کانال‌های تلگرامی ادد کرد. برای مثال ادمین کانالی اقدام به خرید ۱۰۰ ممبر فیک تلگرام از یک سرویس می‌کند؛ پس از آن سرویس دهنده با دریافت مبلغ تعرفه پکیج، کاربران ورژن‌های غیر رسمی تلگرام را به صورت اتوماتیک به کانال شما اضافه می‌کنند. در این صورت کاربر بدون اینکه خودش متوجه شود به کانال شما اضافه می‌شود. این کار یک ترفند افزایش ممبر فیک تلگرام و اعضای واقعی کانال تلگرام محسوب می‌شود.

با توجه به اینکه برخی از کانال ها اقدام به خرید بازدید نیز می کنند، لذا در این زمینه هم نمی توان اطمینان قطعی حاصل کرد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد ارائه تبلیغ به یک کانال را دارید، ابتدا یک تبلیغ کوچک بدهید تا بتوانید بازدهی آن کانال را بصورت واقعی بررسی نمایید.

 

جذب ممبر فیک تلگرام

مزایا

  • قیمت مناسب
  • ریزش کم
  • ایرانی بودن آنها
  • ماندگاری بالا

 

معایب
  • فعال نبودن آن ها

 

داشتن ممبر فیک گروه تلگرام ارزشی هم دارد؟ 

در جواب این سوال باید گفت که ممبر فیک تلگرام تنها می تواند برای یک گروه و کانال تازه تأسیس که اعضای بسیار کمی داشته و قصد انجام تبلیغات دارد مورد استفاده قرار گیرد و غیر از این مورد هیچ گونه فایده دیگری ندارد؛ چرا که تأثیری در بازدید یا فروش شما ایجاد نخواهد داشت. بنابراین، از آن ها در مورد فعال بودن و پیام فرستادن هیچ توقعی نباید داشت.

فرض کنید یک گروه تازه تاسیس دارید. که تنها ۳۰ نفر عضو دارد و شما قصد دارید گروهتان را در سایر گروه ها و کانال ها تبلیغ نمایید. قاعدتا کاربران وقتی عضو یک کانال می شوند، اگر ببینند که کانال تعداد اعضای خیلی کمی دارد به ماندن در آن کانال یا گروه ترغیب نخواهند شد. بدین ترتیب، شما کاربران خود را از دست می دهید. اینجاست که می توانید با اد تعدادی ممبر فیک برای شروع کار اعضای خود را بالا برده و پس از آن نسبت به جذب اعضای واقعی اقدام نمایید.

 

برای خرید ممبر فیک گروه تلگرام کلیک نمایید

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *