ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟

ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟

ممکن است برایتان سوال شده باشد که ممبر فیک کانال تلگرام چیست و چه فرقی با ممبر واقعی دارد. در این مقاله به بررسی ممبر فیک کانال تلگرام میپردازیم. همانطور که می دانید کانال های تلگرام دارای یک اعتباری هستند که این اعتبار از تعداد افرادی است که به عضویت آن کانال درآمده اند و در بالای کانال برای همه به نمایش گذاشته می شود. بر همین اساس افرادی که دوست دارند هر چه سریع‌تر کانالی پُر و پیمانی داشته باشند و برایشان اصلاً اهمیتی ندارد که کیفیت این اعضا به چه صورت است، سعی می کنند از روش های تقلبی عضو برای کانال خود جمع کنند.

که به این نوع اعضاء به اصطلاح عموم، ممبر فیک تلگرام هم گفته می شود. حضور اعضای جعلی در کانال های تلگرامی امری عادی شده است و تنها برای نمایش تعداد اعداد به منظور جذب دیگر کاربران صورت می گیرد، البته این امر شبکه اجتماعی تلگرام را که به یکی از پرکاربردترین شبکه های پیام رسان در کشور ما تبدیل شده است به بازار سیاهی برای خرید و فروش اعضای جعلی مبدل کرده، به گونه ای که رقابت قیمتی برای فروش اعضای به راه افتاده است. 

 

ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟ - پرشین ادز

راه ایجاد ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟

اگر وقت و حوصله داشته باشید، میتوانید خودتان یکی یکی با شماره های مجازی عضو تلگرام شوید و بعد این شماره ها را در کانال تلگرام خود اضافه نمایید. اما این کار از وقت و توان بیشتر افراد خارج است، به همین دلیل انجام آن را برون سپاری میکنند و خرید ممبر فیک تلگرام را ترجیح می دهند.

ایراد ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟

این ممبرهای فیک تاثیری در تعداد بازدید پستها ندارند و نمی توانند پستهای کانال را به دیگر گروهها بفرستند. بنابراین تنها نمایشی هستند و میتوانند منجر به بالابردن ممبر کانال تلگرام شوند.

 

چگونه ممبر فیک تلگرام را در کانال ها تشخیص بدهید؟

زمانی که وارد یک کانال تلگرامی می شوید، ممکن است از خود بپرسید آیا این تعداد عضو واقعی هستند؟ و آیا این کانال قابل اطمینان است یا خیر. یکی از راههایی که به شما کمک میکند، ممبر فیک تلگرام را در کانال ها تشخیص بدهید،مقایسه تعداد اعضای کانال تلگرام با تعداد بازدید پستهای آن است. اگر اختلاف این دو عدد بسیار زیاد باشد، مشخص می شود، بسیاری از ممبرها فیک هستند.

 

ممبر فیک کانال تلگرام چیست؟ - پرشین ادز

مزایای خرید ممبر فیک

  • قیمت پایین بودن این نوع ممبر نسبت به دیگر ممبر ها، مهم ترین مزیت این ممبر است
  • میتوانید تعداد بیشتری را با قیمت پایین تری اضافه کنید
  • این نوع ممبر بیشتر برای جلب توجه مخاطب ها به شلوغ بودن کانال و گروه استفاده میشود
  • مثلا شما تازه کانالی تاسیس کردید. هیچ اعضای در کانال نیست. برای اینکه بهتر ممبر واقعی جذب کنید و تبلیغاتی که ارائه میدهید، بهتر بازدهی بگیرید نیاز به ممبر فیک دارید. چون وقتی در کانال شما کسی نباشد و شما سعی کنید که ممبر واقعی جذب کنید، کار شما دشوار تر است.

 

معایب خرید ممبر فیک

  • ممبر های فیک به دلیل غیر واقعی بودن و آفلاین بودن آنها، بازدید پست های کانال شما افزایش پیدا نمیکند
  • ممکن است تلگرام هر چند مدت ممبر های فیک را پاک کند. که این موضوع چندان قطعی نیست و فقط محض اطلاع گفتیم.

 

جمع بندی و سخن آخر

شاید خیلی هایی که دست به این کار می زنند با دروغ و فریب دادن افراد بتوانند در آمد خوبی کسب کنند. اما این روش اصلا اخلاقی نیست. اگر می خواهید تبلیغات خود را در کانال های تلگرامی قرار دهید حتما از واقعی بودن اعضا و بازدهی آن اطمینان حاصل کنید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم نکته ای مد نظرتان است در قسمت کامنت های همین پست با من و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید. اگر هم قصد خرید ممبر تگلرام را دارید کلیک کنید. 

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *