ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟

ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟

ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟

قاعدتا هرکسی تلاش می نماید کانال خود را ارتقا داده و جمعیت فعال آن را بالا ببرد. شاید برایتان سوال باشد که یکی از روش های افزایش عضو کانال تلگرام، یعنی خرید ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟ در این روش کاربران برای کسب امتیاز در یک سری اپلیکیشن باید به عضویت کانال های اعلام شده توسط ما در بیایند. بنابراین کاربران با مشاهده تبلیغ کانال شما و با اختیار خودشان عضو کانال می شوند.

نکته بسیار مهم: بسیاری از کاربران تلگرام به منظور کسب امتیاز بیشتر در اپلیکیشن ها اقدام به ساخت اکانت های متعدد نموده اند و این مساله باعث می شود که اکانت های ساخته شده علی رغم واقعی بودن ، فعالیتی نداشته و تنها جمعیت کانال شما را بالا ببرند.

با همه گیر شدن استفاده از تلفن همراه و بالا رفتن سرعت اتصال کاربران به اینترنت و رونق گرفتن فضای مجازی ، استفاده از تلفن همراه به بالاترین سطح خود در میان کاربران فضای مجازی رسیده است. در این میان یکی از بخش هایی که بیشتر زمان استفاده مردم از تلفن همراه را به خودش اختصاص می دهد ، استفاده از شبکه های اجتماعی است.

محبوبیت پیام رسان تلگرام در بین مردم ایران از کسی پوشیده نیست. این پیام رسان محبوب با امکانات متفاوتی که به کاربران ارائه می دهد توانسته است روز به روز بر محبوبیتش بیافزاید. یکی از مرسوم ترین و پر استفاده ترین این امکانات قابلیت ایجاد کانال است. بسیاری از کسب و کارها به منظور معرفی و فروش محصولات اقدام به ایجاد کانال نموده اند. خیلی از افراد هم برای بیان عواطف ، بیان اعتقادات و … اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نموده اند.

 

روش ایجاد ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟

شرکت هایی به منظور کسب درآمد به ساخت سایت ها و اپلیکیشن هایی که وظیفه آنها افزایش ممبر تلگرام است به وجود آمدند که روش کار آن ها ساده بود. شما با اکانت تلگرام خود وارد این اپلیکیشن ها می شوید و از این طریق عضو اپ خواهید شد. یعنی لازمه عضویت در این نوع اپلیکیشن ها داشتن یک اکانت فعال تلگرام است. شما برای این کار باید عضو کانال هایی که توسط این اپ معرفی می شود، شوید.

اپ نیز در ازای این کارتان به شما تعدادی سکه اختصاص می دهد ، بدیهی است هرچه تعداد کانال بیشتری عضو شوید، سکه های بیشتری را دریافت خواهید کرد. نکته مهم این جاست که اگر شما قبل از ۴۸ ساعت از کانال هایی که عضو شده اید لفت دهید ، توسط اپ جریمه شده و سکه ها را از دست خواهید داد.

از این طریق است که این نوع اپلیکیشن ها جمعیت کانال های معرفی شده را افزایش می دهند.


برای خرید ممبر واقعی تلگرام ، اد نرم افزاری کلیک نمایید.


ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست ؟ | پرشین ادز

 

مزایای ممبر واقعی نرم افزاری تلگرام چیست؟

  • میتوان گفت که ممبرها واقعی هستند و با اختیار خودشان وارد کانال شما می شوند.
  • با قانون حضور حداقل ۴۸ ساعته تعریف شده توسط اپ شما شاهد ریزش بالیی نخواهید بود.
  • با توج هبه واقعی بودن ممبرها حتی در صورتی که اکانتی غیر فعال باشد بعد از گذشت یکی دو ماه شاهد پاک شدن ناگهانی ممبرهای کانالتان نخواهید بود.

 

ضعف های ممبر واقعی نرم افزاری چیست؟

متاسفانه کاربران برای اخذ سکه های بیشتر اقدام به ساخت اکانت های متعدد و عضویت همه آن اکانت ها در این اپلیکیشن ها نموده اند. یعنی ممکن است یک نفر برای جمع آوری سکه های بیشتر اقدام به ساخت اکانت های مختلف تلگرام نموده و با همه آن ها در اپلیکیشن وارد شود. این موضوع باعث می شود که کاربران علی رغم واقعی بودن و عضویت اختیاری در کانال شما ، تاثیری در بازدید و فروش شما نداشته باشند چرا که با اکانت هایی عضو کانال شما می شوند که آن ها را برای این کار ساخته اند و استفاده ای در آینده از اکانت های فوق نخواهند داشت.

نقطه ضعف دوم نیز این است که با توجه به عضویت کاربران از طریق نرم افزار لذا هنگام عضویت و ورود به کانال بازدید ایجاد نمی کنند. این موضوع ممکن است برای ادمین کانال تلگرام کمی آزار دهنده باشد.

 

در نتیجه

در یک کلام باید گفت که این روش افزایش ممبر تلگرام ، تاثیر چندانی در بازدید و فروش کانال شما نخواهد گذاشت و تنها روشی برای افزایش جمعیت مطمئن و بدون ریزش برای کانال شما خواهد بود.

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.