بازدید فیک پست تلگرام چیست؟

بازدید فیک پست تلگرام چیست؟

بازدید فیک پست تلگرام چیست؟

اگر شما هم یک کانال تلگرامی داشته باشید قطعا به این موضوع فکر کردید که راه های افزایش بازدید فیک پست تلگرام چیست؟ یکی از دغدغه های ادمین های کانال های تلگرامی بالا بردن ویو پست های گروه می باشد. هرچه بازدید پست های یک کانال تلگرام بیشتر باشد، این کانال فعال تر بوده و از ارزش بیشتری برخوردار است. بالا بودن ویو پست یک کانال می تواند باعث بیشتر شدن مشتریان و فراگیر شدن تبلیغات و محتوای آن کانال شود.

یکی از روش های موثر و متداول برای بالا بردن بازدید پست یا همان ویو پست یک کانال تلگرام استفاده از بازدید فیک پست تلگرام می باشد. در این روش بازدید و ویو پست های کانال شما با استفاده از ربات و خطوط مجازی افزایش می یابد. این افزایش بازدید کاملا فیک می باشد و تاثیری در فروش خدمات و محصولات ندارد.

تلگرام پر مخاطب ترین مسنجر بین ایرانیان و یکی از امن ترین پیام رسان های جهان است که با دارا بودن قابلیت های مختلفی چون ربات، کانال، گروه و سوپر گروه و همچنین اوپن سورس بودن، جایگاه ویژه‌ای برای کسب و کارها دارد.

یکی از دغدغه های ادمین های کانال های تلگرامی بالا بردن بازدید پست های کانال می باشد. هرچه بازدید پست های یک کانال تلگرام بیشتر باشد، این کانال فعال تر بوده و از ارزش بیشتری برخوردار است. بالا بودن بازدید پست یک کانال می تواند باعث بیشتر شدن مشتریان و فراگیر شدن تبلیغات و محتوای آن کانال شود.

 

بازدید فیک پست و تاثیر آن

بازید پست ها یکی از راه های جلب اعتماد افراد می باشد. وقتی بازدید پست های کانال شما افزایش می یابد افراد احساس می کنند که کانال شما از محبوبیت بیشتری برخودار است و بیشتر به آن اعتماد می کنند. این روش های جلب اعتماد افراد در ابتدا بسیار روش خوبی می باشد. همچنین وقتی شما ممبر های کانال خود را افزایش می دهید اما بازدید کانال شما افزایش پیدا نمی کند. خیلی ها فکر می کنند که این ممبر ها فیک هستند و عملا بازدید پست کانال شما فیک است. برای همین خیلی سریع کانال شما را ترک می کنند. به همین دلیل بازدید و ویو پست های شما بسیار مهم و ضروری است. از این موضوع خیلی راحت می توان در جنبه های تبلیغاتی مختلف استفاده کرد و از ان بهرمند شد. حالا اینکه چگونه می خواهید از آن استفاده کنید دیگر به شما بستگی دارد.

 

بازدید فیک پست تلگرام چیست ؟ | پرشین ادز

 

خرید بازدید تلگرام چه موقع بهتر است؟

بهترین زمان برای خرید ویو تلگرام زمانی که تعداد اعضای کانال یا ویو های آن کمتر از صد تا باشد. ولی شما باید خودتون رو به همین تعداد ثابت کنین جوری که اونا به شما اعتماد کنن. همونطور که گفتیم خرید ویو تلگرام باعث افزایش اعتبار شما می شه، چرا که بعضی کاربران فقط به تعداد ویو ها و اعضای کانال شما نگاه می کنن.

 

بازدید به چه درد میخورد؟

وقتی ویو به ما کمک می‌کنه که کانال ما دارای ممبر فیک است. و همچنین که تو مقاله قبلی خوندین که کاربران خوب تعداد ویو یه پست و تعداد اعضا رو مقایسه می کنن. یعنی شما باید این ویو ها را وقتی بخرین که کانال شما ممبر فیک داره. با این ترفند میشه به کابر تلقین کرد که کانال شما از ممبر های واقعی تشکیل شده. اغلب کانال های موفق و خوب اولش کانال خودشون با خرید بازدید فیک پست و ممبر فیک پر کردن و با این کار یه قدم خیلی بزرگ برای جذب ممبر تلگرام برداشتن که بازدهی بالایی داشته.

 

روشهای افزایش بازدید پست های تلگرام

سین پست تلگرام توسط ممبرهای آن کانال افزایش میاید و هرچه تعداد ممبرهای واقعی و ارگانیک کانال بیشتر باشد، تعداد سین ها نیز بیشتر خواهد بود اما به طور کلی ۲ روش برای افزایش ویو پست تلگرام وجود دارد :

  • افزایش سین پست ها با استفاده از فوروارد پست ها به گروه ها و کانالهای دیگر
  • استفاده از ربات های افزایش سین تلگرام

یکی از روش های موثر و متداول برای بالا بردن بازدید پست یا همان ویو پست یک کانال تلگرام استفاده از ربات های تبچی می باشد. ربات های تبچی با خدماتی که ارائه می دهند در بسیاری از کانال ها و گروه های تلگرام بعنوان کمک ادمین قرار دارند. این ربات ها با انتشار پست مورد نظر شما در کانال ها و علی الخصوص گروه های تلگرام ویو پست شما را بصورت واقعی افزایش می دهند و باعث مشاهده شدن پست های کانال شما می شوند.

 

بازدید فیک پست تلگرام چیست ؟ | پرشین ادز

 

نکات مهم درباره بازدید فیک پست تلگرام

  1. تمامی بازدید ها (ویوها) فیک می باشند.
  2. ایجاد ویو با استفاده از ربات ها و شماره های مجازی صورت می پذیرد.
  3. افزایش ویو پست کانال با افزایش اعضا همراه نیست.

 

سخن پایانی

روشهای مختلفی برای افزایش سین پست وجود دارد که انتخاب آن بر اساس بودجه، کیفیت و حجم کاری شما است. روشهای دستی زمانبر هستند و دقت کافی را ندارد اما ارزان میباشند. استفاده از ربات ها دارای هزینه است با این حال کیفیت کار بالاتر و سرعت آن فوق العاده بیشتر است. لذا اگر بودجه ای هرچند اندک برای این کار کنار بگذارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 

برای خرید بازدید فیک پست تلگرام نمایید.

 

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.