معرفی و خرید ممبر فیک تلگرام

معرفی و خرید ممبر فیک تلگرام

معرفی و خرید ممبر فیک تلگرام

ممبر فیک تلگرام چیست ؟

پیام رسان تلگرام با ارائه قابلیت امکان ایجاد کانال های خصوصی و عمومی دنیایی از امکانات و کاربردها را به روی کاربرانش گشوده است. کاربران تلگرامی با اهداف گوناگون نسبت به افتتاح کانال های مختلف اقدام می نمایند. اصطلاح “ممبر فیک” از زبان انگلیسی و از لغت fake گرفته شده است که به معنای جعلی و تقلبی می باشد. ممبر فیک نوعی از ممبر تلگرام است که از طریق اکانت های مجازی و فیک ساخته می شود و نهایتا در کانال شما اد می شود.

 

کاربرد ممبر فیک تلگرام

همانطور که توضیح دادیم ممبر های فیک اکانت های مجازی می باشند که عملا کاربردی جز افزایش اعضای کانال تلگرام شما نخواهند داشت. ممبر فیک تاثیری در تبلیغات ،  فروش و بازدید پست های کانال شما نخواهد داشت .دغدغه ی بسیاری از ادمین های کانال تلگرام بالا بودن اعضای کانالشان است ؛ چرا که هر چه اعضای کانال بیشتر باشد کاربران تمایل بیشتری به آن نشان می دهند. توجه نمایید که ممبر های فیک بعد از گذشت یک الی چند ماه از طریق سرور تلگرام حذف می شوند.

 

در یک جمله می توان گفت ممبر کاربردی جز افزایش اعضای یک کانال ندارد.


خرید ممبر فیک تلگرام

برای خرید ممبر فیک تلگرام معمولا از سایت ها و فروشگاه های ارائه خدمات تلگرامی اقدام نمایید. اینکه سایت مورد نظر مجوز های قانونی همچون اینماد داشته باشد. مساله ای مهم است وی می تواند اعتماد شما را در خرید جلب نماید. وب سایت پرشین ادز با ارائه انواع خدمات پیام رسان تلگرام و جایگاهی ایمن به منظور ثبت سفارش ارائه می دهد.

 

نقاط ضعف ممبر فیک نقاط قوت ممبر فیک
ساخته شدن توسط اکانت مجازی اد شدن با سرعت بالا
پاک شدن ناگهانی توسط سرور تلگرام افزایش اعضای جمعیت کانال
عدم انجام هرگونه فعالیت

 


برای خرید ممبر فیک تلگرام کلیک کنید.

 

معرفی و خرید ممبر فیک تلگرام

معرفی و خرید ممبر فیک تلگرام

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *