معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

 

برای افزایش بازدید کانال تلگرام راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن ها ممبر پاپ آپ است. برای آنکه با ممبر پاپ آپ آشنا شوید لازم است در ابتدا بدانید که ممبر پاپ آپ تلگرام چیست ؟ اصطلاحا به پنجره های تبلیغاتی که داخل سایت ها یا اپلیکیشن ها باز می شوند و یک متن ، ویدئو یا تصویر تبلیغاتی را به همراه لینک آن نشان می دهند ؛ پاپ آپ می گوییم. این نوع از تبلیغات امروزه برای جذب ممبر برای کانال های تلگرامی نیز مرسوم شده است. بسیاری از کانال های تلگرامی برای دریافت ممبرهای واقعی و فعال با ارسال تبلیغات پاپ آپ به مخاطبین و اکانت های فعال تلگرامی ، تبلیغات نموده و ممبرهای کانال خود را افزایش می دهند.

معمولا ممبرهای پاپ آپ از کیفیت بالایی برخوردارند ، چرا که تبلیغات پست های آخر کانال شما با استفاده از نسخه ها و پوسته های قارسی تلگرام ؛ بصورت تبلیغاتی برای مخاطبین نمایش داده می شود و کاربرانی که پست های کانال برایشان جذاب باشد عضو کانال می شوند. نکته مهم در مورد ممبرهای پاپ آپ این است که فعال هستند و با مشاهده تبلیغات کانال شما و با اختیار خودشان وارد کانال می شوند. همچنین ممبرهای پاپ آپ به علت فعال و واقعی بودن ضمانت ماندگاری ندارند و در صورتی که کانال شما برایشان جذاب نباشد از آن لفت می دهند.

در این روش شما کسی را به اجبار وارد کانالتان نمی کنید بلکه همه با اختیار و خواست خود وارد کانال شما می شوند. در حقیقت زمانی که افراد مشغول کار با گوشی همراهشان هستند. اپلیکیشن تلگرام کانال شما را برای آنها نمایش می دهد و در صورت پسندیدن و تمایل کاربران ، ایشان وارد کانالتان می شوند. این روش فقط در نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبو گرام و طلا گرام و … قابل اجرا می باشد و در حین جذب ممبر بهتر است پست گذاری و انتشار محتوا در کانال متوقف شود.


 

برای خرید ممبر پاپ آپ تلگرام کلیک کنید.

شما از میان بسته های مختلف فروش ممبر پاپ آپ تلگرام سایت پرشین ادز ، تعداد ممبر مورد علاقه و نیازتان را خریداری می کنید و بعد از ثبت سفارش شما در سایت اپراتور های ما وارد عمل می شوند تا سفارش شما به نحو احسنت انجام بگیرد.

 


معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

معرفی و خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

سیاوش امانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.