ممبر پروکسی تلگرام چیست؟

ممبر پروکسی تلگرام چیست؟

ممبر پروکسی تلگرام چیست؟

حتما برایتان سوال پیش آمده که ممبر پروکسی تلگرام چیست و چگونه میتواند بر افزایش ممبر و بازدید پست هایتان تاثیر بگذارد. کانال ممبر پروکسی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی تلگرام است که برای پیج های فروشگاهی و خدماتی بسیار مناسب است. امروزه فیلتر تلگرام کاربران را مجبور به استفاده از پروکسی کرده است. میتوانید این موضوع را به فرصتی مناسب برای افزایش ممبر کانال های خود تبدیل کرده و با خرید ممبر پروکسی مخاطبانی اختیاری، فعال و صد درصد واقعی به دست آورید و از افزایش فروش خود لذت ببرید. محدودیت را با خرید ممبر پروکسی تلگرام تبدیل به فرصت کنید و شاهد رشد روز افزون کانال تلگرامتان با خرید ممبر پروکسی تلگرام باشید.

ممبر پروکسی دار به چه معنی است؟

با فیلتر شدن نسخه اصلی تلگرام، کاربران از هر راهی استفاده کردند تا بتوانند از این پیام رسان استفاده کنند. در این میان، افراد سودجوی زیادی این فرصت را غنیمت شمردند و با ارائه فیلترشکن های مختلف و پیام رسان های غیر معتبر، کاربران را به سمت فعالیت های خود کشاندند. بسیاری از این پیام رسان ها و فیلتر شکن ها تا حدود زیادی مورد حمله هکرها قرار گرفته و اطلاعات شخصی کاربران به این واسطه در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد. از این رو تصمیم گرفته شد تا در نسخه اصلی تلگرام پروکسی های معتبری در دسترس کاربران قرار بگیرند تا کاربران با خیالی آسوده در این محیط امن، به فعالیتهای خود ادامه دهند.

 

اسپانسر پروکسی چه اهمیتی دارد؟

 افرادی هستند که در تلگرام کسب و کار دارند و محصولی را به فروش میرسانند. حالا این افراد برای اینکه اعتماد مشتری های خودشان را جلب کنند، نیاز به تعداد بالای ممبر دارند. خرید ممبر فیک برای اینکه تعداد ممبرها را بالا ببرید راه خوبیست، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که ممبر فیک برای پست های کانال ویو ندارد و حتی برای صاحب کانال به مشتری تبدیل نمیشود و میزان فروش کاهش پیدا میکند. پس ممبر فیک مناسب نیست‌.

ممبر واقعی هم گزینه خوبیست اما فرض کنید که وقتی تلگرامتان را باز میکنید یک کانال برای شما نمایش داده میشود که اصلا مطابق سلیقه و نظر شما نیست. پس قطعا از آن کانال خارج می شوید. پس ریزش این مدل ممبر بالاست.

تنها راه این است که افراد با اراده و اختیار خودشان وارد کانال بشوند.

 

ممبر پروکسی تلگرام چیست ؟ - پرشین ادز

ممبر پروکسی مناسب چه کسانی است؟

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.