پاور لایک اینستاگرام چیست؟

پاور لایک اینستاگرام چیست؟

پاور لایک اینستاگرام چیست؟


سرویس پاور لایک اینستاگرام ، امروزه به بحث‌های متفاوتی تبدیل شده است. برخی از افراد ، با این خدمات کاملا موافق هستند و برخی دیگر کاملا این سرویس را رد می‌کنند. در این مقاله همراه ما باشید تا به بررسی پاور لایک اینستاگرام بپردازیم.

پاور لایک اینستاگرام چیست؟

به طور کلی پاور لایک ، به این معناست که پیج هایی که دارای فالوور بالا می‌باشند ؛ پست شما را لایک کنند. برای مثال ، اگر پیج شما ۱۰k فالوور داشته باشد و پست شما هزار تا لایک خورده باشد ؛ در این حالت ، اگر چند پیج با فالوور بالا مثلا ۳۰k ، پست شما را لایک کنند ؛ در اینجا طبق الگوریتم اینستاگرام ، پست شما توسط پیچ‌های بزرگتر لایک می‌شود و حتی ممکن است به اکسپلور برود. پاور لایک ، دقیقا این کار را انجام می‌دهد. به بیان ساده‌تر ، اگر افرادی که دارای فالوور بالا هستند ؛ پست شما را لایک کنند ؛ بازخورد پست شما بالا میرود و نسبت به پست‌های دیگر ، بازدید بالاتری خواهید داشت.

الگوریتم اینستاگرام در رابطه با پاور لایک

طبق الگوریتم اینستاگرام ، وقتی پاور لایک دریافت می‌کنید ؛ نمایش پست شما برای فالورهای شما و صفحه‌ای که از آن پاور لایک دریافت کرده‌اید ؛ در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرد.

اگر فالوورهای شما از آن پست استقبال کنند و آمار ریچ و ایمپرشن پست نیز بالا برود ؛ پست شما وارد اکسپلور می‌شود. به همین دلیل است که برخی از افراد که پیج خود را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اند ؛ به افرادی که پیچ‌های بالایی دارند ؛ هزینه‌ای می دهند تا پست‌هایشان را لایک کنند. این کار سببرشد پیج آن‌ها خواهد شد.

چگونه می‌توان پاور لایک دریافت کرد؟

یکی از پر هزینه‌ترین کارها ، پرداخت هزینه به پیج‌های بزرگ ، در قبال لایک پست‌های شما می‌باشد.

یکی دیگر از این راه‌ها ، تولید محتوای بی نقص و مناسب است. با تولید محتوای همه پسند ، می‌توان بین پیج و کاربران ، تعامل برقرار کرد. انجام این کار ، بهترین کاری است که سبب می‌شود فالوورهای شما ، همیشه شما را دنبال کنند.

یکی از ساده ترین و آسان ترین کار‌ها نیز ، خرید پاور لایک ، از سایت‌های معتبر می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی پاور لایک را از وبسایت پرشین ادز خریداری کرده و تاثیر آن را در لحظه مشاهده کنید.

برای خریداری پاور لایک از وبسایت پرشین ادز ، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید پاور لایک ایرانی اینستاگرام

نگین رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.