ممبر تبادلی چیه و چطوری انجام میشه؟

ممبر تبادلی چیه(چطوری انجام میشه)؟

ممبر تبادلی چیه و چطوری انجام میشه؟

ممبر تبادلی روشی است تاثیر گذار و بدون هزینه که برای پیشرفت و افزایش بازدید و ممبر کانال های تلگرامی استفاده می شود.

 

تبادل چیست؟

تبادل یا تب زدن روشی است درون تلگرام که بین کانال ها انجام می شود به این صورت که ادمین های دو کانال مختلف باهم توافقی می کنند در مدت زمانی معین یا محدوده ممبر معین که کانال یکدیگر را داخل کانال خودشون تبلیغ کنند و این روش رایگان است برای پیشرفت و بهبود عملکرد هر ۲ کانال.
این مدت زمان می تواند یک ساعته ۲ ساعته یک روزه و … باشد یا حتی برحسب تعداد ممبر  اضافه شده به کانالشون از طریق تبادل توافق می کنند.

 

برای تبادل کردن چه شرایطی مورد نیاز است؟

برای تبادل کردن در هر تعداد ممبری می توانید با کانال هایی که ممبر هایش برابر ممبر های کانال شماست توافق کنید.اما اگر کانال شما در اوج باشد و نیاز به ممبر واقعی و بازدید داشته باشید بهترین روش بدون هزینه روش تبادل است که کمک خیلی زیادی به جذب ممبر واقعی می کند و می توانید ممبر های ۲ کانال رو باهم به تبادل بگذارید تا دیده شود کانال هاتون و ممبر هاتون زیاد شود.
اگر هم خودتان وقت مذاکره با کانال ها را ندارید افرادی هستند که هزینه ی کمی دریافت می کنند و این کار را برای شما انجام می دهند که به آنها ادمین تبادل می گویند.

 

تبادل چگونه انجام میشه؟

برای تبادل احتیاج به موارد زیر است:

1-شرایط کلی خوب کانال یعنی ممبر های بازدید های زیاد و ممبر های واقعی که برای کانال مقابل سود اور  باشه و نتیجه بگیرد.

2-مذاکره ی خوب با کانال های فعال.

3-یکی از مهمترین نکات ساخت بنر تبلیغاتیه جذابه که تاثیر خیلی زیادی روی جذب ممبر و بازدید کانال داره.

4-داشتن ادمین حرفه ای تبادل

5-تهیه ی لیستی از کانال ها و گروه ها که شرایط زیر را دار باشد:

1-تعداد ممبر ها و بازدید کننده هاشون به شما نزدیک باشد( اگر هم نبود با پیشنهاد های منطقی مذاکره کنید مثلا اگر شما ۱۰۰۰ ممبر دارید و کانال مدنظرتون ۲۰۰۰ ممبر پیشنهادی ارائه بدید که بجای یک بار در روز دو بار در روز کانالشان را تبلیغ می کنید.)

2-مطالب و یا محتوای کانال به شما مرتبط باشد(مثلا اگر شما کانال فروش لباس ورزشی دارید کانال ها و گروه هایی که به ورزش،فروش لوازم ورزشی،فروش لباس های ورزشی،فروش تجهیزات ورزشی و … مربوط باشد تبادل کنید تا تاثیر خیلی بیشتری نسبت به کانال های دیگر بگذارد.)

با رعایت نکات فوق می توانید تاثیر زیادی از این روش بگیرید.

 


برای سفارش انواع ممبر تلگرام کلیک فرمایید


 

ادمین تبادل یعنی چه؟

ادمینی تبادل کار راحت ولی بامشقتی است چرا که ادمین تبادل باید وقت بگذار لیست تب درست کند،روی کار و تب کردن کانال های دیگر نظارت داشته باشد که حق کانال شما ضایع نشود،مذاکره کند و …
به همین دلیل اگر خودمان وقت کافی نداشتیم می توانیم از متخصص اینکار کمک بگیریم.

 

تبادل با گروه ها

تبادل کردن با گروه ها از روش های تاثیر گذاری است چرا که شما به راحتی می توانید از واقعی بودن و صحت تعداد ممبر های یک گروه مطلع شوید یعنی با کمی توجه به گروه مد نظر از این موضوع که تعداد ممبر ها فیک است یا واقعی با خبر شوید.

 

سوالات پر تکرار:

1-از کجا بفهمیم کانال مدنظرمون ممبر هاش فیک نیست؟

برای متوجه شدن این موضوع فقط کافیست بازدید ها و واکنش ها و یا اگر کامنت های مطالبشان باز بود را مشاهده کنید و ببینید نسبت به تعداد ممبر هاشون و بازدید هاشون چقدر رضایت دارید و آیا مایلید باهاشون تبادل انجام دهید یا خیر؟

 

2-چگونه کانال های مرتبط با کانال خودمون رو پیدا کنیم؟

با جست و جو کردن در قسمت جست و جو تلگرام و استفاده از برخی کلمات کلیدی محتوای خودتون(کفش،لباس،کیف،ارز دیجیتال و .‌‌..)لیستی از کانال ها برایتان میاید و می توانید با بررسی کانال ها کانال مد نظر خودتون رو پیدا کنید.

 

برای سفارش ممبر تبادلی کلیک فرمایید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.