ممبر آپلودر چیه و چطوری انجام میشه؟

ممبر آپلودر چیه(چطوری انجام میشه)؟

ممبر آپلودر چیه و چطوری انجام میشه؟

 

ممبر آپلودر چیست؟

ممبر آپلودر یکی از بهترین انتخاب ها برای افزایش ممبر واقعی گروه یا کانال شما می باشد.
شاید براتون تا بحال پیش اومده باشه که با رباتی کار کنید که ربات به شما پیامی مانند “برای استفاده از امکانات من باید عضو کانال اسپانسر ما شوید” را ارسال کرده باشد.

این در واقع جوین اجباری کانال است که ربات مورد نظر در کانال شما ادمین می شود و وضعیت عضویت کاربرانی که می خواهند با ربات کار کنند را در کانال بررسی می کند و اگر کاربر در کانال مورد نظر عضو نباشد به او اجازه ادامه کار با ربات را نمیدهد و زمانی که داخل کانال شما عضو شوند ربات به آنها اجازه کار کردن با ربات را می دهد.

 

ممبر آپلودر چجوری انجام میشه؟

ممبر آپلودر به این صورت انجام میشه که یک ربات در کانال یا گروه شما ادمین می شود و جوین اجباری ربات روی آن تنظیم می شود و تمام کاربرانی که بخواهند از آن ربات استفاده کنند باید در کانال یا گروه جوین اجباری یا همان اسپانسر عضو شوند و اینکار به راحتی انجام می شود.

 

ممبر آپلودر چقدر کیفیت داره؟

همانطور که تا به اینجا در توضیحات امده است و نیز به این نکته اشاره شد همه اعضایی که توسط ممبر آپلودر تلگرام اد می ‌شوند کاربران واقعی هستند زیرا به می خواستند فعالیتی در ربات انجام دهند و به اجبار باید داخل کانال یا گروه شما عضو می شدند پس از این رو در لیست ممبر های واقعی و فعال قرار دارند. پس در نتیجه اعضایی که به این طریق به ممبر کانال ها و گروه های تلگرامی اضافه می ‌شود کاملاً واقعی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

 

آیا این ممبر ها ریزش دارند؟

بله چراکه افراد کاملا واقعی داخل کانال شما جوین می شوند پس در نتیجه ممکن از زمانی که کارشان با ربات تمام شد و مطالب و پیام های کانال شما برایشان جذابیتی نداشت از کانال شما لفت بدهند اما بعضی ربات ها برای فعالیت داخلشان افراد موظف هستند که همیشه داخل کانال اسپانسر عضو باشند تا ربات بهشون خدمت رسانی کنه و بتوانند از ربات استفاده کنند.
پس هرچه جذابیت محتواهایی که در کانال یا گروه قرار می گیرد بالاتر باشد به مراتب درصد ریزش آن ها نیز کم خواهد بود.

 

موضوع و نوع ربات چیست؟

موضوع و نوع ربات می تواند درباره دانلود فیلم،عکس،موسیقی،سریال،کتاب،ارز های دیجیتال،چت های دوستیابی و … باشند.
اما موضوع ربات به عملکرد آن جهت افزایش ممبر کانال اسپانسر تاثیری نداره چون افراد مجبورند در هرصورت در کانال اسپانسر جوین شوند.

 

برای مشاهده خدمات ممبر آپلودر تلگرام کلیک فرمایید.

علی طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.