چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟

چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟

چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟

اگرچه لایک های اینستاگرام بسیار مفید هستند، اما کامنت ها ارز واقعی بازار اینفلوئنسر اینستاگرام هستند. از این گذشته، راضی کردن بازدیدکنندگان برای ثبت کامنت در مقایسه با ضربه زدن روی نماد “لایک” نیازمند تلاش بسیار بیشتری است. الگوریتم اینستاگرام این موضوع را درک می کند، بنابراین به طور خودکار پست هایی که کامنت های بیشتری دارند در رتبه های بالاتر قرار می دهد. این مسئله برای بازدیدهای اینستاگرام نیز صادق است. در ادامه به مزیت ها و دلایل اهمیت خرید کامنت اینستاگرام می پردازیم تا پاسخ پرسش ” چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟ ” را پیدا کنیم.

افزایش در میزان دیده شدن، دلیل اصلی این است که کسب و کارها و اینفلوئنسرها خود را از طریق کامنت های پولی اینستاگرام تبلیغ می کنند. در واقع، در بیشتر موارد، هرچه نظرات بیشتری خریداری کنند، نظرات ارگانیک بیشتری نیز دریافت خواهند کرد. این موضوع به چنین پیج هایی امکان دسترسی به یک «استراتژی» را می‌دهد که به طور مداوم به پست‌هایی با رتبه‌بندی بهتر پاداش می‌دهد.

البته این تمام قضیه نیست؛ هزینه لازم برای خرید کامنت اینستاگرام نیز نسبت به سایر معیار های اینستگرام بیشتر است. به عنوان مثال، نمی توانید برای حمل کل برند اینستاگرام خود صرفا به خرید کامنت اینستاگرام اکتفا کنید. شما همچنان باید محتوای جذاب منتشر کنید، با فالوورهای پیج اینستاگرام خود تعامل داشته باشید و با مخاطبان جدید ارتباط برقرار نمایید. با این وجود، نمی توان از این گذشت که اینستاگرام یک پلتفرم فوق العاده رقابتی است. استفاده از سرویس افزایش کامنت یک راه عالی برای تقویت سایر اینفلوئنسرها و در عین حال افزایش اعتبار شماست.

همواره به یاد داشته باشید که در پایان، همه چیز در مورد دیده شدن است. اگر به قدر کافی دیده نمی‌شوید، مهم نیست که چقدر سخت کار می‌کنید یا پست‌هایتان چقدر عالی هستند، در نهایت پیشرفت شما محدود می شود. از طرف دیگر، اگر بتوانید راهی برای دریافت کامنت در مورد پست‌های خود (چه به صورت ارگانیک و چه پولی) بیابید، می‌توانید فالوورهای بالقوه بیشتری را در معرض نام تجاری نوپای خود قرار دهید.

 

مزایای خرید کامنت اینستاگرام

حال که به صورت کلی با این موضوع آشنا شدید که ” چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟ ” بیایید کمی در مورد برخی از مزایای خرید کامنت اینستاگرام صحبت کنیم تا بتوانید دید خود را در اینستاگرام افزایش دهید و ارزش پیج اینستاگرام خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

 

محبوبیت

لایک ها و کامنت های شما در اینستاگرام مستقیم ترین راه برای مشاهده واکنش مخاطبان به محتوای شما هستند. ما در دنیایی زندگی می کنیم که هیچ کس واقعا نمی داند چه چیزی به قطع وایرال و همه گیر می شود؛ بنابراین مهم است که بتوانید کامنت های زیادی در مورد محتوای خود داشته باشید.

 

بهبود تصویر آنلاین شما

یکی از مهم‌ترین دلایل خرید کامنت اینستاگرام این است که به افراد در اینستاگرام اجازه می‌دهد برای خود برندسازی کنند. وقتی محتوایی را در پیج اینستاگرام خود آپلود می‌کنید و در قبال آن لایک و کامنت دریافت می کنید یعنی پیج شما به قدر کافی معروف و معتبر بوده است که حالا لایک و کامنت اینستاگرام دریافت کند. هر چه نظرات بیشتری در محتوای اینستاگرام خود داشته باشید، افراد بیشتری مجذوب پیج شما می شوند و در نتیجه می خواهند محتوای شما را بررسی کنند. به طور کلی، این تصویر آنلاین شما را بهبود می بخشد، به طوری که افراد بیشتری تمایل دارند شما را فالو کنند.

 

دریافت فالوورهای بیشتر

اگر کامنت‌های زیادی در اینستاگرام در مورد محتوای خود دارید، یعنی افراد زیادی تا به حال برای بررسی پیج اینستاگرام شما آمده‌اند که احتمالاً شما را فالو نیز می‌کنند. زمانی که محتوای شما دارای نرخ مشارکت بالایی باشد، اینستاگرام اکانت شما را بالاتر می‌برد. این بدان معناست که افرادی در معرض پیج شما قرار می‌گیرد که واقعاً به محتوای شما علاقه مند هستند و احتمالاً شما را فالو می‌کنند.

همان طور که گفته شد، روزانه تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام به پیج شما سر می زنند. عده ای از آن ها بدون مشاهده پست ها صفحه را ترک می کنند، بعضی پست ها را مشاهده و لایک می کنند و برخی کامنت ثبت می کنند و در نهایت شما را فالو می کنند. اگر می خواهید افرادی از این دسته که شما را فالو می کنند بیشتر باشند پیشنهاد می کنیم پیج اینستاگرام خود را به کمی تعامل مانند کامنت‌های اینستاگرام بسپارید. به این ترتیب، به محتوای پیج اینستاگرام خود اجازه می‌دهید که مدام فالوور های جدیدی برای شما جذب کنند.

 

صرفه جویی در وقت شما

در ادامه بحث این که ” چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟ ” باید بدانید یکی دیگر از دلایل خرید کامنت اینستاگرام این است که می تواند در وقت شما صرفه جویی کند. باز هم، همانطور که در بالا ذکر کردیم، مسئله اصلی به رشد پیج اینستاگرام شما باز می گردد. به این ترتیب، هر چه در اینستاگرام به پیج بزرگتری تبدیل شوید، به زمان بیشتری برای مدیریت آن نیاز خواهید داشت.

اگر شما فردی هستید که همچنان در طول روز کار می‌کنید یا نمی‌خواهید تمام روز را با تمرکز بر روی پیج اینستاگرام‌تان بگذرانید یا بر سر این که چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟ شک دارید ، قطعا پیشنهاد می شود از سرویس های رشد نظیر کامنت اینستاگرام استفاده نمایید. این یکی از تنها راه هایی است که شما اجازه می دهد زمان خود را به درستی مدیریت کنید و در عین حال از مزایای داشتن یک پیج پرطرفدار اینستاگرام نیز بهره ببرید، بدون آن که نیاز باشد تمام روز خود را صرف مدیریت امور آن کنید.

 

افزایش مشارکت مخاطبان

به محض این که کاربران ببینند که شما کامنت های زیادی در پست های اینستاگرام خود دارید، می‌خواهند بخشی از این اتاق گفتگو باشند و تمایل پیدا می کنند کامنت ثبت کنند. خرید کامنت اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا بتوانید اعتبار محتوای خود را از این طریق افزایش دهید. این موضوع بسیار ارزشمند است زیرا باعث ایجاد حس اجتماعی در پست های شما می شود و افراد را به مشارکت بیشتر تشویق می کند.

 

برندسازی و پیشنهاد های شراکت

یکی از مواردی که برندها هنگام جستجوی پیج های اینستاگرام و برای همکاری در اینستاگرام به دنبال آن هستند این است که چقدر در محتوای خود مشارکت دارند. البته، حتی اگر فالوورهای زیادی داشته باشید، در صورتی که کامنت های زیادی نداشته باشید، شانس شما برای همکاری با برند ها کاهش می یابد. به همین دلیل است که خرید کامنت‌های اینستاگرام می تواند شما را یاری کند تا بتوانید فوراً اعتبار خود را از نظر برندهای خارج از کشور بهبود بخشید و به خودتان شانس بسیار خوبی برای رسیدن به یک معامله سودآور را بدهید.

 

خدمات پرشین ادز

پرشین ادز انواع مختلفی از سرویس های افزایش کامنت اینستاگرام را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد. در ادامه می توانید تمامی این سرویس ها را با شرح مختصر مشاهده نمایید:

 

خرید کامنت ایرانی اینستاگرام

سرویس ساده افزایش کامنت اینستاگرام که توسط کاربران ایرانی واقعی و فعال ثبت می شود. به کمک این بسته می توانید به راحتی مسیر مشهور شدن و برندسازی در اینستاگرام را برای پیج خود فراهم سازید.

 

خرید کامنت تبریک عمومی اینستاگرام

همان گونه که از نام آن بر می آید، کامنت تبریک عمومی برای پست هایی است که مربوط به موفقیت یا دستاورد جدیدی است. با اجرای سرویس، به تعداد مورد نظر شما پیام تبریک عمومی برای پستی که می خواهید ثبت می شود. تمام کاربرانی که کامنت ثبت می کنند واقعی بوده و در اینستاگرام فعالیت می کنند.

 

خرید کامنت تبریک تولد اینستاگرام

با خرید کامنت تبریک عمومی می توانید پیج خود را واقعی تر و مشهور تر نشان دهید. به این ترتیب، پست شما جذاب تر دیده می شود و تعامل پیج شما را افزایش می دهد. بدیهی است که این محصول صرفا مربوط به پست های تولد می باشد.

 

خرید کامنت خارجی پست اینستاگرام

اگر به هر دلیل می خواهید کامنت های خارجی در پست خود داشته باشید، این محصول برای شماست. با اجرای سرویس، روی پست مورد نظر به تعداد دلخواهتان کامنت بین المللی ثبت می شود که می تواند به رشد ارگانیک پیج اینستاگرام شما نیز منجر شود.

 

خرید کامنت تعریف از پست علمی و تکنولوژی اینستاگرام

کامنت های عمومی خوب هستند اما ممکن است به قدر کافی واقعی و طبیعی جلوه نکنند. در صورتی که پست های علمی و مربوط به تکنولوژی یا از این دست موارد در پیج خود دارید، با خرید این سرویس می توانید کامنت های تخصصی دریافت کنید که اعتبار پیج اینستاگرام شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

 

خرید کامنت تعریف از شخص اینستاگرام

از آن جایی که پست هایی با کامنت بیشتر، مورد پسند الگوریتم اینستاگرام قرار می گیرند، با خرید این سرویس می توانید پست های شخصی خود را محبوب تر کنید و حتی آن را به اکسپلور بفرستید.

 

خرید کامنت تعریف از کالا فروشگاهی اینستاگرام

تبلیغ یک کالا در پیج اینستاگرامی روش خوبی برای افزایش فروش آن است. اما باید توجه داشته باشید که کاربران زیادی مایل نیستند زیر پست شما بازخورد ثبت کنند و این مسئله مانع اعتماد سازی می شود. بنابراین، با خرید کامنت تعریف از کالا می توانید مخاطبان خود را برای ثبت کامنت ترغیب کنید.

 

خرید کامنت سلام و احوال پرسی اینستاگرام

اگر مدت زیادی از تأسیس حساب کاربری شما و شروع فعالیتتان گذشته اما هنوز موفق به دریافت کامنت نشده اید نگران نباشید! با خرید کامنت سلام و احوال پرسی، پیج شما طبیعی تر جلوه می کند. افزون بر این، در صورتی که فالوور یا لایک فیک اینستاگرام خریداری کرده باشید، با خرید کامنت می توانید آن ها را واقعی جلوه دهید.

 

خرید کامنت دلخواه اینستاگرام

بسیاری از افراد تمایل دارند از کامنت های عمومی استفاده کنند تا برای همه پست ها مناسب باشد. با این وجود، ما سرویس کامنت دلخواه نیز ارائه می دهیم تا شما بتوانید کامنت های مورد نظر خود را دریافت کنید. در اجرای این سرویس، شما یک فهرست از کامنت های مورد نظر خود را ارائه می دهید و کاربران ما از میان لیست شما برای پست مورد نظرتان کامنت ثبت می کنند.

 

سخن آخر

همانطور که می بینید، کل مفهوم کامنت های اینستاگرام مهم تر از آن چیزی است که فکر می کنید. ممکن است مدت زیادی را با تمرکز بر فالوورهای خود سپری کرده باشید و این قابل درک است زیرا اصلی ترین معیار سجش یک پیج فالوور های آن است. همچنین، در طولانی مدت، فالوورهای اینستاگرام شما به عنوان مهم ترین بخش پیج اینستاگرام شما، در رشد صفحه‌تان نقش بسزایی دارند.

با این حال، در کنار فالوور، مهم است به همان اندازه به کامنت اینستاگرام در پیج خود نیز فکر کنید. به یاد داشته باشید، هرچه تعداد کامنت های اینستاگرامی شما در محتوای اینستاگرام خود بیشتر باشد، احتمال این که عملکرد بسیار خوبی داشته باشید، بیشتر می‌شود و شما می توانید در مقطعی از مسیر با اکانت اینستاگرام خود به این موفقیت دست یابید.

« برای خرید انواع کامنت اینستاگرام اینجا کلیک کنید »

آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.