همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام

همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام

همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام

راه اندازی یک پیج اینستاگرام جدید با صفر فالوور می تواند کمی دشوار و چالش برانگیز باشد. زمانی که از پایین شروع می کنید، ایجاد تعامل و حفظ فالوورهای پیج اینستاگرام نیازمند تلاش و زمان بسیاری است. خرید فالوورهای فعال اینستاگرام ارزان از طریق پرشین ادز می تواند در وقت و ناامیدی شما صرفه جویی کند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم به تعداد بیشماری از فالوورهای جدید اینستاگرام دسترسی پیدا کنید و نفوذ برند خود را در رسانه‌های اجتماعی افزایش دهید. الگوریتم اینستاگرام به طور طبیعی اکانت هایی با فالوور بیشتر و لایک اینستاگرام را ترجیح می دهد. هنگام خرید فالوور اینستاگرام، صفحه و پست‌های شما توسط الگوریتم اینستاگرام ارزش بیشتری پیدا می‌کنند که به ترافیک بیشتری از بازار هدفتان در پیج شما تبدیل می‌شود. انتشار صفحه و پیام اینستاگرام خود برای مخاطبان دشوار است اما پرشین ادز این فرآیند را آسان و ساده می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام را بدانید.

 

آیا باید فالوور اینستاگرام بخرید؟

خرید فالوور اینستاگرام به این بستگی دارد که آیا می خواهید حساب خود را به صورت طبیعی و ارگانیک تقویت کنید یا با کمی کمک. به طور کلی، خرید فالوور اینستاگرام یک سرمایه گذاری معتبر در حساب کاربری اینستاگرام شما است. با این کار آگاهی از برند و درآمد خود را به سرعت افزایش می دهید. با پرشین ادز شما پیج اینستاگرام خود را به روش هایی رشد می دهید که به صورت طبیعی سال ها طول می کشد.

 

خرید فالوور اینستاگرام چه هزینه ای دارد؟

اولین سوالی که اکثر مردم می پرسند این است که هزینه این سرویس چقدر است؟ قیمت ها بسته به خدماتی که درخواست می کنید و تعداد فالوور اینستاگرام متفاوت است. با این حال، خرید چنین سرویس هایی حتی برای پیج های جدید اینستاگرام نیز رشد مقرون به صرفه است. پرشین ادز پکیج های مختلفی را برای رفع نیازهای هر کسی ارائه می‌دهد.

هزینه ای که برای خرید خدمات افزایش فالوور اینستاگرام می کنید به نوع دیگری در آینده به شما بر می گردد. در ابتدا زمانی که به رشد سریع نیاز دارید بیشتر هزینه می کنید و به مرور رشد کمتر با سرعت آهسته هزینه کمتری برایتان به همراه خواهد داشت. به محض این که به تعداد فالوورها و تعاملات بالایی در پیج اینستاگرام خود رسیدید، سرمایه گذاری شما شروع به سوددهی خواهد کرد. به یاد داشته باشید که اکانت اینستاگرام شما یک تجارت است و باید این گونه با آن رفتار کنید.

 

چرا از پرشین ادز فالوور اینستاگرام بخریم؟

به زبان ساده، پرشین ادز یکی از بهترین و ارزان‌ترین وبسایت های «خرید فالوور اینستاگرام» است و ما نتایج سریع‌تری نسبت به رقبا دریافت می‌کنیم. چه در حال خرید فالوور اینستاگرام باشید و چه لایک اینستاگرام، خدمات ما سریع، آسان و بدون دردسر بوده و از همه مهم تر، ما بالاترین استانداردهای کیفیت را داریم. ما به خدمات مشتری فوق العاده و تیم پشتیبانی مشتری خود افتخار می کنیم. هنگامی که از طریق پرشین ادز فالوور خریداری می کنید، می توانید انتظار پیشرفت تنها در عرض مدت کوتاهی را داشته باشید. با داشتن پرشین ادز در کنار خود، فالوورهای جدید اینستاگرام را با قیمت ارزان به دست می آورید و برند خود را برجسته تر می کنید. از لحظه ای که ثبت نام می کنید و اولین پرداخت خود را انجام می دهید، صفحه اینستاگرام شما از طریق شبکه های پربازدید ما اجرا می شود و تا زمانی که به تعداد فالوورهای اینستاگرام خریداری شده شما برسد، نمایش داده می شود. اگر نگران هستید که مشکلی پیش بیاید، پشتیبانی مشتری ما به صورت 24 ساعته در دسترس است تا به شما کمک کند.

بسته های فالوور اینستاگرام پرشین ادز به شرح زیر است:

 

فالوور واقعی فعال اینستاگرام

حساب های واقعی اینستاگرام به فعالیت روزانه دارند و در پیج افراد تعامل بالایی ایجاد می کنند. این فالوور ها بهترین و باکیفیت ترین نوع فالوور اینستاگرام هستند و می توانند به صورت جدی پیج شما را رشد دهند. باید توجه داشته باشید که امکان ریزش در چنین فالوور هایی می تواند بالا باشد و کاملا به محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام شما وابسته است.

 

فالوور واقعی نیمه فعال اینستاگرام

فالوور هایی که همچنان فعالیت می کنند اما نه به اندازه فالوور های فعال اینستاگرام. در صورتی که  بودجه محدودی دارید و می خواهید فالوور های با کیفیتی داشته باشید، این نوع دنبال کننده می تواند یک گزینه فوق العاده کارآمد باشد. تنها باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر پیج جذابی نداشته باشید ممکن است برخی از فالوور های جدیدتان شما را آنفالو کنند.

 

فالوور واقعی غیر فعال اینستاگرام

این فالوور ها در واقع حساب های کاربران واقعی اینستاگرام هستند که برای مدت زیادی فعالیتی نداشته اند. بدیهی است چنین فالوور هایی قادر به ایجاد تعامل در صفحه شما نیستند و نمی توانند کمک زیادی به فعالیت پیج اینستاگرام شما بکنند. با این وجود، از آن جایی که اکانت ها کاملا واقعی هستند توسط الگوریتم های اینستاگرام حذف نمی شوند.

 

فالوور اینستاگرام با جبران ریزش

یکی از انواع پرطرفدار و محبوب فالوور های واقعی اینستاگرام که تضمین جبران ریزش دارد. در واقع با توجه به قابلیت Auto Refill که در این سرویس استفاده می شود، هنگامی که درصدی از فالوور های اضافه شده به صفحه اینستاگرام شما ریخته می شود، بلافاصله کاربران جدید جایگزین آن ها می شوند تا شمار فالوور های شما ثابت بماند.

 

فالوور فیک اینستاگرام

ارزان ترین نوع فالوور اینستاگرام که با ریسک بالایی همراه است اما به سبب قیمت ارزان آن می توان به تعداد بالا سفارش داد. برخلاف سایر سرویس های فالوور پرشین ادز، این فالوور ها واقعی نبوده و صرفا جنبه ظاهری دارند. در صورتی که می خواهید شمار فالوور های شما در صفحه پروفایل‌تان زیاد به نظر برسد می توانید این سرویس را سفارش دهید.

 

فالوور کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

یک سرویس کاربردی و فوق العاده مؤثر در افزایش تعداد فالوور اینستاگرام و رشد صفحه شما. در این سرویس، اینفلوئنسر ها پیج اینستاگرام شما را تبلیغ می کنند تا تعداد زیادی کاربر در مدت کوتاهی وارد پیج شما شوند. این کاربران با اختیار خودشان شما را فالو می کنند و در صورتی که محتوای جذابی داشته باشید به کاربران وفادارتان تبدیل می شوند.

 

فالوور تبلیغاتی گروهی اینستاگرام

در این سرویس، پیج شما در گروهی از اکانت های پربازدید دارای تعداد فالوور های متوسط تبلیغ می شود. اگرچه تبلیغات در چنین پیج هایی به اندازه صفحه های میلیونی اینستاگرام جذاب به نظر نمی رسد اما از آن جایی که تبلیغات در تعداد زیادی از پیج ها صورت می گیرد تأثیر آن چند برابر می شود.

 

فالوور اسپانسری اینستاگرام

سرویسی که در آن پیج شما برای زمان مشخصی در پیج های شات اینستاگرام اسپانسر می شود. به این ترتیب، در طول مدتی که شما اسپانسر پیج باشید فالوور های جدید به پیجتان افزوده می شود. توجه داشته باشید که نمی توان تعداد دقیقی فالوور در زمان اسپانسر شما ارسال کرد و ممکن است تعداد فالوور ها از مقدار متوسط کمی بیشتر یا کمتر باشد.

 

فالوور پاپ آپ اینستاگرام

همان گونه که از نام آن مشخص است این فالوور ها از طریق تبلیغات پاپ آپ جذب می شوند. فالوور های جذب شده همگی یا از کاربران واقعی فعال اینستاگرام هستند و یا از کاربران واقعی نیمه فعال اینستاگرام. در هر صورت می توانید با خرید این بسته به صورت انبوه تعداد فالوور های پیجتان را افزایش دهید.

 

فالوور جهانی (گلوبال) اینستاگرام

این سرویس، از سراسر جهان فالوور به اکانت شما اضافه می کند. توجه داشته باشید که دنبال کنندگان به صورت رندوم از کشور های مختلف انتخاب می شوند. اگر می خواهید در لیست فالوور هایتان کاربران مختلف حضور داشته باشند می توانید از این سرویس استفاده نمایید.

 

فالوور عربی اینستاگرام

گاهی اوقات ممکن است بخواهید از کشور به خصوصی در دنیا فالوور داشته باشید. این سرویس فالوور هایی را به پیج شما اضافه می کند که در کشور های عربی اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده اند و آی پی عربی دارند.

 

فالوور هندی اینستاگرام

مشابه فالوور عربی اینستاگرام این سرویس نیز فالوور های مربوط به کشور خاصی را به پیج اینستاگرام شما می افزاید. تمامی فالوور هایی که از این سرویس دریافت می کنید در کشور هند پیج ساخته اند و دارای آی پی هندی می باشند.

 

اگرچه شما می‌توانید به سرعت فالوورهای فعال اینستاگرام را از ارائه‌دهندگان رشدی که قوانین اینستاگرام را به دقت دنبال می‌کنند خریداری کنید، با این حال، استفاده از حساب های جعلی و فیک برای تقویت پروفایل اینستاگرام شما به طور فزاینده ای دشوار است. اینستاگرام به طور مداوم به‌روزرسانی‌هایی را برای شرایط استفاده از خدمات خود منتشر می‌کند که وجود ربات‌ها و حساب‌های جعلی در اینستاگرام را به چالش می‌کشد. هدف اینستاگرام این است که تمام حساب‌های ربات و ساختگی را پاک کند تا محیطی با مرکزیت همبستگی و تجارت دوستانه‌تر ایجاد کند.

این برای پیج اینستاگرام شما چه معنایی دارد؟ استفاده از حساب های جعلی می تواند پروفایل اینستاگرام شما را در معرض خطر قرار دهد. شما در معرض خطر فلگ (flag) شدن، جریمه شدن و یا حتی حذف کامل اکانت هستید. تمام تلاش ها و تعهد شما به حسابتان می تواند در لحظه‌ای ناپدید شود زیرا فالوورهای جعلی خریداری کرده اید. بنابراین، بسیار مهم است که در صورت تمایل فقط از ارائه دهندگان رشد قانونی اینستاگرام جهت خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید که روشی ثابت برای رشد پیج اینستاگرام شما ارائه می دهند.

 

حساب شما مسدود نخواهد شد؟

همان طور که گفته شد زمانی که از شرکت‌های قانونی فالوور، لایک و بازدید اینستاگرام خریداری می‌کنید پیج اینستاگرام شما مسدود نمی‌شود. برای این کار سرویس‌های سازگار با اینستاگرام وجود دارند که از ربات‌ها یا حساب‌های جعلی برای افزایش فالوور یا لایک شما استفاده نمی‌کنند. این شرکت ها فقط از حساب های واقعی استفاده می کنند تا به شما فالوورهای جدید بدهند. مدتی است که اینستاگرام سخت در تلاش است تا حساب‌های ربات و جعلی را از این پلتفرم پاک کند

در ادامه گزیده ای از صفحه وبلاگ اینستاگرام آمده است:

اخیراً، مشاهده کرده ایم که حساب‌ها از برنامه‌های شخص ثالث برای رشد مصنوعی مخاطبان خود استفاده می‌کنند. هر روز مردم برای داشتن تجربیات واقعی از جمله تعاملات واقعی به اینستاگرام می آیند. این مسئولیت ماست که اطمینان حاصل کنیم که این تجربیات توسط فعالیت های غیر معتبر مختل نمی شوند. از امروز، حذف لایک‌ها، فالو‌ها و نظرات غیر معتبر را از حساب‌هایی که از برنامه‌های شخص ثالث برای افزایش محبوبیت خود استفاده می‌کنند، آغاز خواهیم کرد. ما الگوریتم های هوشمند ماشینی ساخته‌ایم تا به شناسایی حساب‌هایی که از این سرویس‌ها استفاده می‌کنند و حذف فعالیت‌های غیر معتبر کمک کنیم.

ما در حال اقدام برای محدود کردن این نوع رفتار ناخواسته هستیم. حساب‌هایی که با استفاده از این سرویس‌ها شناسایی می‌کنیم، پیامی درون برنامه‌ای دریافت می‌کنند که به آن‌ها هشدار می‌دهد که لایک‌ها، فالو‌ها و نظرات غیراصولی که توسط حسابشان به دیگران داده شده را حذف کرده‌ایم. همچنین از آنها می خواهیم با تغییر رمز عبور، حساب خود را ایمن کنند. افرادی که از این نوع برنامه‌ها استفاده می‌کنند، نام کاربری و رمز عبور خود را به اشتراک می‌گذارند و گاهی اوقات اکانت‌های آن‌ها توسط برنامه‌های شخص ثالث برای لایک‌ها، فالو‌ها و نظرات غیر معتبر استفاده می‌شود. این نه تنها باعث ایجاد رفتار بد در جامعه اینستاگرام می شود، بلکه امنیت این حساب ها را نیز کاهش می دهد.

منبع

 

همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام

همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام

 

اگر فالوورها، لایک ها و ویو اینستاگرام خود را فقط از سایت های قانونی نظیر پرشین ادز خریداری می کنید، حساب شما هرگز پرچم گذاری (flag) یا مسدود (ban) نخواهد شد.

 

تعامل در مقابل فالوورهای خالی

زمانی که در اینستاگرام فالوورهای جدیدی پیدا می کنید، معمولاً انتظار دارید که با محتوای شما درگیر شوند. دریافت لایک، اشتراک گذاری، کامنت و پیام های جدید از طرفداران بخش مهمی از رابطه شما با مشتریان و دنبال کنندگانتان است. بازخورد بسیار مهم است زیرا باید بدانید که مشتریان شما در محتوای شما به دنبال چه چیزی هستند و آیا آنها کاری را که انجام می دهید معتبر می دانند یا خیر.

بدیهی است که حساب‌ها و ربات‌های جعلی با حساب و محتوای شما تعامل ندارند: بدون نظر، بدون اشتراک‌گذاری، بدون لایک و …. به این ترتیب، اگر برای مدت طولانی به جز فالوورهای تقلبی چیزی نداشته باشید، محتوای شما مورد توجه قرار نخواهد گرفت و در اینستاگرام به موفقیت نخواهید رسید.

 

فالوورهای بالقوه تفاوت را می دانند

فالوورهای جدید به راحتی می توانند پروفایل هایی را پیدا کنند که چیزی جز فالوورهای ساختگی و ربات ندارند. ما می‌دانیم که شما می‌خواهید برای بازار هدف خود جذابیت داشته باشید و مطمئن باشید که اگر فالوور های اصلی شما ربات‌های جعلی باشند، هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

تشخیص حساب‌های جعلی معمولاً آسان است. اگر از صفحات شخصی آنها بازدید کنید، یا هیچ پستی نمی بینید یا چیزی جز پست های ساده و بی ربط مشاهده نمی کنید. حساب‌های جعلی اینستاگرام چیزی جز تعامل خاصی ایجاد نمی‌کنند. همه اینها باعث می‌شود تا کاربران واقعی بتوانند حساب‌ها و ربات‌های جعلی را در میان دنبال‌کننده‌های شما شناسایی کنند.

هر کاربر واقعی که شما را فالو می‌کند، می تواند یک مشتری بالقوه یا شخصی باشد که محتوای شما را به اشتراک می‌گذارد و به گسترش پیج اینستاگرام شما کمک می کند. این در حالی است که اگر اعتبار شما به دلیل وجود ربات ها در معرض خطر باشد، کاربران واقعی به شما یا محصولاتتان توجهی نخواهند کرد. بنابراین، در خرید فالوور اینستاگرام هوشمندانه عمل کنید و آن را با سایر خدمات رشد اکانت اینستاگرام مانند خرید لایک و خرید کامنت اینستاگرام همراه کنید تا مطمئن شوید که فالوور های جدید احتمالی را با انبوه حساب های جعلی نمی ترسانید.

 

همه چیز درباره ارزش است

در اینستاگرام هیچ چیز ارزشمندتر از محتوا و فالوور نیست. بدیهی است محتوای عالی و منحصر به فرد همیشه بهتر از پست‌های نامناسب است. از این رو، باید سعی کنید با انتشار محتوای باکیفیتی که برای فالوورهای شما ارزش قائل است و ماهیت انسانی آنها را بیان می کند، برای حساب خود ارزشی ایجاد کنید. به بیان دیگر، هرچه محتوای ارزشمندتری ارائه دهید، کاربران واقعی بیشتری را به پیج اینستاگرام خود جذب می کنید. همچنین، اگر از یک سرویس قانونی و معتبر برای خرید فالوور اینستاگرام استفاده کنید دیگر اکانت های ربات و جعلی مشکلی ایجاد نمی کنند و صفحه شما معتبر و ارزشمند خواهد ماند.

اطمینان حاصل نمایید که با خرید فالوور اینستاگرام، لایک و بازدید از شرکت های کلاهبردار اکانت اینستاگرام یا جایگاه خود را به خطر نمی اندازید. قصد شما صرفا افزایش فالوور و لایک واقعی برای رشد پیج اینستاگرام است. همچنین می توانید فوراً تفاوت بین فالوورهای واقعی و حساب های جعلی را متوجه شوید.

 

پیگیری، کلید موفقیت!

یکی دیگر از عناصر کلیدی هر حساب کاربری موفق اینستاگرام، پیگیری و وفادار ماندن به تصویر و پیام شما است. سازگاری به معنای آپلود منظم محتوای جدید و تازه و بهینه سازی محتوای خود برای کار با مشخصات اینستاگرام و زمان ترافیک بالا است. شما در حساب خود به اندازه ای فعالیت می خواهید که به طور مداوم در مقابل مخاطبان خود باشید که پست ها دیده شوند، لایک شوند و در نهایت فالوور های جدید جذب کنند. بنابراین، تلاش کنید مطالب را مرتب ارسال کنید اما در این کار زیاده روی نکنید. معمولا چندین پست در هفته برای توجه افراد کافی است تا شما فید فالوورهای خود را با پست های خود پر کنید بدون این که آن ها را آزار دهید.

البته پیگیری در پیج اینستاگرام فقط برای تعداد دفعاتی که پست می گذارید صدق نمی کند، بلکه در مورد چیزی که شما پست می کنید نیز صدق می کند. شما نمی خواهید برای یک ماه پست های با کیفیت بالا ارسال کنید و پس از آن پست های ضعیف و نامناسب. فالوورهای شما با دیدن این تغییر گمان خواهند کرد که پیج اینستاگرام شما دیگر کیفیت سابق را نداشته و ارزش فالو کردن آن ها را ندارد. به تولید محتوای باکیفیت ادامه دهید و به یاد داشته باشید که برند شما شهرتی دارد و باید آن را حفظ کنید. پس به طور مداوم محتوای عالی بارگذاری کنید!

در این مطلب سعی کردیم همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام را به شما آموزش دهیم تا در خرید فالوور اینستاگرام برای صفحه خود مشکلی نداشته باشید. حال که با همه چیز درباره خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدید می توانید برای افزایش تعداد فالوور پیج اینستاگرام خود اقدام کرده و فورا پیشرفت نمایید.

 

« برای خرید انواع فالوور اینستاگرام کلیک کنید »

آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.