چگونه بازدید لایو پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟

چگونه بازدید لایو پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟

چگونه بازدید لایو پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟


اینستاگرام یک شبکه‌ی جهانی و بسیار محبوب است که کاربران بسیاری در این فضا در حال فعالیت می‌باشند. امروزه، اینستاگرام به فضایی جهت راه اندازی کسب و کار و درآمد زایی تبدیل شده است و افراد زیادی از آن کسب درآمد می‌کنند. موارد بی‌شماری در ارتقا و رشد پیج اینستاگرام نقش دارد و یکی از این موارد ارتقای پیج از طریق لایو‌ اینستاگرام است. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چگونه بازدید لایو پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟ با ما همراه باشید.

 

افزایش بازدید لایو اینستاگرام

افرادی که در اینستاگرام فعالیت جدی دارند به خوبی می‌دانند که افزایش بازدید لایو در مقایسه با افزایش کامنت و بازدید استوری کار مشکلی است. یکی از کارهایی که افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند یا بلاگر هستند به منظور تولید محتوا انجام می‌دهند تعامل از طریق لایو است. راه‌های زیادی برای افزایش بازدید لایو وجود ندارد اما ما قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

 

همان طور که گفته شد لایو اینستاگرام یکی از راه‌های موثر در جهت تعامل و ارتباط مستقیم و زنده با مخاطبان است. از طریق لایو اعتماد کاربران به پیج شما بیشتر جلب می‌شود. در آن امکان پرسش و پاسخ مستقیم فراهم است و کاربران می‌توانند به صورت جدی و مستقیم با شما در ارتباط باشند.

 

یکی از راه‌های افزایش بازدید لایو این است که زمان مشخصی برای لایو خود تعیین کنید و در استوری آن زمان را اعلام کنید. این که در ساعت مشخصی که عده‌ی زیادی از آن اطلاع دارند لایو برگزار کنید ، می‌تواند تعداد شرکت کننده‌های لایو شما را افزایش دهد. برای این کار شما می‌توانید از یادآور اینستاگرام استفاده کنید.

 

چگونه بازدید لایو پیج اینستاگرام خود را بالا ببریم؟

 

کار دیگری که می‌توانید انجام دهید ، دادن هزینه برای تبلیغ و اطلاع رسانی از طریق اینفلوئنسرهای مطرح می‌باشد. البته به دلیل بالا بودن هزینه‌ها این راهکار پیشنهاد نمی‌شود.

 

یکی از روش‌هایی که بسیار می‌تواند به صرفه و به نفع شما باشد ؛ این است که از طریق سایت‌های معتبر برای خرید ویو اقدام کنید. با این روش به راحتی ویوی لایو شما چند برابر می‌شود.

 

دقت کنید که اپلیکیشن‌های موجود که این کار را انجام می‌دهند به هیچ وجه ایمن نمی‌باشند و در برخی موارد ، ممکن است شما را هک کنند. پس بهتر است که این کار را فقط از طریق وب سایت‌های معتبر انجام دهید.

 

خوشبختانه وبسایت پرشین ادز ، خدمات ویوی لایو را نیز ارائه می‌دهد و شما می‌توانید با خیال راحت آن را از لینک زیر دریافت کنید.

خرید ویو لایو اینستاگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *