بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟

بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟

اگر شما هم یک کانال تلگرامی داشته باشید قطعا به این موضوع فکر کردید که راه های افزایش بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟

تلگرام پر مخاطب ترین مسنجر بین ایرانیان و یکی از امن ترین پیام رسان های جهان است که با دارا بودن قابلیت های مختلفی چون ربات، کانال، گروه و سوپر گروه و همچنین اوپن سورس بودن، جایگاه ویژه‌ای برای کسب و کارها دارد.

یکی از دغدغه های ادمین های کانال های تلگرامی بالا بردن بازدید پست های کانال می باشد. هرچه بازدید پست های یک کانال تلگرام بیشتر باشد، این کانال فعال تر بوده و از ارزش بیشتری برخوردار است. بالا بودن بازدید پست یک کانال می تواند باعث بیشتر شدن مشتریان و فراگیر شدن تبلیغات و محتوای آن کانال شود.

 

سین شدن پست و تأثیر آن

بازید پست ها یکی از راه های جلب اعتماد افراد می باشد. وقتی بازدید پست های کانال شما افزایش می یابد افراد احساس می کنند که کانال شما از محبوبیت بیشتری برخودار است و بیشتر به آن اعتماد می کنند. این روش های جلب اعتماد افراد در ابتدا بسیار روش خوبی می باشد. همچنین وقتی شما ممبر های کانال خود را افزایش می دهید اما بازدید کانال شما افزایش پیدا نمی کند، خیلی ها ممکن است گمان کنند که این ممبر ها فیک هستند و عملا کانال شما فیک است؛ برای همین خیلی سریع کانال شما را ترک می کنند. به همین دلیل بازدید و ویو پست های شما بسیار مهم و ضروری است. از این موضوع خیلی راحت می توان در جنبه های تبلیغاتی مختلف استفاده کرد و از آن بهرمند شد. حالا اینکه چگونه می خواهید از آن استفاده کنید دیگر به شما بستگی دارد.

بی شک شما به ‌عنوان ادمین کانال تلگرام می دانید که با انتشار هر پست در کانال خود، اعضای کانال تعدادی از این پست ها را می بینند. شما می توانید با علامت چشمی که در پایین هر پست در قسمت سمت راست به چشم می خورد متوجه بشید که چه تعداد از اعضای کانالتان پست مورد نظر را دیده اند. دلیل اصلی اهمیت دادن صاحبان کسب و کارها به میزان ویو پست‌ها این است که هر چه میزان بازدید از یک پست بیشتر باشد، یعنی پست بیشتر دیده شده و در نهایت اعتبار کانال بیشتر می شود.

 

بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟ | پرشین ادز

 

خرید ویو تلگرام چه موقع بهتر است؟

بهترین زمان برای خرید ویو تلگرام زمانی است که تعداد اعضای کانال یا ویو های آن کمتر از صد تا باشد. البته شما باید خودتان را به همین تعداد ثابت کنین؛ به گونه ای که کاربران به شما اعتماد کنند. همان طور که پیش تر نیز گفته شد، خرید ویو تلگرام باعث افزایش اعتبار شما می شود، چرا که بعضی کاربران فقط به تعداد ویو ها و اعضای کانال شما نگاه می کنند.

 

5- ویو به چه درد میخورد؟

 خرید ویو زمانی به ما کمک می‌کند که کانال دارای ممبر فیک باشد. یعنی این ویو ها را باید وقتی بخرید که کانال شما ممبر فیک دارد. با این ترفند می شود به کابر تلقین کرد که کانال شما از ممبر های واقعی تشکیل شده است. اغلب کانال های موفق و خوب در ابتدا کانال خود را با خرید ویو و ممبر فیک پر می کنند. در واقع، آن ها با این کار قدم بزرگی را به منظور جذب ممبر تلگرام بر می دارند که بازدهی بالایی نیز خواهد داشت.

 

روش های افزایش بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟

سین یا بازدید پست تلگرام توسط ممبرهای آن کانال افزایش میابد و هرچه تعداد ممبرهای واقعی و ارگانیک کانال بیشتر باشد، تعداد سین ها نیز بیشتر خواهد بود اما به طور کلی ۲ روش برای افزایش ویو پست تلگرام وجود دارد:

  • افزایش بازدید پست ها با استفاده از ترفند فوروارد به گروه ها و کانال های دیگر
  • استفاده از ربات های افزایش سین تلگرام

یکی از روش های مؤثر و متداول برای بالا بردن بازدید پست یا همان ویو پست یک کانال تلگرام استفاده از ربات های تبچی می باشد. ربات های تبچی با خدماتی که ارائه می دهند در بسیاری از کانال ها و گروه های تلگرام به عنوان کمک ادمین قرار دارند. این ربات ها با انتشار پست مورد نظر شما در کانال ها و علی الخصوص گروه های تلگرام ویو پست شما را به صورت واقعی افزایش می دهند و به افزایش میزان بازدید پست های کانال شما منجر می شوند.

 

بازدید واقعی پست تلگرام چیست؟ | پرشین ادز

 

نکات مهم درباره بازدید واقعی پست تلگرام

  1. تمامی بازدید ها (ویوها) واقعی می باشند.
  2. ایجاد ویو با استفاده از ربات های تبچی صورت می پذیرد.
  3. افزایش ویو پست کانال ممکن است با افزایش اعضا نیز همراه باشد.

 

سخن پایانی

روش های مختلفی برای افزایش سین پست وجود دارد که انتخاب آن بر اساس بودجه، کیفیت و حجم کاری شما است. روش های دستی زمان بر هستند و دقت کافی را ندارد اما ارزان می باشند. استفاده از ربات ها دارای هزینه است؛ با این حال، کیفیت کار بالاتر و سرعت آن فوق العاده بیشتر است. لذا اگر بودجه ای هرچند اندک برای این کار کنار بگذارید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 

برای خرید بازدید واقعی پست تلگرام نمایید

مینو طاهری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *