چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟


ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟ لازم است بدانید هر پیج اینستاگرامی ، زمانی با ارزش می‌شود که تعداد دنبال کننده‌های واقعی داشته باشد. اگر شما پیجی داشته باشید که دارای محتوای عالی باشد و بازدید کننده‌ای نداشته باشد ؛ آن پیج اعتباری نخواهد داشت. برای مثال تصور کنید پیجی دارای ۲۰۰۰۰ فالوور می‌باشد و محتوایی تولید کرده است که از این تعداد فالوور ، تنها ۱۰۰ نفر آن محتوا را لایک کردند! این را تصور کنید که پیج فروشگاهی دارید و از ۱۰ هزار نفر فالوور ، هیچ کس نظری درباره محتوای شما ندارد و کسی خریدی از پیج شما انجام نداده است. در واقع تعاملی روی پیج شما ندارد. با توجه به مثال‌های ذکر شده در می‌یابید که فالوور فیک هیچ‌گونه اعتباری برای پیج ندارد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با فالوور فیک اینستاگرام صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

فالوور فیک چیست؟

اغلب افراد علاقه دارند تعداد فالوورهای پیج خود را افزایش دهند. در واقع این گونه تصور می‌کنند که تعداد فالوور بالا ، می‌تواند در نگاه اول اعتماد مخاطب را جذب کند اما نمی دانند که چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟ به همین منظور ، اکانت‌هایی وجود دارند که برای بالا بردن تعداد فالوور‌های پیج‌های مختلف ، به آن‌ها فالوور فیک ارائه می‌دهند. فالوور فیک ، به این صورت است که تنها شمار فالوورهای پیج را بالا می‌برند و هیچ‌گونه تعاملی مانند لایک ، کامنت ، سین استوری ، اشتراک گذاری ، سیو و … ندارند. در واقع فالوورهای فیک ، تنها جنبه ظاهری برای پیج‌های شما دارند. در واقع اگر پیج شما خصوصی باشد ؛ افرادی که قصد فالو کردن پیج شما را دارند ؛ با مشاهده تعداد بالای فالوورها ، ترغیب به دنبال کردن شما می‌شوند. اما زمانی که شما را دنبال می‌کنند و پست‌های شمار را چک می‌کنند ؛ متوجه می‌شوند که پست شما هیچ گونه تعاملی از فالوورهای خود دریافت نکرده است! بنابراین اعتماد مخاطب نسبت به پیج شما سلب می‌شود و ممکن است از شما خریدی انجام ندهد یا در شرایط دیگر شما را آنفالو کند. لازم به ذکر است فالوورهای فیک تنها برای پیج‌هایی که کاری نیستند و تعداد بالای فالوورها مهم است ؛ می‌تواند موثر واقع شود. اما در حقیقت این فالوورها ، تنها عدد فالوورهای شما را بالا می‌برند و هیچ‌گونه سود و تعاملی برای پیج شما ندارند. بنابراین خرید فالوور فیک برای پیج‌های کاری ، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

چه کسانی می‌توانند فالوور فیک بخرند؟

برخی از افراد تصور می‌کنند که خرید فالوور فیک ، تنها به افراد خاصی تعلق دارد. یعنی تنها برخی از کاربران اینستاگرام می‌توانند فالوور فیک بخرند! این تصور کاملا اشتباه می‌باشد. هر کاربری که در اینستاگرام فعالیت دارد ؛ می‌تواند فالوور فیک خریداری کند. اما لازم است به این نکته دقت کنید که این کار ، از پایه اشتباه است. زیرا شما می‌توانید با صرف هزینه کم ، در مدت زمان اندکی ، تعداد دلخواه فالوور به دنبال کننده‌های خود اضافه کنید. اما این فالوورها ، نمی‌توانند برای پیج شما موثر واقع شوند و تعاملی با محتوای پیج شما داشته باشند. در واقع فالوورهای فیک ، توسط ربات‌هایی که در پشت صحنه ، کنترل و مدیریت می‌شوند ؛ به وجود آمده است و به نوعی فالوور دروغین به حساب می آید که نمی‌توانند در پست و استوری شما ، هیچ گونه واکنش مثبت یا حتی منفی ، نشان دهند و فقط به منظور ظاهر سازی در پیج شما نقش سیاهی لشکر را بازی می‌کند. فالوورهای فیک در مدت زمان کوتاهی می‌تواند یکی از عوامل اصلی تخریب فالوورهای واقعی پیج شما باشند. علت آن نیز این است که تعداد لایک و کامنت شما با تعداد فالوورها همخوانی نخواهد داشت. فالوورهای واقعی از این موضوع ، حس خوشایندی دریافت نمی‌کنند و ممکن است شما را آنفالو کنند. اما همانطور که ذکر شد فالوور فیک برای کسانی که تنها تعداد فالوورها برایشان حائز اهمیت است ؛ می‌تواند موثر واقع شود. به این صورت که تنها عدد فالوورهای آن‌ها را افزایش دهد.

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

چرا نباید فالوور فیک اینستاگرام بخریم؟

خرید فالوور فیک دارای معایبی است که به شما نشان می‌دهد به هیچ عنوان نباید اقدام به خریداری آن‌ها کنید. اولین دلیلی که وجود دارد این است که فالوورهای شما در حقیقت غیر واقعی هستند و هیچ نوع سودی برای پیج شما نخواهند داشت. دلیل آن نیز این است که نمی‌تواند تعامل و تبادلی برای پیج شما داشته باشند و تنها فقط به منظور ظاهر سازی پیج شما هستند. با توجه به تغییراتی که الگوریتم اینستاگرام کرده است ؛ ممکن است پس از مدت کوتاهی این فالوورهای فیک ، حذف یا غیر فعال شوند. بنابراین پیج شما پس از مدتی ممکن است با کاهش فالوور زیادی روبرو شود و این اتفاق سبب شود که دنبال کننده‌های واقعی هم پیج شما را ترک کنند.

اگر شما هم حتی یک بار اقدام به خرید فالوور فیک کرده باشید ؛ متوجه شده‌اید که فالوورهای فیک به صورت دسته‌ای به فروش می‌رسند. یعنی شما می‌توانید پک هزارتایی تا ۵۰ هزار تایی را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید. اما همانطور که گفته شد ؛ ماندگاری این فالوورها در پیج شما زمان زیادی طول نمی‌کشد و با توجه به آپدیت‌های اخیر اینستاگرام و الگوریتم‌های جدید آن ، این فالوورها از پیج شما حذف و غیر فعال می‌شوند و با توجه به این که هیچگونه تعاملی با پیج شما ندارند ؛ می‌توانند برای پیج ضرر هم داشته باشد.

خرید فالوور فیک می‌تواند تمام زحمت‌های شما را به هدر دهد. به این صورت که با خرید فالوور فیک ، فروش شما هیچ گونه تغییری نمی‌کند و تمام تلاش شما برای تولید محتوا ، به هدر می‌رود و جلوه نمی‌کند. فالوور فیک نمی‌تواند به ارتقای پیج شما کمک کند. در حقیقت چون فالورها واقعی نیستند ؛ اگر پیج کاری داشته باشید ؛ هیچ کس از شما خرید انجام نمی‌دهد. بنابراین نمی‌تواند نرخ فروش شما را افزایش دهد.

فالوورهای فیک ، می‌توانند به طور چشم گیری نرخ تعامل پیج شما را کاهش دهند. الگوریتم اینستاگرام با تغییراتی که کرده است به راحتی می‌تواند میزان تعامل پیج شما را تشخیص دهد. بنابراین با وجود فالوورهای فیک رتبه و اعتبار پیج شما کاهش پیدا می‌کند و نمی‌توانید در معرض دید قرار بگیرید. از طرفی به علت آن که فالوورهای فیک تعاملی برای پیج شما ندارند ؛ شما با خرید آن‌ها باید قید ورود به اکسپلور را بزنید! همانطور که می‌دانید یکی از راه های ورود به اکسپلور ، جلب کردن توجه فالوورهای پیج می‌باشد. بنابراین زمانی که فالوورهای پیج شما فیک هستند و تعاملی با محتوای شما ندارند ؛ شما نمی‌توانید توجه آن‌ها را جلب کنید. بنابراین مهمترین معیار برای ورود به اکسپلور به همین سادگی رد می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با ویژگی‌ها و تعاریف فالوور فیک صحبت کردیم و دریافتید که خرید فالوور فیک ، علاوه بر آن که سودی برای پیج شما ندارد ؛ می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری به پیج شما وارد کند. ممکن است برخی از افراد ، به سبب آن که پیج کاری دارند ؛ بخواهند پیج خود را به سرعت ارتقا دهند. بنابراین ممکن است به سراغ خرید فالوورهای فیک بروند. در این مقاله با معایب فالوورهای فیک و آسیب‌هایی که می‌تواند به پیج شما وارد کند ؛ صحبت کردیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود اگر قصد خرید فالوور برای پیج دارید ؛ اقدام به خرید فالوورهای واقعی از سایت‌های معتبر نمایید. شما می‌توانید با خیال راحت ، به تعداد دلخواه فالوور واقعی و فعال را از لینک زیر خریداری کنید.

خرید فالوور واقعی فعال اینستاگرام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *