معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر کانال و گروه تلگرام همواره یکی از اصلی ترین اهداف ادمین کانال یا گروه محسوب می شود. هر چقد ممبر های کانال شما بیشتر باشد شانس شما برای ترقی و گرفتن آگهی های تبلیغاتی و کسب درآمد از این راه بیشتر است. این روزها پیام رسان تلگرام فقط جنبه ی سرگرمی و چت و گفتگو با دیگران را ندارد بلکه به راه و ابزاری برای کسب در آمد و بازاریابی به صورت آنلاین مبدل شده است. ادمین های زیادی در تلگرام کانال یا گروه هایی تشکیل می دهندذ که با افزایش ممبر هایش به در آمد زایی می رسند. بنابراین تلگرام این روز ها علاوه بر پیام رسانی به منبعی برای کسب درآمد آنلاین ، معرفی خدمات اشخاص و شرکت ها ، سرویس ها و محصولات تبلیغ دهندگان تبدیل گردیده است.

سعی بر این است در این مقاله به معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام بپردازیم.

 

معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

  • ساخت کانال عمومی :

از آنجایی که در بخش جستجوی تلگرام فقط کانال های عمومی یا اصطلاحا ( public ) قابل مشاهده هستند و سازنده یا ایجاد کننده کانال می تواند نام مورد نظرش را در لینک دعوت آن ضمیمه کند. یکی از راه های ساده و شروط ابتدایی افزایش ممبر کانال تلگرامی شما عمومی و یا public بودن آن است.

اگر کانالی دارید که به صورت خصوصی و یا private است و آن را به موفقیت رسانده اید ، نگرانی و استرس نداشته باشید ؛ تلگرام به شما این قابلیت را داده تا بتوانید آن را از حالت خصوصی به عمومی تغییر دهید.

  • انتخاب نام و لینک مناسب :

نام کانال شما و عبارتی که شما در انتهای لینک دعوت آن به کار می برید هم می تواند بسیار مؤثر و مهم بشد و تأثیر مستقیمی بر افزایش ممبر کانال شما داشته باشد. اگر نام و لینکی که از آن استفاده کنید در اذهان عمومی به راحتس باقی بماند شانس شما برای افزایش ممبر کانال تلگرام بیشتر خواهد بود.

  • درج آدرس کانال در انتهای هر پست :

سعی کنید که در انتهای هر پست که در کانالتان منتشر می کنید ، لینک عضویت و ورود کانالتان را ضمیمه کنید. تأثیر این عمل زمانی مشخص می شود که اعضای کانالتان آن را برای دوستان و مخاطبین شان از کانال شما باز ارسال کنند. آنها نیز می توانند از طریق لینک ورود و عضویت انتهای پست وارد کانال شما و عضو آن شوند.

  • تداوم انتشار پست ها :

برای اینکه کاربران و اعضای کانال شما با محتوای شما درگیر باشند ، باید سعی کنید که در انتشار پست های کانلتان تداوم و هماهنگی داشته باشید.انتشار پست ها بایده به گونه ای باشدکه فقط در یک بازه زمانی مشخص و خاص صورت گیرد و در گیر زمان ها هیچ انتشاری صورت نگیرد. نکته حائز اهمیت و قابل توجه این است که در تعدادانتشار پست های کانالتان تعادل و تداوم را رعایت کنید.

  • خرید ممبر تلگرام : 

یکی دیگر از روش هایی که امروزه در افزایش ممبر تلگرام متداول و پر رنگ شده است ؛ خریدممبر های واقعی و گاها فیک از سایت ها و اپلیکیشن های فروش ممبر تلگرام است.


برای خرید ممبر تلگرام اینجا کلیک کنید.

 

 

معرفی روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

روش های تضمینی افزایش ممبر تلگرام

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.